Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Klatovy

• „Paní doktorka je velice příjemná a sestřička též. Přešla jsem k ní od jiné zubařky, která nebyla schopna za celý rok přijít na to, proč mi zub bolí. Kromě ní jsem navštívila snad všechny klatovské a část plzeňských lékařů, ale MUDr. Kováříková byla z nich jediná, která na to přišla a zub vyléčila. Přiznám se, že k zubaři se bojím chodit, ale u ní v ordinaci je vždy příjemná atmosféra, veškerý zákrok vysvětlí, takže ten strach ze mě opadne. Pokud potřebuji ošetření i mimo ordinační dobu nebo objednání, není problém. Vřele doporučuji. Více

5. května 112/IV, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „V létě jsem musela navštívit pohotovost v Sušici, měla jsem štěstí, zrovna sloužil pan doktor Pokorný. Nejenom, že mě ošetřil zub, měla jsem pod zubem u můstku váček, tak vrtat můstek, čistit zub, a vzhledem k tomu, že jsem byla na chalupě, nabídl mě, že pokud nejedu domů, aby mě doošetřil můj zubař, tak se toho ujme sám. Moc bych tímto chtěla poděkovat, jak pan doktor, tak sestra, jsou na svém místě, výborně se doplňují, i tak nepříjemný zákrok jsem zvládla v pohodě. Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „Dobrý den, paní zubařka je milá, citlivá, pravda - zubařské ošetření někdy BOLÍ !! - viz 1111. Ale to bohužel musí pacienti, kteří nechodí na preventivní prohlídky čekat. Snaží se i přes plnou kapacitu brát i nové pacienty - několika známým, kteří neměli dlouho zubaře a měli hrozné zuby, tak je dala úplně do pořádku. Chodím na preventivní prohlídky a zuby mám už zdravé, navíc prodává kartáčky Curaprox nejlevněji jak jsem je kdy koupila :) Více

Americké armády 74/I, Sušice Mapa

Praktické zubní lékařství

• „Výborný, trpělivý zubař, který se vzdělává v moderních metodách, určitě doporučuji.

Náměstí 202, Vracov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Ochota,profesionálnost,úsměv a rychlost.Mohu vřele doporučit, byla jsem velmi spokojena.

Pod Nemocnicí 683/II, Klatovy Mapa

Stomatologická laboratoř

• „Pan Bláha je velice příjemný a ochotný jak k mladším tak ke starším pacientům narozdíl od jeho kolegyně se kterou se střídá ta je velmi nepříjemná a neochotná.Škoda jen že většinou na rentgenu potkávám právě tu kolegyni. Více

Sedláčkova 553, Přeštice Mapa

Radiodiagnostická ordinace