Odhadovaná doba odpovědi:

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Václav Drahoňovský je vysoce zkušený chirurg, absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1970.
V letech 1990 - 19...

• gastroenterologie
  • chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Tento lékař mě poslal na operaci tříselné kýly vpravo. Tříselný kýla, tukový lipom ani měkké tříslo nebyly při operaci nalezeny. Hovoří o tom operační protokol. Před operací je v lékařské zprávě uvedeno, že jsem měl po pohybové aktivitě bolesti v třísle 6 týdnů, kýlu jednoznačně kliniky neprokazujeme, sonograficky neprokazujeme, i tak jsem byl poslán na operaci tříselné kýly. V informovaném souhlase chyběly některá rizika operace. Byla mi vložena síťka. Po operaci mám bolesti v šourku a třísle, které jsem předtím neměl, operace žádný smysl neměla. Vše mohu doložit lékařskými zprávami a operačním protokolem. Videozáznam existoval, když jsem ho chtěl, doktor Drahoňovský řekl, že mám počkat na majitele kliniky až se vrátí z dovolené, když se vrátil, záznam už byl smazaný. Moje pooperační komplikace doktor Drahoňovský řekl, že neumí řešit a připustil, že udělal chybu v indikaci a jejich souhlas je neúplný.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická chirurgie

Velmi příjemný pan doktor. Napsala jsem mu e-mail, kde jsem mu popsala potíže a během tří týdnů jsem byla po operaci. Zároveň byla skvělá pooperační péče. Lepšího lékaře neznám. I po 10 letech na pana doktora ráda vzpomínám.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie gastroenterologické konzultace

Kéž by byl každý lékař takový - profesionalita, lidskost, klid z pana doktora vyzařující, citlivost, empatie... Děkuji!

Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem.

Pan doktor na svém místě, velmi milý, ochotný, zkušený. Kdyby takoví byli všichni, byl by svět hezčí. Je to čistá duše, jaká se málokdy vidí. Objednala jsem se k němu přes internet, protože jsem potřebovala zkušeného lékaře a udělala jsem dobře - jeho lidský přístup se v ordinacích moc často nenosí. Navíc jsem dostala termín operace ani ne za 2 týdny, což jsem velmi ocenila.

K panu doktorovi jsem se objednávala přes online objednávkový systém. Přijata jsem byla takřka v přesný čas, pan doktor je velice milý, empatický, na vše se podrobně vyptá, vysvětlí. Z mého pohledu profesionál, který člověka neodbyde a nezanedbá. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo

Pana primáře Drahoňovského znám ještě z jeho působení v nemocnici Neratovice, kde mi vlastně před operací jícnové kýly zachránil život tím, že mi zjistil výduť na břišní aortě. Je to velice sympatický, milý a vstřícný člověk. Kéž by takoví lékaři byli všichni!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie konzultace

Pan doktor je skvělý. Velmi hodný člověk, trpělivý, empatický, z nejlepších lékařů jaké jsem potkala. Děkuji. H. Š.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace brániční kýly

Dobrý den, dne 10.4.2018 jsem se na Vaší klinice podrobila operaci jícnu a bráníční kýly. Tak profesionální přístup všech zaměstnanců před i po operaci to jsem ještě nikde nezažila. Cítila jsem se u Vás jako člověk a ne kus ,, objektu,, čekající na operaci. Všichni jste měli velice pěkný přístup. Moc chci poděkovat p.prim. Drahoňovskému a celému týmu.
Pane primáři jsem zcela bez potíží, neberu žádné prášky, změnila jsem stravu a zhubla jsem již 8kg a pokračuji. Děkuji za nakopnutí, aby jsem s váhou něco dělala. Nyní se cítím opravdu dobře. Pane primáři mockrát děkuji a přeji Vám i všem ostatním hodně zdraví, úspěšné operace a spokojenost v osobním životě.
Jste všichni suprový - děkuji moc
Hana Doležalová, Stříbro

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Reflux

Dobrý den.Minulý měsíc jsem se podrobil na této klinice laparoskopické operaci refluxu a brániční kýly.Chci mnohokrát poděkovat skvělému p.prim.Drahonovskému a jeho týmu za super provedenou operaci a profesionální a lidský přístup pana primáře s jakým se jen tak člověk běžně nesetká.Již třetí týden po operaci mohu normálně polykat a jíst a jsem bez jediného prášku,kterých jsem před zákrokem musel užívat spoustu.Pane primáři ještě jednou mnohokrát děkuji.JSTE NEJ! Libor Konečný