Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Genetický test v l. trimestru

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk. +10 Více

Léčba gynekologických zánětů včetně prevence

Léčba sterility

Mammologické vyšetření

Od 2 000 Kč

850 Kč

Od 300 Kč

Od 1 500 Kč

Gynprofi s.r.o.

MUDr. Vilém Jelínek vystudoval Fakultu všeobecného lékařství , složil I. a II. atestaci z oboru Gynekologie
a porodnictví. Obhájil úspěšně kan...

• gynekologie a porodnictví

C

S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Pan doktor je velký profesionál ve svém oboru, ale i mimořádně vlídný a laskavý člověk. Zajímá se o Vás celkově, nejen z hlediska svého oboru, případně doporučí vyšetření u dalších specialistů. Dopředu s Vámi vše zkonzultuje, vysvětlí v průběhu vyšetření co a jak dělá, upozorní na nepříjemný zákrok apod. Celkově jsem velmi spokojená, nejen s lidským přístupem, ale i ostatním personálem, provozní dobou, krátkými objednacími lhůtami...Mohu jen vřele doporučit !

Pan doktror je úžasný, chodím k němu od 15 let, tedy již 17 let a nemohu si na nic stěžovat Rousková

Přidávám i já svůj názor na pana doktora. K panu doktorovi chodím již spoustu let více než 15 a byla jsem k němu doporučena jako ke špičce oboru. V minulosti jsem s tím souhlasila. Byl milý, příjemný, ochotný a co jsem dokázala posoudit tak i po odborné stránce dobrý. Ale za posledních cca 5 let se změnil. Zdá se mě, že chce jen vydělávat. Nejdříve to začalo "dobrovolnými příspěvky" pak umělohmotnými zrcátky samozřejmě placenými teď sono vyšetření a to nemluvě placení za jakýkoliv výkon navíc. Např. píchnutí injekce. On sám jak již někdo psal v minulé recenzi (vyhoření) se stal jen osobou která dělá doktořinu. Příliš se o nic nezajímá. Udělá si úkon a nashledanou. Začínám se dívat po někom jiném

Po řadu let, kdy jsem neřešila žádný vážnější problém jsem s panem doktorem byla spokojena. Po prvním složitějším problému jsem bohužel byla nucena názor změnit. Lituji toho, že jsem nezměnila gynekologa dřívě. V době, kdy snad šlo ještě problém ještě řešit jinak než radikálně, pan doktor problém podcenil, neřešil (neposlat mě na specializované pracoviště, jak by situace vyžadovala) a měla jsem pocit, že líčení mých obtíží nevnímá, natož aby je dokázal vidět v souvislostech, které na diagózu poměrně jasně ukazovaly. Když jsem za ním podruhé s přetrvávajícími bolestmi přišla, tak mě prakticky vyhodil, bez pomoci a smysluplné rady. Můj čistě osobní pocit je ten, že mi přišlo, že se v posledních letech pan doktro změnil, jakoby najednou působil domem vyhoření a měla jsem pocit, že ho mé problémy naprosto nezajímají a obtěžují. Myslím,že by si měl pan doktor položit otázku, jestli ho práce stále baví a jestli svým lhostejným přístupem neohrožuje zdraví a život pacientek. Když ted´vidím rozdíl v přístupu u nové gynekožky, je to opravdu o něčem naprosto jiném.

potrebovala jsem akutne vysetreni /nepatrim do prazskeho regionu/ a tento pan doktor byl jediny ze 4 navstivench, ktery me prijal i bez objednani a nebyl to pro nej problem,byl vstricny a pratelsky, jakoz i jeho personal, proto chci touhle cestou velice podekovat, takovy pristup kdyby meli vsichni....

Já jsem měla z první návštěvy pozitivní dojem.. Naopak jsem měla pocit, že je lékař jemný, vyšetření mě nebolelo (i když samozřejmě úplně příjemné není nikdy). Všechno mi naopak popisoval a vysvětloval, ať už když jsem mu sdělovala momentální problém nebo poté při vyšetření. Předepsal léky, které hned zabraly (což ale není nic neobvyklého v případě kvasinkových infekcí) a navíc se u mě poprvé gynekolog zabýval nejen léčbou, ale předepsal mi také postup prevence, co zkusíme, zda to na mé tělo zabere a už se nebudou infekce vracet. Po první návštěvě nemohu posuzovat komplexně, nicméně dojem byl velmi dobrý.. Tak uvidím časem, snad se nic negativního nepřihodí..

Bohužel se ke kladným hodnocením opravdu přidat nemohu. Ze začátku jsem byla přesvědčena, že jsem našla pravého profesionála a skvělého gynekologa, prostě odborníka v oboru a byla jsem nadšená. Jenže s prvními komplikacemi jsem prohlédla. Nejdřív jsem měla problém s bolestivostí během styku. Na to mi pan doktor postupně napsal spoustu prášků, které byly vesměs všechny na vaginální mykózy, jenže s těmi jsem problém vůbec neměla. I přesto jsem to nechala na něm, a vše užívala podle jeho rad, ale vůbec mi to nepomohlo, akorát to značně odlehčilo mé peněžence. To byl první problém, který vůbec nevyřešil, ale nezdálo se, že by ho to nějak trápilo. A vaginální vyšetření mě od něj bolelo jako od nikoho předtím.

Poté jsem si chtěla dát nehormonální nitroděložní tělísko, protože jako zdravotní sestra jsem se dozvěděla od lékařů pravdivě všechna negativa hormonální antikoncepce, které vám snad žádný gynekolog neřekne kvůli napojení na farmaceutické firmy.. Po třech letech jsem se rozhodla pilulky přestat brát a s hormony nemít nic společného. (Mimochodem s tím zmizely všechny mé jiné zdravotní komplikace, jako migrény, výkyvy nálad, deprese, otoky, únava, vyčerpanost atd. - přesto to podle pana doktora není vůbec nic nebezpečného. ) Toto rozhodnutí mi pan doktor vymlouval a vnucoval mi jinou hormonální antikoncepci a poté alespoň hormonální tělísko, které by se vůbec nerodičkám dávat nemělo. Navíc mi tvrdil, že hormony z nitroděložního tělíska se nedostávají nikam jinam než jen do dělohy, což je absolutní nesmysl, když je děloha bohatě zásobená krví a krev hormony "roznese" do celého těla.. Nakonec mi zavedl nehormonální tělísko zejména pro nerodičky. Ještě dávno před zavedením jsem panu doktorovi říkala o bolestech v pravém podbříšku, ale to vůbec neřešil. Pár dní po zavedení jsem začala mít obrovské křeče v podbříšku a šílené bolesti v pravém podbřišku a jela jsem na pohotovost, kde mi moc milý doktor řekl, že by ho hned vyndal, ale pro jistotu to nechá na mém gynekologovi a dal mi zprávu s podezřením na zánět vaječníků. Nasadil mi ještě antibiotika, která jsem měla brát týden, a pokud se to nezlepší, tak to hned intenzivně řešit.
Další den mě pan doktor prohlédnul, řekl, že mi tělísko sedí na správném místě a není důvod ho vyndavat a že to rozhodně zánět vaječníků není, ale že tam možná nějaký zánět je. Dal mi naslepo, bez jakýchkoliv stěrů nebo výtěrů další antibiotika a protizánětlivé léky a za týden jsem měla přijít na kontrolu. Bolesti byly ale hrozné, tak jsem přišla po pár dnech znovu, pan doktor ani tentokrát neudělal žádné stěry a dostala jsem další antibiotika. Takže jsem brala asi čtvery antibiotika, některá širokospektrá a další léky. Nejhorší na tom bylo, že pan doktor se mnou po celou dobu návštěv skoro vůbec nemluvil, nic mi nikdy nevysvětlil, vůbec jsem nevěděla, co mi teda je a co se bude dít, a přišlo mi, že mu to bylo docela jedno.
Bolesti se po více než týdnu stále vůbec nelepšily, a tak jsem šla zase do ordinace, k mému štěstí měl ale pan doktor dovolenou, a zastupovala ho jiná lékařka. Ta okamžitě rozpoznala, že mi tělísko vůbec nesedí, tam, kde má, a řekla mi, že klidně mohu být těhotná, protože jsem zřejmě delší dobu nechráněná.Také mi řekla, že by mi tělísko hned vyndala, ale že to radši nechá panu doktorovi za týden.. Ptala jsem se jí na tu úpornou bolest na pravé straně podbříška, hmátla, koukla na ultrazvuk, a hned mi oznámila, že je to cysta, a že mi dá injekci a snad odejde s menstruací. Ukázala mi vše na ultrazvuku, a konečně jsem měla pocit, že vím, na čem jsem.

Po týdnu jsem šla zase k panu doktorovi, ten mě prohlídnul, téměř vůbec u prohlídky nemluvil, jako vždycky.
Pak mi bez jakéhokoliv upozornění nebo oznámení vytáhnul tělísko, byl to teda opravu přinejmenším šok.

Na reklamaci - vztahuje se záruka i na tyhle případy, jsem čekala asi přes čtyři měsíce, a to jsem tam několikrát psala mail, a bylo mi vždy řečeno, že až to bude, tak mě kontaktují, nakonec jsem se tam rozhodla stavit osobně, protože jinak by se to odkládalo asi do nekonečna a peníze bych nikdy nedostala. Při tom se mi ještě snažil vnutit hormonální antikoncepci - pilulky (přestože s migrénami se brát nesmí!) a tělísko. Jako naprostá nehoráznost mi přijde to, že mi opakovaně vnucoval hormonální tělísko Mirenu, jekikož se nerodičkám dávat nemá, ale hlavně proto, že moje děloha vypudila tělísko Gynefix, což je v podstatě jen provázek co má asi 5 cm a na něm mini měděné válečky, které skoro nejsou vidět. Při tom jsem měla šílené bolesti, a on mi klidně "nabídne" tělísko, co je oproti tomuto obrovské, tudíž riziko opětovného vypuzení je téměř 100% a má ještě dvě velká ramena. Dokážete si představit, jak bych při tom asi trpěla???
Na tom jsem teprve opravdu pochopila, jak moc jde panu doktorovi o peníze a vůbec ne o nějaké moje zdraví a blaho.
Při vyšetření:
Nikdy nevím, co přijde jako další, protože to pan doktor nikdy neřekne. Takže vždycky ležím v křesle, celá ustrašená, a on si tam dole něco dělá, a já vůbec netuším co, a vždycky mě to dost bolí. Strašně mě to vadí, že neřiká jako jiní gynekologové, co přijde, například: A teď se podívám "tady tím na tohle".. Mě pan doktor přijde naprosto neempatický, nekomunikativní, hrubý a hlavně velmi pod vlivem farmaceutických firem na hormonální antikoncepci (pilulky a tělíska)- má z toho zřejmě tučné šeky.

To je můj názor. Za sebe tedy rozhodně nedoporučuji.

Podle mne skvělý lékař, vážím si takových lidí, žel není jich příliš mnoho..
Lidsky a přitom profesionálně - to je pro mne vzácná kombinace.
Jsem ráda, že jsem konečně narazila na dobrou gynekologii, velmi dobrou.
Pokusím se to shrnout: zájem, lidskost, empatie, zkušenosti, skvělá komunikace, vysvětlí vám, co se děje.... sestra také působí velmi příjemně, podle mne má o člověka i obor zájem, snaží se vždy poradit, povzbudit vás... a bonus: nikdy nijak dlouho nečekáte - konečně někdo umí objednávat klientky tak, abychom zbytečně nečekaly:-)
Není to reklama, ale tahle ordinace si ji stejně zaslouží.
(P.S. ne každá lékař umí vyšetřit ženu citlivě, zde ano, žádné nepříjemnosti... Za sebe velmi doporučuji)
Lenka

Jak je to s poplatky u pana doktora, platí se něco?

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Minuly týden mi byla zjištěna akutní trombóza.Užíván HA od října,při trombóza jsem byla nucena HA vysadit předcasne( vybráno 7 tabl.) Dostala jsem Eliquis ,tlak při trombóza 160/100.Týden Eliquis 10 mg dvakrát denně.Dost krvacim šestý den,Z rána,během dne ,tlak kolísá 95/50,108/67,127/80.Pokud nelezim,musím vstavat co dvě,co hodinu ,kvůli hygieně při krvácení,cítím závrať,pocit na zvracení a omdleni.Může Eliquis způsobit kolisavy tlak? Dnes snižují dávku Eliquisu na 5 mg dvakrát denně,upraví se i krvácení.Do nemocnice nechci.Děkuji za Vas názor.

hormonální antikoncepce bude už u vás zapovězena kvůli tromboze. Eliquis bude praavděpodobně postupně snížen až na dávku 2x2,5 mg , ale kolísání tlaku by způsobit neměl, hlídat se bude i krevn í obraz.Náhlé vysazení tablet antikoncepce po 7 dnech může způbit v cyklu zmatek, ale vše se srovná. Můžete si pořídit v lékárně Ascorutin a v době krvcáení ho užívat i 3x2 denně , zpevnuje cévní stěnu.
Jako alternativa antikonce bud provést nitroděložní tělísko Mirena.
s pozdravem MUDr. Vilém Jelínek

Prim. MUDr. Vilém Jelínek