Umístění: Poliklinika Modřany

Po všech vyšetřeních a kolotoči neurologů jsem konečně narazila na skvělého pana doktora. Nikdy se mi nestalo, ze by mě doktor takhle chapavě vyslech a vše mi vysvětlil. Do podrobna. Odcházela jsem obohacena o cenné informace a zase o něco vzdelanejsi, co se neurologie týče. Děkuji za to a děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

• Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba

Umístění: Poliklinika Modřany

Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku a představil se, poté velice trpělivě vyslechl, v čem spočívají mé potíže, kladl doplňující otázky a žádná má informace se mu nezdála zanedbatelná nebo obtěžující. Pak mě pečlivě vyšetřil, sepsal zprávu a pak následovalo obsáhlé a názorné vysvětlení toho, v čem by mohly spočívat mé problémy, které možnosti a proč vyloučil a z jakého důvodu navrhuje další vyšetření a léčbu. Přístup k pacientům je naprosto nadstandardní, velice lidský a milý. Při návštěvě pacient ví, že jeho lékař je tu skutečně pro něj. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

Pan doktor je velmi milý a nejedná s Vámi jako s blbcem. Vždy vše ochotně laicky vysvětlí. Snaží se nalézt příčinu, ne jenom léčit obtíže, které zrovna máte. Doporučuji ho všem, kteří chtějí kvalitní zdravotní péči.

Výborný specialista, ochotný, dokáže léčit i vlídným slovem. Díky.

Výborný , erudovaný lékař. Jednoznačně profesionální přístup k pacientovi . Je pečlivý , nic nenechá náhodě .Spolupracuje s výbornými kolegy . Já osobně jsem velmi spokojený a doporučuji. Dělá čest lékařskému stavu.Více takových mladých lékařů!

Přeji hezký den
moc často do takovýchto veřejných diskuzí nepíšu, takže se omlouvám jestli pusobím neohrabaně.
Přístup pana doktora je nejen, dle mého, profesionální, ale i vstřícný a i laikovi jako já vše trpělivě vysvětlí. Čeho si vážím, protože se většiny doktorů bojím.
Zde se má fobie neprojevila, naopak se skoro i těším na příští navštěvu :-)
Samozřejmě můsím i zmínit sestřičku, která mu byla pohotově k ruce. A musím říct že že je to velmi milá a příjemná slečna (nebo paní?)
Pavla

Skvělý doktor, skvělý přístup! Při příchodu mi podal ruku a představil se! Je vidět, že pro něj nejsou pacienti obtížným hmyzem, jak to většinou bývá...

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti. Po roce běhání po ortopediích, fyzioterapiích, rentgenech atd. se konečně našel někdo, kdo mi vysvětlil (a názorně ukázal), čím jsou způsobeny mé úporné bolesti zad, a také mi dal návod na to, jak tyto bolesti odstranit a jak jim předcházet.

Pan doktor Tomášek je velmi komunikativní s pacientem, hledá příčiny neurologických nemocí, neléčí jen důsledky, velmi vzdělaný a zřejmě stále si doplňuje odborné znalosti. Nejlepší neurolog, prostě má lidský přistup a zároveň velmi erudovaný. Mohu to tvrdit s ohledem na to, že za 20 let chození po neurologiích mi jediný on pomohl a jedině s ním jsme se cítili jako partneři.

Dobrý den, pana doktora Tomáška mohu vřele doporučit. Byla jsem na vyšetření na základě doporučení od jiného lékaře. Vyšetření trvalo více jak 60 minut. Byl velice ochotný a laskavý, vše mi řádně vysvětlil. Pana doktora Tomáška mohu jen a jen doporučit!

Umístění: Poliklinika Modřany

Výborný specialista, ochotný, dokáže léčit i vlídným slovem. Díky.

Přeji hezký den
Zde se má fobie neprojevila, naopak se skoro i těším na příští navštěvu :-)
Pavla

• Epilepsie