Adresa

Hvězdova 1601, Praha
Oční ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Takhle nějak si představuji přístup lékaře. Mohu jedině doporučit, velice příjemný a vstřícný. Jsem s ním velice spokejen.


A
Ověřeny pacient

Vstřícný a lidský přístup, odbornost. Jsem s panem doktorem velmi spokojena a to platí i pro milou a usměvavou sestřičku :) V ambulanci se cítím příjemně, mohu jedině doporučit :)


V
Ověřeny pacient

MUDr. Domínka považuji za skvělého lékaře, který ve mně vzbuzuje maximální důvěru jak z hlediska jeho odborné úrovně, tak i kvůli přístupu k pacientům (neuspěchanost, schopnost vysvětlit na přiměřené úrovni podstatu onemocnění, způsob léčby atd.).


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi ochotný a svědomitý v případě určování diagnozy. Řekla bych, že je výborný a zkušený oftalmolog. Velmi mi na něm vyhovuje, že nepodmiňuje vyšetření k nošení čoček pořízením v jeho ordinaci (a placením dalších poplatků - čočky doporučí, a přesto si nic neúčtuje). Horší jsou objednací doby a čekací doba, pokavad jdete bez objednání na akutní případy, ale to bohužel je téměř u všech očních.


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný a starostlivý k pacientům. Ordinaci má v poliklinice, která vypadá jako chaloupka na kuří nožce, ale jinak vřele doporučuji. :-)


V
Ověřeny pacient

Lékař na svém místě,takoví by měli být všichni.


dekuji dr,Dominkovi,,za uspesnou lecbu,,,B.Balikova


Velmi dobrý lékař, pečlivý, svědomitý, příjemný. Neměnila bych.


Ověřeny pacient

V SOBOTU JSEM BYLA U PANA DOKTORA POPRVÉ NA OČNÍ KLINICE V GEMINI.
BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENA JEHO PŘÍSTUPEM, VĚNOVAL SE MI S VELKOU PÉČI, MOHU ŘÍCT,ŽE TAK SVĚDOMITÉHO A PEČLIVÉHO LÉKAŘE JSEM DLOUHO NEZAŽILA!SNAŽIL SE NAJÍT I ŘEŠENÍ MÉHO PROBLÉMU, COŽ NEBÝVÁ OBVYKLÉ.JEHO CHOVÁNÍ BYLO PROFESIONÁLNÍ I LIDSKÉ.PŮSOBÍ NA PACIENTA PŘÍJEMNĚ A ZAJÍMÁ SE O NĚJ.


spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti