PRONATAL Sanatorium

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Klinika asistovaná reprodukce Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

PRONATAL Sanatorium

Pekárkova 14/261

142 00 , Praha 12

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

PRONATAL Sanatorium

Na Dlouhé mezi 4/12

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Klinika asistovaná reprodukce

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lucie Melicharová IVF

  Paní doktorka Melicharová je člověk na svém místě. Lidská, příjemná - člověk, kterému jsem naprosto důvěřovala a která vždy ochotně zodpověděla mé dotazy. Což například u pana Vobořila a paní Mardešicové bohužel nebylo možné, u nich měl člověk pocit, že dotazy jsou velmi nežádoucí, hlavně se v ničem nešťourat. To u paní Melicharové tomu bylo naopak a já ji moc moc všem doporučuji. Škoda že v Pronatalu Na dlouhé mezi si člověk svého lékaře nemůže vybrat a je objednán pokaždé k někomu jinému. Během 3 měsíců jsem byla na ultrazvuku u celkem 6 různých lidí.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Vobořil IVF

  Já rozhodně pana doktora nemohu doporučit. Velmi mě tlačil do IVF, aniž by udělal jakékoliv testy, například na neprůchodnost vejcovodů. Bez testů rovnou na IVF je dost zvláštní. Pan Vobořil působí navíc velmi aroganntně a opravdu nerada jsem k němu přišla na řadu. Bohužel v Pronatalu si lékaře nemůže sami vybrat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Nicole Mardešićová IVF

  Jedná se o lékařku, na které jde vidět, že svou práci a hlavně lidi nemá vůbec ráda. Člověk má pocit, že ji velmi obtěžuje. Není lidská, což zrovna v tomto oboru považuji za velmi důležité, vzhledem k důvěře. Navíc je velmi arogantní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Tonko Mardešić odber folikul

  pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa

  Pan MUDr. Středa je úžasný člověk a odborník. Přístup, s jakým ke každé pacientce přistupuje je nepopsatelný. Setkání s tímto odborníkem zůstane dlouho v mé mysli. Všem moc doporučuji. Lidský a přátelský přístup.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu