Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. kontrola dcery u dětského neurologa

Velice příjemná paní doktorka i sestřička. Skvělý přístup k dětem i k rodičům. Jako lékařce jí naprosto věřím, od chvíle co k ní docházíme je patrné zlepšení a to nejen po fyzické stránce ale i v tom, jak se na svou nemoc dívá dcera a jak se s ní vyrovnává.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Vysetreni 2,5 leteho syna PSA

U paní doktorky je několik měsíců čekací doba, což je pochopitelné, ale když už přijdu s malym ditetem na objednaný čas po 3,5 měsících cekani, tak bych očekávala, že půjdeme v objednanou dobu nařadu. Čekala jsem se synem 50 minut v čekárně, která není nijak vybavena pro male deti, naopak čekáte mezi spoustou dospelaku a senioru, kteří tam chodí do vedlejších ordinaci, těm je detska přítomnost po čase dost nepříjemná a dávají vam to nepříjemně najevo.
Už jsem nevěděla, jak 2,5 leteho syna zabavit a uhlidat, aby neběhal a nehlucel. A nikoho v čekárně nezajímá, že Vaše dite má neurologické problémy a tím hůř je zvladatelny.
Paní doktorka umi byt příjemná, ale raději běžte i s tatínkem ditete, to byla mnohem příjemnější, než když jsem byla se synem sama. Odbornost nemohu posoudit, nemam zatím srovnání. S dětmi to umi, na malého byla v obou případech velmi příjemná. Sestřička prijemna.
A je tam problém se dovolat, takže pevné nervy.

MUDr. Ouzkou mohu vřele doporučit. Po dalších 3 uplynulých letech a doporučení k péči malých pacientů,mohu jen zdůraznit spokojenost , kvalitní a citlivý přístup, maximálně fundované závěry v diagnostice v neurologické problematice. Doporučuji k dlouhodobé péči malých pacientů. Přístup a spolupráce sestřičky je vynikající.
Dr.Scherer Věra

K paní doktorce jsem chodila s předčasně narozeným synem (zvýšené svalové napětí, cvičili jsme Vojtovu metodu). Velmi oceňuji přístup paní doktorky - velmi milá, výborně komunikuje s dítětem, skvěle s ním manipuluje (syn většinou ani moc neprotestoval), a hlavně NESTRESUJE, POVZBUZUJE, říká věci na rovinu. A jako bonus velmi milá sestřička (po zkušenosti z vedlejší ortopedie (na Proseku) opravdu vítaný rozdíl :-)).

Paní doktorka je velmi sympatická, ale neumí se sama pružně rozhodnout. Léky nám napsala po našem naléhání ( až po 1 roce a půl ) a byla velice nepříjemná. Možná proto nám dala dávkování přímo pro koně - tak jsme museli konzultovat vše s jiným lékařem. Přitom každé tři měsíce jsme jí nosili zprávy od různých specialistů, kteří se ve svém závěru shodovali nasadit dané léky. Všichni se také divili proč paní doktorka stále čeká. Léky našemu dítěti značně pomáhají a já vím, že jsme ztratili rok a půl. :-(

Pani doktorku jsem navštívila s třítýdenním synem, který měl slabší hodnoty v Apgar skóre v první minuté porodu. Pani doktorka byla velice vstřícná a milá. Na malého při vyšetření mluvila laskavym tónem, takže celkova prohlídka dopadla vyborne. Celou dobu mi popisovala co právě dela a zda jeho reakce jsou takove, jak by meli být. I když nam vse dopadlo vyborne, chce malého i nadale sledovat, z čehož mám také dobrý pocit. Tudíž za mne mohu vrele doporučit.

Mám dítě, které je díky zdravotnímu postižení velmi těžce vyšetřitelné. Paní doktorka to zvládla bravurně. Vystupování odborné i lidsky vstřícné, velmi mě to potěšilo.

MUDr.Zora Ouzká je vynikající lékařkou, nejen v diagnostice tak i v odborné přístupu k pacientům. Jsme velmi spokojeni a se sestřčkou Machalovou také. Velmi příjemná a vstřícná. Mohu vřele doporučit, především v oblasti dlouhodobé péče v neurologii.

Právě jsme se od paní doktorky vrátili s šestiměsíčním miminkem. Ohledně čekacích lhůt, které jsou v Praze obecně hodně dlouhé a není to jakákoliv zlovůle, ale stav současného zdravotnictví. Někde vám řeknou rovnou, že už nové pacienty nepřijímají.....původně, to vypadalo, že dostaneme termín až za dva a půl měsíce, pak neuvěřitelně milá sestřička "vykouzlila" a ještě s omluvou termín za měsíc a půl s tím, že kdyby se něco uvolnilo, bude na nás myslet a ozve se....druhý den jsme bez jakéhokoliv čekání byli už v ordinaci.:-)
Paní doktorka neuvěřitelně milá, empatická, vstřícná, uklidňující, usměvavá, vysvětlující, odpovídající na mé všemožné dotazy a odborně na úrovni Úplně mě to pohladilo po duši. A malá se celou dobu vyšetřování jen usmívala. :-) Takže vřele doporučuji. A to nemám ve zvyku kamkoliv takhle psát.

Asi by mě vyšlo časově líp navštívit nějakou kamarádku,která mi řekne to stejné jako pani doktorka.Navíc bych nemusela čekat minimálně hodinu než se v prázdné čekárně dostanu na řadu a pak poslouchat arogantní sestřičku.