Jsem vždy velice spokojena s paní doktorkou. Vždy rychlé, bezbolestné, pečlivé, krásné. Dnes mi opravila uštípnuté přední zuby a výsledek je úžasný. Mám teď americký úsměv. Vřele doporučuji.

Umístění: Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče Jiný

Pani doktorka zrejme nemá dostatok skúseností s malými deťmi. Syn prišiel do ordinácie prvýkrát (15m) a čakala som, že aj pre doktorky, nie len pre rodičov, je dôležité, aby dieťa malo prvotnú skúsenosť pozitívnu.
Neplakal, bál sa ale kresla a trvalo mu dlhšie sa posadiť. Ani raz sa mu neprihovorila, žiadna empatia. Cítili sme sa zle obaja. Zmenili sme ordináciu a nedá sa to porovnať. Syn bol hrou ,,vtiahnutý” do situácie, vedel, čo sa bude diať, dali mu čas, ukázali svetlá, povozili na kresle (cca 30 sekund, kym si pani doktorka získala jeho doveru) tak málo stačilo.. a presne takto to ocení každý rodič aj dieťa, ktoré nakoniec krásne spolupracuje a teší sa na ďalšiu návštevu..Možno malá inšpirácia ako to robiť lepšie. ;)

Paní doktorka je šikovná, jenom anestezie dost bolí, pak už je ošetření v pohodě a většina plomb drží. Vyměnila nepříjemnou sestřičku z předchozího pracoviště a to hodně pomohlo. Ta mě nechtěla objednat, když jsem měl akutní problém. To je teď lepší, takže můžu určitě doporučit.

Umístění: jiné místo Návštěva zubní pohotovosti v Brně- zánět zubu

Navzdory množství večerních pacientů Dr. Lengyelová velmi pečlivě a individuálně přistupuje ke každému s maximální pozorností a péčí. Po návštěvě jiného stomatologa mně překvapila její velmi profesionální práce s anestezií, vrtacím zařízením a jedním slovem zákrok, který jsem původně odkládal se pod rukama Dr. Lengyelové proměnil v překvapivě příjemný zážitek. Velmi si přeji státi se jejím pacientem, neb můj chrup bude vyžadovat celkovou rekonstrukci a návštěvy u současného zubaře spíš vzbuzují mé obavy. Děkuji ještě jednou za dnešní zákrok a jsem s pozdravem - Ivan Smýkal, Brno, 29.10. 2018