MUDr. Václav Drahoňovský je vysoce zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1970. V letech 1990 - 1995 pů...

• Gastroezofageální reflux

Gastroenterologické konzultace

Laparoskopická chirurgie

Pooperační péče

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Pan doktor na svém místě, velmi milý, ochotný, zkušený. Kdyby takoví byli všichni, byl by svět hezčí. Je to čistá duše, jaká se málokdy vidí. Objednala jsem se k němu přes internet, protože jsem potřebovala zkušeného lékaře a udělala jsem dobře - jeho lidský přístup se v ordinacích moc často nenosí. Navíc jsem dostala termín operace ani ne za 2 týdny, což jsem velmi ocenila.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie gastroenterologické konzultace

K panu doktorovi jsem se objednávala přes online objednávkový systém. Přijata jsem byla takřka v přesný čas, pan doktor je velice milý, empatický, na vše se podrobně vyptá, vysvětlí. Z mého pohledu profesionál, který člověka neodbyde a nezanedbá. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo

Pana primáře Drahoňovského znám ještě z jeho působení v nemocnici Neratovice, kde mi vlastně před operací jícnové kýly zachránil život tím, že mi zjistil výduť na břišní aortě. Je to velice sympatický, milý a vstřícný člověk. Kéž by takoví lékaři byli všichni!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie konzultace

Pan doktor je skvělý. Velmi hodný člověk, trpělivý, empatický, z nejlepších lékařů jaké jsem potkala. Děkuji. H. Š.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace brániční kýly

Dobrý den, dne 10.4.2018 jsem se na Vaší klinice podrobila operaci jícnu a bráníční kýly. Tak profesionální přístup všech zaměstnanců před i po operaci to jsem ještě nikde nezažila. Cítila jsem se u Vás jako člověk a ne kus ,, objektu,, čekající na operaci. Všichni jste měli velice pěkný přístup. Moc chci poděkovat p.prim. Drahoňovskému a celému týmu.
Pane primáři jsem zcela bez potíží, neberu žádné prášky, změnila jsem stravu a zhubla jsem již 8kg a pokračuji. Děkuji za nakopnutí, aby jsem s váhou něco dělala. Nyní se cítím opravdu dobře. Pane primáři mockrát děkuji a přeji Vám i všem ostatním hodně zdraví, úspěšné operace a spokojenost v osobním životě.
Jste všichni suprový - děkuji moc
Hana Doležalová, Stříbro

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Reflux

Dobrý den.Minulý měsíc jsem se podrobil na této klinice laparoskopické operaci refluxu a brániční kýly.Chci mnohokrát poděkovat skvělému p.prim.Drahonovskému a jeho týmu za super provedenou operaci a profesionální a lidský přístup pana primáře s jakým se jen tak člověk běžně nesetká.Již třetí týden po operaci mohu normálně polykat a jíst a jsem bez jediného prášku,kterých jsem před zákrokem musel užívat spoustu.Pane primáři ještě jednou mnohokrát děkuji.JSTE NEJ! Libor Konečný

O

Dobrý den, na této klinice jsem prodělala operaci brániční skluzné kýly. I když byla operace komplikovaná a trvala 3 hodiny, druhý den jsem šla normálně domů a vše se krásně dalo do normálu. Děkuji moc panu primáři Drahoňovskému a celému jeho týmu. Musím ocenit i empatii pana primáře a úžasnou spolupráci sestřiček. Ještě jednou děkuji O.Virtová

Před téměř dvaceti lety jsem z ničeho nic dostal tříselnou kýlu zrovna v době kdy manželka se brzy chystala rodit naše druhé dítě a můj život se jakoby zastavil představou, že nebudu moci zvednout nic těžšího než 5kg, dokud ta kýla jaksi "nedozraje", alespoň to mě namlouvali doktoří v Praze, kteří neuměli operovat laparoskopicky. Já jsem ale nechtěl být takto omezen v životě a žít v neustálém strachu, že mi ta kýla nějak praskne a budu náhle doslova v ohrožení života a navíc jsem byl přesvědčen, že právě laparoskopická operace je ideální způsob jak provést operaci tříselné kýly s nejmenšími vedlejšími následky a co nejrychlejší možnou rekuperací, a tak jsem hledal až jsem našel kliniku v Neratovicích a operoval mě sám pan doktor Václav Drahoňovský, a bylo to skutečně zdaleka to nejlepší rozhodnutí které jsem mohl udělat, je to skutečně úžasný chirurg a provedl fantasticky dobrou práci, měl jsem a mám i nadále naprostou důvěru v jeho jedinečné schopnosti a zároveň milý lidský přístup. ALOHA a vše nejlepší do Nového Roku, Milan Vacek :-)

Rád se připojuji se k blahořečení p. primáře Drahoňovského - zlaté ruce!!. Jsem cca 10 měsíců po laparoskopické operaci refluxu ; všechny předchozí obtíže jsou pryč. Děkuji - J.A.

Vynikající, vynikající, vynikající !!! Skvělý člověk, skvělý přístup, jsem velmi ráda, že jsem takového lékaře poznala :-D

• Gastroezofageální reflux
  • Žlučové kameny