Oční lékař Neratovice

• „Pan doktor byl velmi vstřícný a milý. Několik let už chodím s vadou očí, kterou mi žádný jiný lékař neodhalil. Opravdu velmi precizní, udělal všechna potřebná vyšetření a teď mám konečně klid a mužů řídit auto. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Zatím všechny mé návštěvy naprosto bez problémů. Paní doktorka milá a příjemná, nikam nespěchala a vyšetření vždy pohodové a bez problémů Sestra vždy také milá a příjemná. Mohu jen doporučit. Více

Osinalická 30/901, Praha Mapa

Oční ambulance

• „S paní doktorkou máme v rodině čerstvou zkušenost. Je to milá, citlivá a profesionální dáma. V její ordinaci se střídají dohromady 3 lékařky i 3 sestřičky. S paní doktorkou jsme komunikovali dosud spíš po telefonu a na živo s další lékařkou z ordinace. Nyní mám i zkušenost na živo. Paní doktorka Fukalová působí na nás velmi starostlivě, rozvážně,pečlivě a mile. Můžeme doporučit jak jí, tak i další lékařky na pracovišti. Pracoviště však v současnosti nebere do své péče nové pacienty. Více

Na Hranicích 674, Praha Mapa

Samostatná ordinace lékaře - oční

• „K paní doktorce chodí celá naše rodina už několik let a nemáme si na co stěžovat - doktorka i sestra jsou obě velmi přátelské, mají o své pacienty zájem a kdykoli bylo potřeba něco řešit, dostalo se nám rychlé pomoci. Kéž by takových lékařů bylo více. Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Ordinace specialisty - oční

• „Paní doktorka má milý a profesionální přístup. Devítiletý syn s ní velmi hezky spolupracoval. Musela mu rozkapat oči, aby zjistila, kolik dioptrií bude potřeba. V optice vedle má hezký výběr dětských brýlí. Syn už vidí dobře a sám si brýle bere, i když nemusí, třeba na televizi. Paní doktorku velmi ráda všem doporučím. Více

Kpt. Jaroše, Mělník Mapa

Oční ordinace

• „Nejen pan doktor Vido, ale i všichni jeho spolupracovníci či spolupracovnice, jsou profesionálové na svém místě. Pan doktor velmi pečlivě provádí vyšetření a výsledky sdělí lidsky a srozumitelně. V jeho ordinaci má pacient pocit bezpečí a jistoty. Po vyšetření můžete přejít do optiky a tam se opět setkáte s lidským přístupem, dostane se vám dobré rady a také doporučení. Prostě ANO Více

Bakovská 4/999, Praha-Kbely, Praha Mapa

• „Nejlepsi detska ocni lekarka!Nase holcicka (15m) na vysetreni nespolupracovala a pani doktorka krasne tuto situaci zvladla a dokazala ji i tak rychle vysetrit.Pani doktorka je navic moc prijemna - stejne tak i jeji ostatni kolegove.Pani doktorku moc doporucuji a dekujeme za vse! Více

Třeboradická 1110/ 51, Praha Mapa

Engramma s.r.o.

• „Když byla paní doktorka ještě v nemocnici...tak mám jen dobré zkušenosti. Je tedy pravda, že kdo byl bez objednání, tak čekal šílenou frontu. A jakmile padla 12 hodina už brala jen objednané a ostatní museli přijít druhý den a čekat na štěstí. Pokud jste se chtěl objednat, tak jste čekal třeba 2 měsíce. Sestra (slovena) celkem příjemná. Jen byla někdy trochu nervozní před 15h, kdy pospíchala na autobus. :o)) Více

Pražská 528, Mělník Mapa

Ambulantní péče - oftalmologie

• „Mimořádně vstřícný a ochotný celý kolektiv ordinace byl jsem prvně protože v rodinné anamnéze máme zelený zákal,byl jsem vyšetřen všemi možnými přístroji a nemusím nikam jinam rozhodně zůstanu v evidenci této lékařky,která mi vše vysvětlila a působí dojmem profesionálky,která i laikovi dokáže lidsky a srozumitelně vše vysvětlit.Vřele doporučuji. Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

TOP ESTHETIC

• „Měla jsem akutní potíže a ačkoliv nejsem jejím klientem a hledala jsem rychlou pomoc v době dovolených p. doktorka byla velmi milá a vstřícná a to již v době své polední pauzy. Za sebe mohu říct o paní doktorce jen to nejlepší!!! Šárka Nemcová Více

Kosmonautů 3014, Mělník Mapa

Oční ambulance

• „Skvělý lékař a odborník, lidský přístup k pacientům.

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce, Oční oddělení

• „Paní doktorka je velice milá a k dětem ideální. Profesionální přístup a ochota mě velice nadchla. Vřele doporučuji

Paříkova 94/6, Praha Mapa

Oční a estetická ambulance Glamour

• „Pečlivá a příjemná lékařka.

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pani doktorka bola veľmi milá, ohľaduplná a vyžarovala z nej ochota mi pomôcť. Dôkladne ma vyšetrila a s mojim problémom mi efektívne poradila. Ďakujem a odporúčam! :-) Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

TOP ESTHETIC

• „Vstřícný přístup, trpělivost, vše vysvětleno, perfektní! Byl jsem nadšen! Na rozdíl od pana doktora je váš požadavek( správce stránky) na 100 znaků zbytečný a odrazující. Kladné hodnocení může být stručné. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

MUDr. Jan Šťastný oční ambulance

• „Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva. Více

Obchodní 2694/2, Praha Mapa

Oční klinika Horní Počernice

• Obchodní 2694/2, Praha Mapa

Oční klinika Horní Počernice

• „Perfektní doktorka, co nezvládli se svým přístupem v Praze, paní doktorka zvládla jako nic. VELICE DOPORUČUJI. Výborná práce s malými dětmi. Více

Kolárova, Čelákovice Mapa

Oční ambulance

• „S doktorem jsem velice spokojená. Negativem jsou pouze dlouhé objednací lhůty a to až několik měsíců.

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Gynekolog, Logoped, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.