Interna a homeopatie
Dejvická 38, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dobrý den, paní doktorka Dolejšová je Anděl, jsem nesmírné šťastna, ze jsem mela tu cest, se s ni osobně setkat a byt v její peci.A všem doporučuji, paní doktorce nechybí lidskost, profesionalita je perfektní diagnostik, dokáže poradit.Má zlaté ruce a srdce

paní doktorka Dolejšová je Anděl, jsem nesmírné šťastna, ze jsem mela tu cest, se s ni osobně setkat a byt v její peci. Nemohla jsem 4 roky otěhotnět, mela jsem velice špatné výsledky. S pomoci paní doktorky jsem do roka otěhotněla, tak jak řekla. Nyní mám nádhernou, zdravou 4 měsíční holčičku. Velké díky paní doktorko!!
A všem doporučuji, paní doktorce nechybí smysl pro humor, lidskost, profesionalita je perfektní diagnostik, dokáže poradit a pohladit na duši.
Jacqueline Poustkova, Danhelova

Dobrý den,paní doktorka Dolejšová mi velmi pomohla při velkých obtížích spojených s vyhřezlou ploténkou.Tam kde mi žádné léky,infuze nepomohly,mi ona svou přesnou léčbou akupunkturou a homeopatiky dokázala okamžitě pomoci od dva měsíce trvajících bolestí.Tímto mě připravila k operaci,kterou jsem,myslím díky ní,dobře zvládla.Iveta Trojanová

Paní doktorka Dolejšová mě velmi mile překvapila. Nevěděla jsem přesně, do čeho jdu, diagnostika mi připadala zvláštní, ale jsem otevřená různým způsobům. Šla jsem k ní s problém ohledně otěhotnění a ona mi po vyšetření řekla, že v takovém nepořádku (záněty, atd.) by se miminko neudrželo a dala mi tedy homeopatika. Za 6 týdnů jsem k ní přišla znova, hodnoty vypadaly opravdu o mnoho lépe a paní doktorka mi s úsměvem oznámila, že otěhotnění teď nic nebrání. Jak řekla, stalo se (hned ten měsíc) a miminko je na cestě!!! Po tom všem strašení od gynekologů a jiných lékařů to bylo strašně příjemné a nadějné setkání. Navíc se mi moc líbí, že paní doktorka není žádná extrémistka a krásně skloubila homeopatickou léčbu s klasickou medicínou, kterou jsem brala také. Její přístup se mi velice líbí a vzhledem k výsledku jsem velmi spokojená. Navíc je paní doktorka velmi příjemná a usměvavá. Děkuji.

Paní doktorka,opět nám pomohla. Jak jsem napsala již jednou, je to sluníčko naší rodiny. Je nám ctí, že se můžeme léčit právě u ní. 20 let ji známe a lituji, že ji neznám celý život.
Takové vědomosti a lidskost se dnes hledá opravdu špatně.
Děkuji také doktorce Peterové, že mne k ní poslala. Byl to jeden z nejlepších dní, co mne kdy potkal.
Hluboce se před paní doktorkou Dolejšovou klaním. Jen si říkám, kdy odpočívá, kdy spí, kdy jede na dovolenou??? Pacieti jsou totiž u ní na prvním místě.
A proto,to hodnocení pana Landovského,jestli je to vůbec pravé jméno- pochybuji- je sprosté, vidím to na konkurenci.Nebo snad pacienta či pacientku ústavu na Praze 8.Pokud této metodě nevěří, ať tam neleze, doba, jestli vůbec tam byl, kterou paní doktorka věnovala této osobě , mohla být užitečná pro někoho jiného.
Před paní doktorkou smekáme a před panem Landovským pliveme.
Ráda bych si s ním/ s ní/ popovídala, Helena Petrů lidskablbost-neznamezi@email.cz

Takové vědomosti a lidskost se dnes hledá opravdu špatně.
Před paní doktorkou smekáme a před panem Landovským pliveme.

Paní doktorka mi x-krat pomohla tam kde klasicka medicina nezabrala - chronicke potize se zazivanim, atopicky ekzem a dalsi. Byl jsem delsi dobu v zahranici a nekolikrat jsem se na ni obratil s prosbou o radu pres email - odpovedela behem 1-2 dnu. Preji pani doktorce hodne stesti a zdravi a budu doufat, ze bude jeste dlouho jako lekar aktivni.

Dobrý den,hledala jsem hodnocení téhle paní doktorky a narazila na přispěvěk paní Heleny Petrů,který mě opravdu vyděsil svou agresivitou a nenávistí! Je v pořádku,že si paní Helena paní doktorky váží a že jí chválí,pokud je s ní spokojená.Zarážející ale je, jak reaguje na naprosto slušný a věcný příspěvěk pana Landovského,který přece má PRÁVO na svůj názor a má zde prostor ho sem zařadit.Každý jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného,to je přece normální a to že paní Helena Petrů paní doktorku bezmezně obdivuje,to neznamená,že to bude dělat každý a ještě to bude každému paní Petrů vnucovat a urážet lidi,kteří její názor/a možná z jejich pohledu právem/nesdílí. Formulace,že paní Petrů před panem Landovský ,"plive" je v mnohém vypovídající o její inteligenci a úrovni.Protože kdo má úroveň,ten snese i kritiku své osoby nebo blízkých nebo lidí,které uznáváme.Bez konstruktivní kritiky se přece nemůžeme ani zlepšovat ani nikam posunovat.A kritika pana Landovského byla konstruktivní a věcná a nikoho neurážela!!A paní Petrů o diagnoze pana Landovského neví zhola nic!! Zamyslete se někdy nad sebou paní Petrů a nenechte se zaslepovat obdivem.To dospělý a moudrý člověk nedělá!! Nezlobte se ale k tomuhle se nedalo mlčet.

U paní doktorky Dolejšové jsem byl prvně před cca 15ti roky. Od té doby k ní chodím na nepravidelné "preventivní" kontroly a paní doktorku si nemohu vynachválit. Stejně tak používaný systém diagnostiky EAV a léčení homeopatiky. Na to nedám dopustit a všem mohu jen doporučit. Paní doktorka je člověk na pravém místě a moc jí fandím. Erik Birnbaum

Je mi líto že kazím všechna pozitivní hodnocení, ale byl jsem k paní doktorce objednaný na diagnozu určitou metodou, metodu k diagnoze zvolila uplně jinou než jsem chtěl ( metodě kterou použila nevěřím) a ještě mě svou diagnozou (nebudu konkrétní) urazila tak že komentář píšu až půl roku po návštěve (dříve jsem neměl ani pomyšlení). I když jsem diagnoze nevěřil, medikaci jsem bral dle rady. Samořjmně že to nepomohlo a nakonec uplně jiná lekářka (ani náhodou tak proslulá jako tato) určila diagnozů uplně jinou která byla pravdivá, takže díky léčení paní doktorky jsem byl nemocný ještě o 14 dní déle a svou dignozou mě doslova urazila.
Mimo jiné nepochopím její čekací doby když nedokáže diagnostikovat ani takovou banalitu se kterou jsem k ní přošel. Nedoporučuji !

Landovský