MUDr. Ladislav Carbol

Urolog · Více o specializacích

Frýdek-Místek 1 adresa

16 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ladislav Carbol
Odborný lékař urologie

Revoluční 531, Frýdek-Místek 73801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    Doporučuji návštěvu, milá sestřička i lékař. Vše vysvětleno před vyšetřením i po něm.
    Ochotní a usměvaví.

     • Odborný lékař urologie Jiný  • 

  • M

    Vynikající pán doktor,,odborník ve své profesi,,velice milý a přivětivý k dětem,, sestřičky naprosto úžasné,,příjemné,usměvavé,,VŘELÉ DOPORUČUJÍ

     •  • 

  • Velmi ochotný lékař,vysvětlí zdravotní problém ,citlivý přístup k pacientovi,odborník.Sestřičky příjemné.

     •  • 

  • pana doktora jsem navstivil ajsem velmi zklaman jeho pristupem.odbornik asi je,ale neumel navodit kontakt pacient-lekar skoda kazdy by chtel videt osobni zajem a aspon mily pristup.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Velmi dobrý lidský přístup. Když něco neví, přizná to na rozdíl od jeho některých povýšených kolegů. Jeho přístup je tak dobrý, že mu odpouštím i jednu mylnou diagnózu, naštěstí nic závažného.

     •  • 

  • Vynikajici lekar, nejlepsi urolog.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • P

    Pan doktor je pro mně na velmi vysoké profesní úrovni. Léčím se u něj již řadu let a prováděl mi rovněž operaci, po které se cítím velmi dobře a můžu říci, že se můj zdravotní stav v této oblasti podstatně zlepšil a dnes již žádné větší problémy nemám i s ohledem na svůj již vyšší věk.
    Moc děkuji a všem doporučuji!!!!!

     •  • 

  • J

    Je velmi dobrý lékař,příjemný,milý,jsem s ním velice spokojená.Jen zdrav.sestra co tam s ním sedí je příšerná !!! Nepříjemná a protivná-měla by se zamyslet nad svým chováním. Jen člověku zkazí náladu svým chováním ,ale pan doktor ten je úplný opak ten ji hned napraví :)

     •  • 

  • R

    Co chodívám k lékařům, ještě jsem nikdy nepotkala tak milého,příjemného,hodného ale pro mě velmi pěkného pana doktora. Je NEJLEPŠÍ !!!! Už se do ordinace zase těším..

     •  • 

  • R

    Výborný,lidský přístup,vysoká odbornost.Jsem s ním oproti,minulému urologovi velmi spokojen.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu