Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Gastroenterologické konzultace

Diagnostické vyšetření

Chirurgie jednoho dne +3 Více

Laparoskopická chirurgie

Pooperační péče

Ambulantní chirurgická léčba

MUDr. Václav Drahoňovský je vysoce zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1970. V letech 1990 - 1995 pů...

• gastroezofageální reflux

Laparoskopická chirurgie

Pooperační péče

Ambulantní chirurgická léčba

Umístění: jiné místo

Pana primáře Drahoňovského znám ještě z jeho působení v nemocnici Neratovice, kde mi vlastně před operací jícnové kýly zachránil život tím, že mi zjistil výduť na břišní aortě. Je to velice sympatický, milý a vstřícný člověk. Kéž by takoví lékaři byli všichni!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie konzultace

Pan doktor je skvělý. Velmi hodný člověk, trpělivý, empatický, z nejlepších lékařů jaké jsem potkala. Děkuji. H. Š.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace brániční kýly

Dobrý den, dne 10.4.2018 jsem se na Vaší klinice podrobila operaci jícnu a bráníční kýly. Tak profesionální přístup všech zaměstnanců před i po operaci to jsem ještě nikde nezažila. Cítila jsem se u Vás jako člověk a ne kus ,, objektu,, čekající na operaci. Všichni jste měli velice pěkný přístup. Moc chci poděkovat p.prim. Drahoňovskému a celému týmu.
Pane primáři jsem zcela bez potíží, neberu žádné prášky, změnila jsem stravu a zhubla jsem již 8kg a pokračuji. Děkuji za nakopnutí, aby jsem s váhou něco dělala. Nyní se cítím opravdu dobře. Pane primáři mockrát děkuji a přeji Vám i všem ostatním hodně zdraví, úspěšné operace a spokojenost v osobním životě.
Jste všichni suprový - děkuji moc
Hana Doležalová, Stříbro

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Reflux

Dobrý den.Minulý měsíc jsem se podrobil na této klinice laparoskopické operaci refluxu a brániční kýly.Chci mnohokrát poděkovat skvělému p.prim.Drahonovskému a jeho týmu za super provedenou operaci a profesionální a lidský přístup pana primáře s jakým se jen tak člověk běžně nesetká.Již třetí týden po operaci mohu normálně polykat a jíst a jsem bez jediného prášku,kterých jsem před zákrokem musel užívat spoustu.Pane primáři ještě jednou mnohokrát děkuji.JSTE NEJ! Libor Konečný

O

Dobrý den, na této klinice jsem prodělala operaci brániční skluzné kýly. I když byla operace komplikovaná a trvala 3 hodiny, druhý den jsem šla normálně domů a vše se krásně dalo do normálu. Děkuji moc panu primáři Drahoňovskému a celému jeho týmu. Musím ocenit i empatii pana primáře a úžasnou spolupráci sestřiček. Ještě jednou děkuji O.Virtová

Před téměř dvaceti lety jsem z ničeho nic dostal tříselnou kýlu zrovna v době kdy manželka se brzy chystala rodit naše druhé dítě a můj život se jakoby zastavil představou, že nebudu moci zvednout nic těžšího než 5kg, dokud ta kýla jaksi "nedozraje", alespoň to mě namlouvali doktoří v Praze, kteří neuměli operovat laparoskopicky. Já jsem ale nechtěl být takto omezen v životě a žít v neustálém strachu, že mi ta kýla nějak praskne a budu náhle doslova v ohrožení života a navíc jsem byl přesvědčen, že právě laparoskopická operace je ideální způsob jak provést operaci tříselné kýly s nejmenšími vedlejšími následky a co nejrychlejší možnou rekuperací, a tak jsem hledal až jsem našel kliniku v Neratovicích a operoval mě sám pan doktor Václav Drahoňovský, a bylo to skutečně zdaleka to nejlepší rozhodnutí které jsem mohl udělat, je to skutečně úžasný chirurg a provedl fantasticky dobrou práci, měl jsem a mám i nadále naprostou důvěru v jeho jedinečné schopnosti a zároveň milý lidský přístup. ALOHA a vše nejlepší do Nového Roku, Milan Vacek :-)

Rád se připojuji se k blahořečení p. primáře Drahoňovského - zlaté ruce!!. Jsem cca 10 měsíců po laparoskopické operaci refluxu ; všechny předchozí obtíže jsou pryč. Děkuji - J.A.

Vynikající, vynikající, vynikající !!! Skvělý člověk, skvělý přístup, jsem velmi ráda, že jsem takového lékaře poznala :-D

Pan doktor Drahoňovský je opravdu " Pan Doktor ". Dne 16.9.2014 jem byla hospitalizovaná u něho v Palas Athena Praha
.Takový přístup k pacientům se jen tak nevidí. Pocházím z Chomutova a to se vůůůůůbec nedá porovnat.Výborný chirurg, laskavý člověk, který má stále úsměv na tváři. Jsem ráda,že mě operoval. A proto mu chci touto cestou ještě jednou poděkovat." Děkuji Pane doktore".Koudelková Hana.Chomutov.(smajlík)

Konzultace duben 2014, operace červenec 2014, velmi profesionální a lidský přístup, ochotný milý, prostě PAN doktor. Operace fundoplikace dopadla na výbornou, měsíc a půl po operaci nemám žádné problémy... doporučuji!

• gastroezofageální reflux
  • žlučové kameny