Doporučení urologové s Oborová zdravotní pojišťovna Karviná

• „Úžasný pan doktor, jak profesně, tak lidsky. Skvělá, empatická zdravotní sestřička. Díky jejich laskavému přístupu jsem zvládla vyšetření, do kterého se nikdo z nás nežene, dokonce rovnou odmítne. Pan doktor rozhodně ví co dělá a se sestřičkou jsou skvělým týmem. Moc jim, za vše děkuji ! ! Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Super lékař i sestra,bála jsem se ,ale díky nim už ne.Jsou to zlatíčka,kterých je málo.Kdyby bylo více takových lékařů. Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Ambulance urologie s.r.o.

• „Vynikající pán doktor,,odborník ve své profesi,,velice milý a přivětivý k dětem,, sestřičky naprosto úžasné,,příjemné,usměvavé,,VŘELÉ DOPORUČUJÍ Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Super doktor, rozumí své práci a má lidský přístup. Chodím k němu s dvěma syny a naše zkušenosti jsou je kladné.

28. října 108, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Pana doktora musím vřele doporučit. Je to opradu velký profesionalista. Navíc pan doktor umí pacientovi naslouchat, vysvětlit zdravotní stav a u nepříjemného vyšetření pacienta uklidnit a dodat mu odvahy. Rovněž chválím všechny velmi milé zdravotní sestry v této ambulanci. Více

Konská 453, Třinec Mapa

Odborný lékař urologie

• „Je to lékař z velkým L, zachránil mi život a moc si ho Vážím i jako člověka, dokáže svého pacienta pohladit i slovem po duši Více

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

• Konská 453, Třinec Mapa

Nemocnice Podlesí a.s.

• Urolog

Konská 453, Třinec Mapa

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

• Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.