Doporučení urologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• „Odborník na svém místě, lidský přístup

T. G. Masaryka 600, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Úžasný pan doktor, jak profesně, tak lidsky. Skvělá, empatická zdravotní sestřička. Díky jejich laskavému přístupu jsem zvládla vyšetření, do kterého se nikdo z nás nežene, dokonce rovnou odmítne. Pan doktor rozhodně ví co dělá a se sestřičkou jsou skvělým týmem. Moc jim, za vše děkuji ! ! Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Doktor Fecura je člověk u kterého cítíte ,že mu Váš zdravotní stav není lhostejný,.děkujeme s manželem ,že nás po celou dobu léčby podporuje svým příjemným ,milým přístupem..Je to odborník na svém místě. . Křižákovi Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• „Vynikající lékař, který vše vysvětlí, poradí. Je moc hodný, vstřícný, ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená.

Prokopa Velikého 699/5, Ostrava Mapa

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Super lékař i sestra,bála jsem se ,ale díky nim už ne.Jsou to zlatíčka,kterých je málo.Kdyby bylo více takových lékařů. Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Ambulance urologie s.r.o.

• „Byl jsem tam celkem čyřikrát. Stahovali mě to rukama.Po stahování špíny Nejasná diagnoza jestli jít mám jít na částečnou obřízku a objendal do fn.Byl jsem na rychlé pohotovosti.Jestli tu částečnou obřízku budu potřeba.Co jsem zažil i jednou návštěvu ted mám vysokou obřízku. Potraviny na erekci. Ted čte sestra.Měli na jizvu Sebezdravé seběvdomí jiznavá poškozka . matka mi ířkala objedala za rok bud se rozmyšlel že me nechce s tím mohl doktor zavovlat možná jinému dva měsíce nebo tří chodit Zkušení doba 14 dnu objednat jednu sesta ,k dyž 14 možná ne.Neobjevil hyspadii malou. Byl u primáře druhá kontrola. POdívej p odruhé drhá kontrola Více

Havířská 51b/1821, Karviná Mapa

Odborný lékař urologie a RDG

• „Vynikající pán doktor,,odborník ve své profesi,,velice milý a přivětivý k dětem,, sestřičky naprosto úžasné,,příjemné,usměvavé,,VŘELÉ DOPORUČUJÍ Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Super doktor, rozumí své práci a má lidský přístup. Chodím k němu s dvěma syny a naše zkušenosti jsou je kladné.

28. října 108, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Konská 453, Třinec Mapa

Nemocnice Podlesí a.s.

• Urolog

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.