Umístění: Poliklinika Palackého antikoncepce

Muj doktor mel zrovna dovolenou a tak jsem se sla zeptat na moznosti nehormonalni antikoncepce a objednani na vysetreni ktere zavedeni nitrodelozniho teliska vyzaduje. Zpusob jakym se mnou pani doktorka mluvila mne zarazil, na otazku jake jsou moznosti nehormonalni ochrany (druhy telisek apod.) mi strohe odpovedela ze "kondom", vytrvale mi nutila prasky (samozrejme kdyz z toho maji penize doktori) a byla velmi neochotna mne objednat na vysetreni i presto ze jsem byla ochotna si ho zaplatit kdyz je mimo rocni prohlidku. Predesilam ze mi neni 15 ale 30let, takze zpusob jakym se mnou mluvila i nadale jako s ditetem mne vedlo k tomu se zvednout a odejit. Otresny zazitek, neochota a svym zpusobem zesmesnovani mych otazek.

Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.
Byla mojí první gynekoložkou v životě a dost toho lituju.
V 16 jsem se k ní objednala, protože jsem chodila nedaleko do školy. Musela jsem je "uprosit" aby mě vzali na kontrolu kvůli tomu, že trvalé bydliště mám mimo Prahu. Paní dokroku vůbec nezajímalo, že je to moje první návštěva v životě, nic mi nevysvětlila, jen svlíknout a šup prst do.. Na vyžádání mi předepsala antikoncepci, po které jsem celý měsíc špinila, takže jsem ani neměla ve finále menstruaci - všechno sem mezi tím vyšpinila. Přes upozornění mi tuto antikoncepci předepisovala dál.
Přešla jsem tedy k jiné lékařce, která mi hned na začátku řekla, že tahle antikoncepce mě vůbec nemůže udržet, a že se předepisuje až ženám po dítěti nad 35 let.
K této doktorce tedy už ani omylem!

Já k ní chodím od roku 1976.Jsem naprosto spokojená.Provedla mě zdárně rizikovým těhotenstvím a nikdy nic nezanedbala.Sestra je prostě svá,ale já jsem s ni vždy vycházela dobře a někdy jsme se i společně zasmály.Myslím si,že to chce taky určitý přístup.Obě už jsou starší dámy a tak výbava ordinace už nestojí za to měnit.Myslím si ale,že v tom to není,záleží na právě té velké zkušenosti,kterou jinde těžko hledat.Zdravím

K paní doktorce chodím 37 let a jsem s ní spokojená a mám v ní důvěru, protože bývala na sále a proto má víc zkušeností , než normální gynekolog. Pravda je, že sestru má "úděsnou", nechápu jak s ní ty roky mohla vydržet. Nepříjemná, stále zamračená, nadiktuje termín objednání, aniž se zeptá, zda-li vám to vyhovuje.

Nesouhlasím s negativním hodnocením paní doktorky Moravcové.Její pacientkou jsem již 42 let a jsem s ní nadmíru spokojená.Ještě jako asistentka u Apolináře mně pomohla svoji léčbou otěhotnět a v roce 1972 přivedla na svět moji dceru a o 25 let později sledovala celé dceřino těhotenství až po narození mého vnuka.Stále se jak mně,tak dceři věnuje s velkou péčí a nikdy nás neodbyla,Doporučila jsem k ní i řadu svých známých a všechny s ní byly spokojeny a chodí k ní stále již mnoho let.

K teto doktorce chodim jiz od puberty a vzdy se chovala korektne a ochotne. Opravdu problematicky pristup k pacientum ma sestra - je skutecne krajne neprijemna a to vrha spatne svetlo i na doktorku. Ale jednou jsem u ni byla kdyz mela sestra dovolenou a pani doktorka byla opravdu moc mila, usmivala se a mela dobrou naladu, pohodovejsi vysetreni jsem nezazila.

nesouhlasim s predeslym nazorem,k pi Moravcove chodim jiz 5o let ke sve naproste spokojenosti.

Pani doktorka je zkušená gynekoložka, sestrička-je třeba s ní umět jednat, samozřejmě dárkem nikdo nepohrdne....Myslím, že moderní vybavení ordinace letité zkušenosti mohou přebýt-na odborné vyšetření vždy ví kam poslat-a tam mají určitě mnohem více zkušeností než kde jaký obvodní gynekolog s přístroji.

Tuto lékařku nikomu nedoporučuji!! Chodila jsem k ní od puberty až do 23 let. Takové nepříjemné zkušenosti jaké jsem s ní za tu dobu získala bych nikomu nepřála. Od svých známých jsem zjistila, že to jak vypadá standartní prohlídka u jejich gynekologa se ani zdaleka nedává srovnávat s nedůsledností pí. Moravcové. Doktorka jako člověk je ještě stravitelná, ale setra?! Hrůza! Drzá, sprostá, agresivní..
Pokud chcete mít jistotu, že vás váš doktor/ka podrží v případě problémů v těhotenství a bude s vámi alespoň trochu "sdílet Vaši radost" z početí, určitě se neuchyljte k této lékařce a poptejte se Vašich známých na nějaké doporučení.

Tato doktorka je velmi šikovna, nevím jak pro ostatní ale sestřička je taky velmi milá. Záleží na Vašem přístupu k ní. Musím říct, že doktorku velmi doporučuji všem, je to profík na svém místě!!!