Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

K panu doktorovi Tomáškovi jsem přešla na základě výborných referencí poté, co moje vynikající paní doktorka odešla do důchodu. Pan doktor má velmi solidní vystupování, problémy s páteří mi pěkně vysvětlil, až na to, že několikrát po vylíčení mých potíží-např. bolest na levé straně zad mi pan doktor sdělil, :"vy ale máte nález na druhé straně". V tištěné zprávě pak tento fakt zvýraznil tučně.Připadala jsem si pak hloupě a jako simulant. Daná situace se vpodstatě opakovala několikrát (i s jinými potížemi), raději jsem od pana doktora odešla. Nová paní doktorka mi vysvětlila, že bolest může vystřelovat i jinam, než v místě nálezu, nechala udělat několik speciálních vyšetření a více než rok ladila léčbu-a povedlo se.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

U pana doktora jsem pracovala a byla překvapena přístupem k pacientům i odbornou péčí, kterou jsem za x let ve zdravotnictví moc nezažila. V případě potřeby k panu doktorovi posílám i nyní své nynější pacienty a blízké .Všichni jsou s péčí pana doktora velmi spokojeni.

V

Názor přidán dne 30.12.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Arogantní,sebestředný lékař,který nemá zájem o anamnézu, odmítá si přečíst zprávu praktického lékaře,prý ho nezajímá vyšetřuje něco jiného než s čím pacient přišel, sdělení pacienta o zdravotním stavu ho nezajímá, při velmi vážném stavu po úrazu pateře na žádost o CT vyšetření se oboří-jděte si tam a zaplatte si ho.Něco takového se hned tak nevidí.Vzhledem k nepřijatelnému chování lékaře jsem z ordinace odešla.

MUDr. Václav Tomášek

Není člověk ten, aby se zaveděčil lidem všem. Rád bych vzkázal pacientům, kteří zvažují vyšetření v mé ambulanci a kteří si přečetli recenzi paní K. S. Pokud se nebudete domáhat v mé ambulanci nesmyslných vyšetření, nebudete lékaře manipulovat do svých závěrů, nebudete odmítat vysvětlení racionálního diagnostického a léčebného postupu a hlavně nebudete komunikovat agresivně a vulgárně, jistě neodejdete zklamaní jako paní K. S.

A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany

Po všech vyšetřeních a kolotoči neurologů jsem konečně narazila na skvělého pana doktora. Nikdy se mi nestalo, ze by mě doktor takhle chapavě vyslech a vše mi vysvětlil. Do podrobna. Odcházela jsem obohacena o cenné informace a zase o něco vzdelanejsi, co se neurologie týče. Děkuji za to a děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

R
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku a představil se, poté velice trpělivě vyslechl, v čem spočívají mé potíže, kladl doplňující otázky a žádná má informace se mu nezdála zanedbatelná nebo obtěžující. Pak mě pečlivě vyšetřil, sepsal zprávu a pak následovalo obsáhlé a názorné vysvětlení toho, v čem by mohly spočívat mé problémy, které možnosti a proč vyloučil a z jakého důvodu navrhuje další vyšetření a léčbu. Přístup k pacientům je naprosto nadstandardní, velice lidský a milý. Při návštěvě pacient ví, že jeho lékař je tu skutečně pro něj. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý a nejedná s Vámi jako s blbcem. Vždy vše ochotně laicky vysvětlí. Snaží se nalézt příčinu, ne jenom léčit obtíže, které zrovna máte. Doporučuji ho všem, kteří chtějí kvalitní zdravotní péči.

M

Výborný specialista, ochotný, dokáže léčit i vlídným slovem. Díky.

Výborný , erudovaný lékař. Jednoznačně profesionální přístup k pacientovi . Je pečlivý , nic nenechá náhodě .Spolupracuje s výbornými kolegy . Já osobně jsem velmi spokojený a doporučuji. Dělá čest lékařskému stavu.Více takových mladých lékařů!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie