Chirurgická ordinace
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan docent mě před lety operoval a díky němu nemám žádné potíže moc a moc děkuji Kočková

Je nejlepší veliký odborník lékař na svém místě jsem velice spokojen

Velmi špatná zkušenost při akutním poranění levé dolní končetiny. Vůbec ho nezajímal můj zdravotní stav, ale hlavně s jakou pojišťovnou mám uzavřené pojištění. Neošetřil mě vůbec, ani s prosbou, že ošetření uhradím hotově a poslal k jinému doktorovi. Nerozporuji schopnosti pana docenta, určitě je skvělý odborník, ale jako člověk mě velmi zklamal. Myslím, že tento případ byl zcela v rozporu s přísahou, kterou složil jako lékař již dávno zpět po ukončení fakulty. Možná už na to zapoměl a víc ho zajímají příjmy než pacient. Nakonec moje poranění skončilo 8 tydenní fixací celé levé nohy, vytahováním krve z kolena a doporučením operace kolena! Už k němu nikdy nepůjdu!!!

výborný lékař

Velmi dobrý specialista, doporučuji