Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MEDI-CENTRUM SKALKA s.r.o. Jiný

I highly recommend seeing this doctor. She treats her patients kindly. Performs operations professionally and quickly. Uses the ligation method. Her nurse also inspires confidence and is very smiling. She knows English, which in my case was important.

Umístění: MEDI-CENTRUM SKALKA s.r.o. Jiný

Paní doktorka je přívětivá, umí odstraňovat hemeroidy, což je to, co jsem chtěla:) Odstraňuje je po jednom, takže se to dá vydržet, Barronovou ligaturou, teda tak, že mi v předklonu koukne dovnitř přístrojem a na hemeroid přetáhne gumičku. Na internetu jsou k tomu hezké obrázky. Sestřička je také lidská a rozumná. Paní doktorka vždy vyslechne, co říkám a přemýšlí nad tím. Ošetření je na náklady zdravotní pojišťovny. Doporučuji.

Umístění: MEDI-CENTRUM SKALKA s.r.o.

Profesionál na svém místě, velmi ochotná, pečlivá a empatická lékařka, v případě problému vždy pomůže.