Adresa

Oční ordinace
Hvězdova 1601, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Takhle nějak si představuji přístup lékaře. Mohu jedině doporučit, velice příjemný a vstřícný. Jsem s ním velice spokejen.

A
Ověřený profil

Vstřícný a lidský přístup, odbornost. Jsem s panem doktorem velmi spokojena a to platí i pro milou a usměvavou sestřičku :) V ambulanci se cítím příjemně, mohu jedině doporučit :)

V
Ověřený profil

MUDr. Domínka považuji za skvělého lékaře, který ve mně vzbuzuje maximální důvěru jak z hlediska jeho odborné úrovně, tak i kvůli přístupu k pacientům (neuspěchanost, schopnost vysvětlit na přiměřené úrovni podstatu onemocnění, způsob léčby atd.).


V
Ověřený profil

Pan doktor je velmi ochotný a svědomitý v případě určování diagnozy. Řekla bych, že je výborný a zkušený oftalmolog. Velmi mi na něm vyhovuje, že nepodmiňuje vyšetření k nošení čoček pořízením v jeho ordinaci (a placením dalších poplatků - čočky doporučí, a přesto si nic neúčtuje). Horší jsou objednací doby a čekací doba, pokavad jdete bez objednání na akutní případy, ale to bohužel je téměř u všech očních.


D
Ověřený profil

Pan doktor je příjemný a starostlivý k pacientům. Ordinaci má v poliklinice, která vypadá jako chaloupka na kuří nožce, ale jinak vřele doporučuji. :-)


V

Lékař na svém místě,takoví by měli být všichni.


dekuji dr,Dominkovi,,za uspesnou lecbu,,,B.Balikova


Velmi dobrý lékař, pečlivý, svědomitý, příjemný. Neměnila bych.


Ověřený profil

V SOBOTU JSEM BYLA U PANA DOKTORA POPRVÉ NA OČNÍ KLINICE V GEMINI.
BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENA JEHO PŘÍSTUPEM, VĚNOVAL SE MI S VELKOU PÉČI, MOHU ŘÍCT,ŽE TAK SVĚDOMITÉHO A PEČLIVÉHO LÉKAŘE JSEM DLOUHO NEZAŽILA!SNAŽIL SE NAJÍT I ŘEŠENÍ MÉHO PROBLÉMU, COŽ NEBÝVÁ OBVYKLÉ.JEHO CHOVÁNÍ BYLO PROFESIONÁLNÍ I LIDSKÉ.PŮSOBÍ NA PACIENTA PŘÍJEMNĚ A ZAJÍMÁ SE O NĚJ.


spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti