Václav Tomášek, neurolog Praha

MUDr. Václav Tomášek

Uložit

Neurolog Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

U pana doktora jsem pracovala a byla překvapena přístupem k pacientům i odbornou péčí, kterou jsem za x let ve zdravotnictví moc nezažila. V případě potřeby k panu doktorovi posílám i nyní své nynější pacienty a blízké .Všichni jsou s péčí pana doktora velmi spokojeni.


V

Názor přidán dne 30.12.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


K
Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Arogantní,sebestředný lékař,který nemá zájem o anamnézu, odmítá si přečíst zprávu praktického lékaře,prý ho nezajímá vyšetřuje něco jiného než s čím pacient přišel, sdělení pacienta o zdravotním stavu ho nezajímá, při velmi vážném stavu po úrazu pateře na žádost o CT vyšetření se oboří-jděte si tam a zaplatte si ho.Něco takového se hned tak nevidí.Vzhledem k nepřijatelnému chování lékaře jsem z ordinace odešla.

MUDr. Václav Tomášek

Není člověk ten, aby se zaveděčil lidem všem. Rád bych vzkázal pacientům, kteří zvažují vyšetření v mé ambulanci a kteří si přečetli recenzi paní K. S. Pokud se nebudete domáhat v mé ambulanci nesmyslných vyšetření, nebudete lékaře manipulovat do svých závěrů, nebudete odmítat vysvětlení racionálního diagnostického a léčebného postupu a hlavně nebudete komunikovat agresivně a vulgárně, jistě neodejdete zklamaní jako paní K. S.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Modřany

Po všech vyšetřeních a kolotoči neurologů jsem konečně narazila na skvělého pana doktora. Nikdy se mi nestalo, ze by mě doktor takhle chapavě vyslech a vše mi vysvětlil. Do podrobna. Odcházela jsem obohacena o cenné informace a zase o něco vzdelanejsi, co se neurologie týče. Děkuji za to a děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku a představil se, poté velice trpělivě vyslechl, v čem spočívají mé potíže, kladl doplňující otázky a žádná má informace se mu nezdála zanedbatelná nebo obtěžující. Pak mě pečlivě vyšetřil, sepsal zprávu a pak následovalo obsáhlé a názorné vysvětlení toho, v čem by mohly spočívat mé problémy, které možnosti a proč vyloučil a z jakého důvodu navrhuje další vyšetření a léčbu. Přístup k pacientům je naprosto nadstandardní, velice lidský a milý. Při návštěvě pacient ví, že jeho lékař je tu skutečně pro něj. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý a nejedná s Vámi jako s blbcem. Vždy vše ochotně laicky vysvětlí. Snaží se nalézt příčinu, ne jenom léčit obtíže, které zrovna máte. Doporučuji ho všem, kteří chtějí kvalitní zdravotní péči.


M

Výborný specialista, ochotný, dokáže léčit i vlídným slovem. Díky.


Výborný , erudovaný lékař. Jednoznačně profesionální přístup k pacientovi . Je pečlivý , nic nenechá náhodě .Spolupracuje s výbornými kolegy . Já osobně jsem velmi spokojený a doporučuji. Dělá čest lékařskému stavu.Více takových mladých lékařů!


Přeji hezký den
moc často do takovýchto veřejných diskuzí nepíšu, takže se omlouvám jestli pusobím neohrabaně.
Přístup pana doktora je nejen, dle mého, profesionální, ale i vstřícný a i laikovi jako já vše trpělivě vysvětlí. Čeho si vážím, protože se většiny doktorů bojím.
Zde se má fobie neprojevila, naopak se skoro i těším na příští navštěvu :-)
Samozřejmě můsím i zmínit sestřičku, která mu byla pohotově k ruce. A musím říct že že je to velmi milá a příjemná slečna (nebo paní?)
Pavla


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Epilepsie
  • Výhřez ploténky
  • Parkinsonova choroba
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie