PRONATAL Sanatorium

(88 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Klinika asistovaná reprodukce Více

O nás

Ordinace

PRONATAL Sanatorium

Pekárkova 14/261

142 00 , Praha 12

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

PRONATAL Sanatorium

Na Dlouhé mezi 4/12

147 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Klinika asistovaná reprodukce

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimíra Paseková

  Chodím k paní doktorce roky, ale myslím, že tentokrát už to bylo naposled. Dříve jsem byla spokojená, protože mi vyhovovala emailová komunikace, vše rychle a snadno vyřízeno... A ani mi nebylo líto té pětistovky. Ale postupně mi začaly vadit různé věci. Ani jedenkrát mi nezkontrolovala prsa nebo neudělala ultrazvuk - věci, které moje gynekoložka na malém městě dělala automaticky při každé preventivce a zadarmo (respektive z pojišťovny). Dvakrát po sobě jsem si stěžovala na nějaký problém, který nijak efektivně neřešila. Jednou jsem byla opravdu vážně nemocná přes ledviny, šla za ní, protože jsem si ze začátku myslela, že je to nějaký vaginální zánět, zase vyplázla peníze, ale ona nepoznala nic, řekla mi, že jsem zdravá a poslala mě domů. O dva dny později jsem musela dostat v nemocnici okamžitou injekci koňské dávky antibiotik, protože jsem měla akutní zánět ledvin. Vím, že je gynekoložka a ne všeobecný lékař nebo specialista na ledviny (nefrolog?), ale aby mi řekla, že jsem úplně zdravá a nepoznala vůbec nic? Snad má i obecné lékařské vzdělání, ne? Dříve mi přišla milá, ale postupně čím dál méně, naposledy se ani jednou neusmála, i když jsem se snažila humorem nadlehčit tu nepříjemnou situaci, kterou návštěva gynekologie je. Vyšetření u ní bylo pro mě vždy trochu bolestivé, ale teď naposledy fakt extrémně - až jsem zasykla bolestí, ale doktorka se ani nezarazila... Vrcholem bylo, když si ještě se mnou v ordinaci odběhla vyřešit soukromý hovor, který trval déle, než celá moje "konzultace"! Chápu, že to mohlo být důležité, ale v tenhle moment mi přijde 500 Kč dost neadekvátní za nepříjemné a velmi bolestivé vyšetření, kdy déle čekám na doktorku, než si vyřídí hovor, než jak dlouho se věnuje mně. Sečteno a podtrženo, jestli se na tuhle kliniku ještě vrátím, tak rozhodně k jiné lékařce.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa Péče v těhotenství a následná péče

  S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :)


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lucie Melicharová IVF

  Paní doktorka Melicharová je člověk na svém místě. Lidská, příjemná - člověk, kterému jsem naprosto důvěřovala a která vždy ochotně zodpověděla mé dotazy. Což například u pana Vobořila a paní Mardešicové bohužel nebylo možné, u nich měl člověk pocit, že dotazy jsou velmi nežádoucí, hlavně se v ničem nešťourat. To u paní Melicharové tomu bylo naopak a já ji moc moc všem doporučuji. Škoda že v Pronatalu Na dlouhé mezi si člověk svého lékaře nemůže vybrat a je objednán pokaždé k někomu jinému. Během 3 měsíců jsem byla na ultrazvuku u celkem 6 různých lidí.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Vobořil IVF

  Já rozhodně pana doktora nemohu doporučit. Velmi mě tlačil do IVF, aniž by udělal jakékoliv testy, například na neprůchodnost vejcovodů. Bez testů rovnou na IVF je dost zvláštní. Pan Vobořil působí navíc velmi aroganntně a opravdu nerada jsem k němu přišla na řadu. Bohužel v Pronatalu si lékaře nemůže sami vybrat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Nicole Mardešićová IVF

  Jedná se o lékařku, na které jde vidět, že svou práci a hlavně lidi nemá vůbec ráda. Člověk má pocit, že ji velmi obtěžuje. Není lidská, což zrovna v tomto oboru považuji za velmi důležité, vzhledem k důvěře. Navíc je velmi arogantní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa

  Pan doktor je odborník na svém místě. Spolupracovala jsem s ním při tvoření své bakalářské práci, byl velmi ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa neplodnost

  Pana doktora Středu můžeme jen doporučit. Nejen,že nám pomohl pochopit příčiny naší neplodnosti, ale i nás dokázal uklidnit a vysvětlit alternativy léčby, která nám dopomohla k našemu vysněnému těhotenství. Je to lékař, který má jako jeden z mála opravdu lidský přítup a navíc je opravdu profesionál. Patří mu náš velký Dík! manželé Horákovi


  Č
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa Sterilita

  Lékař Robert Středa nám pomohl k malému zázraku,máme 14 měsíční dvojčata.Vzhledem k mému pokročilému věku,zázrak.Pan doktor vystupuje velice mile a doporučí léčbu opravdu která pomůže,ne jako jiný lékaři ,který z vas tvz.svleknou kůži a efekt nulový.Výborný lékař s milým vystupovanim.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Tonko Mardešić odber folikul

  pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu.


  G
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Robert Středa

  S péčí pana doktora Středy jsem byla velice spokojená, je vstřícný, vyslechne a vše trpělivě vysvětluje, při vyšetřování je citlivý, na každou pacientku má čas a jeho přístup je opravdu osobní. Sestřička je žena na svém místě, je vždy milá a usměvavá. Prostředí je příjemné. Přímá platba z mého pohledu není vůbec na překážku, za nadstandardní přístup a pocit, že odcházíte z ordinace klidná a s úsměvem to opravdu stojí.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu