Umístění: PRONATAL Sanatorium Jiný

Bez empatie, nedostatek informací, maskování chyb ostatních, arogantní chování.

Umístění: PRONATAL Sanatorium odber folikul

pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu.

Léčila jsem se u pana doktora několik let a vím že je přesně tam,kde má být !!! Na svém místě.Jitka z Kolína

jedinečný profesionál ve svém oboru.
děkuji za perfektní péči

Myslím, že označení velmi dobrý není dostatečné a mohlo by pana docenta možná i urazit. Pan docent je absolutní špička ve svém oboru a jako člověk velmi slušný, milý a galantní. Každá návštěva v jeho ordinaci je potěšením a dodáním víry, že se to jednoho dne podaří nakonec všem. Pan docent a celé sanatorium má naši hlubokou úctu a důvěru.

Vážení budoucí rodiče. Nejsou ruce, které by se o Vás mohly postarat lépe. MUDr. Doc.Tonko Mardešič je naprostá jednička v oboru. Klidné a profesionální jednání nás vedlo do zdárného konce početí miminka na poprvé. Smekáme klobouk dolů a velice děkujeme. Zatím prožíváme 6 týden, ale věříme, že vše dopadne na 1.
Klinika Pronatal má naprosto pevný řád a disciplínu. Klinika nedisponuje finančními triky, které by tahaly peníze z pacientů. Jsme přesvědčeni, že přístup personálu je u všech lékařů kliniky Pronatal stejný. Využití vlastní lékárny a hotelu je velice příjemné. Předchozí zkušenosti v jiné klinice se nedají srovnat. Další naši přátelé přecházejí rovněž do kliniky Pronatal. Každý zkušený gynekolog Vám kliniku doporučí. Váš čas věnujte dojíždění do Prahy, protože to stojí za to. Dalo se to v pohodě zvládnout bez stresů. To Vám vše přejí spokojení rodiče z Liberce.

Nemohu říci nic jiného než naprostý profesionál. Chodím výhradně k němu již od roku 1993, kdy ještě působil v ÚPMD Podolí. Než byl vysloven verdikt, že mi nezbývá již nic jiného než IVF, chodila jsem v ÚPMD k více lékařům. Musím říct, že k nim nemám žádné výhrady, ale od okamžiku, kdy jsem začala chodit k panu docentovi, si již nedovedu představit, že bych chodila k někomu jinému. Dnes mám po IVF desetiletá dvojčata. Celé těhotenství se pan docent o mě staral a měl nefalšovanou radost, jak děti prospívají a jak ve věku 40 let probíhá skvěle mé těhotenství. Když odjížděl na 14 dnů na dovolenou, objednal si mě hned první den po dovolené. Když mě uviděl v čekárně, hned se se mnou přivítal a řekl, já jsem tak rád, že vás tady vidím. Bál jsem se, aby jste zatím neporodila. Děti se narodily téměř na čas v ÚPMD Podolí. Když je uviděla paní doktorka z novorozeneckého oddělení, tak hned prohlásila aniž by cokoli věděla:"To jsou tak krásné děti, ty jsou určitě Mardešičovi". Od narození dětí chodím k panu docentovi na preventivní prohlídky a jsem nesmírně ráda, že si mě nechal ve své ordinaci a že jsem nemusela hledat někoho jiného, protože jeho přístup nemohu nazvat jinak než naprosto perfektní. Nemohu souhlasit s názory, že v PRONATALU jde jen o peníze. Od narození dětí neplatím absolutně nic a péči mám naprosto perfektní. Nepatřím ani mezi lidi, kteří by mohli být prospěšní jiným způsobem. Je to skvělý lékař a úžasný člověk.

Pana doktora znám téměř 20 let.Je to Člověk ke kterému mám velikou úctu a kterého si velmi vážím.Vím s jistotou že kdyby můj život byl v jeho rukách,tak je v bezpečí.Nepoznala jsem mimo mojí maminky člověka,který by se dal napsat s velkým Č.Nevěřím těm nega hodnocením ani co by se za nehet vešlo.I já jsem navštěvovala sanatorium a u pana doktora jsem se léčila ještě než bylo sanatorium postaveno.....je to tedy už pár let zpět.Dám ruku do ohně za chování a profesionalitu doktora Mardešiče.Je to jeden z mála přesně na svém místě.Hezký den přeji všem já i můj 13ti letý syn /výrobek Pronatalu/.Jitka a Vládík Netopilovi.
Zde v hodnocení je jako jedna z možností-nejlepší-....kdyby existovala nějaká která by vystihovala doktora,tak jí dám.Takto se musím spokojit pouze s tou NEJ......

uplně nejlepší gynekolog ke kterému jsem se před 20ti lety dostala,díky němu mám dceru na kterou jsem čekala celých dlouhých 7let,díky mu moc a moc

V Pronatalu jsme s manželem strávili dva roky svého žovota se snahou jako ostatní zde počít miminko. Nejprve jsme měli dojem, že se kolem nás něco děje. První dobré dojmy ale začaly brzy střídat dojmy nepříjemné. Postupně jsme i my měli pocit, že vlastně ani tak nejde o nás, ale o to, kolik budeme moci zaplatit. Po několika opravdu špatných zkušenostech, jsme se rozhodli přejít jinam a dneska rozhodně nelitujeme. Pan docent i jeho tým s námi jednali vždy slušně,ale odměřeně a rozcházeli se i v zásadních informacích, které si stačilo před našim vstupem do ordinace přečíst v naší složce. Péči jsme si představovali jinak. Vrcholem všeho bylo radikální odmítnutí našeho návrhu na diagnostickou laparoskopii, pro níž prý nejsem vhodný adept a byla by zbytečná. Nebyla! Tento zákrok jsem následně bez výhrad podstoupila jinde a nejen, že vyloučil stanovenou diagnózu, ale díky němu se nám podařilo i přirozenou cestou po letech otěhotnět.MT