(81 názorů)

Nejbližší zařízení

• Tonko Mardešić

Gynekolog, Doc. MUDr.

Umístění: PRONATAL SanatoriumSlužby: odber folikul

pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu.

• Léčila jsem se u pana doktora několik let a vím že je přesně tam,kde má být !!! Na svém místě.Jitka z Kolína

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Nicole Mardešićová

Umístění: PRONATAL SanatoriumSlužby: IVF

Jedná se o lékařku, na které jde vidět, že svou práci a hlavně lidi nemá vůbec ráda. Člověk má pocit, že ji velmi obtěžuje. Není lidská, což zrovna v tomto oboru považuji za velmi důležité, vzhledem k důvěře. Navíc je velmi arogantní.

• Jan Vobořil

Umístění: PRONATAL SanatoriumSlužby: IVF

Já rozhodně pana doktora nemohu doporučit. Velmi mě tlačil do IVF, aniž by udělal jakékoliv testy, například na neprůchodnost vejcovodů. Bez testů rovnou na IVF je dost zvláštní. Pan Vobořil působí navíc velmi aroganntně a opravdu nerada jsem k němu přišla na řadu. Bohužel v Pronatalu si lékaře nemůže sami vybrat.

• Chodím do Pronatalu již rok a myslím si, že mohu posoudit chování pana MUDr Vobořila. Nemám s ním moc dobré zkušenosti, chová se velice arogantně a při vyšetření je dost hrubý. Při prvním IVF, kdy jsem šla na punkci folikul, mě operoval pan doktor. Po zákroku jsem měla velké bolesti v podbříšku a krvácela jsem tři dny. Říkala jsem si, že je to normální! Při druhém IVF, mě operovala paní MUDr. Slámová a po zákroku mě nic nebolelo a také jsem ani nekrvácela a to jsem měla více vajíček než předešlou operaci. Podle mě, je pan Vobořil dost nešetrný lékař.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Lucie Melicharová

Umístění: PRONATAL SanatoriumSlužby: IVF

Paní doktorka Melicharová je člověk na svém místě. Lidská, příjemná - člověk, kterému jsem naprosto důvěřovala a která vždy ochotně zodpověděla mé dotazy. Což například u pana Vobořila a paní Mardešicové bohužel nebylo možné, u nich měl člověk pocit, že dotazy jsou velmi nežádoucí, hlavně se v ničem nešťourat. To u paní Melicharové tomu bylo naopak a já ji moc moc všem doporučuji. Škoda že v Pronatalu Na dlouhé mezi si člověk svého lékaře nemůže vybrat a je objednán pokaždé k někomu jinému. Během 3 měsíců jsem byla na ultrazvuku u celkem 6 různých lidí.

• Robert Středa

Gynekolog, Endokrinolog, MUDr.

• H
      Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.Služby: Péče v těhotenství a následná péče

S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :)

• S

Pan doktor je odborník na svém místě. Spolupracovala jsem s ním při tvoření své bakalářské práci, byl velmi ochotný a vstřícný. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Vladimíra Paseková

• Z
      Umístění: Genitrix s.r.o. - Soukromá gynekologická praxe

Chodím k paní doktorce roky, ale myslím, že tentokrát už to bylo naposled. Dříve jsem byla spokojená, protože mi vyhovovala emailová komunikace, vše rychle a snadno vyřízeno... A ani mi nebylo líto té pětistovky. Ale postupně mi začaly vadit různé věci. Ani jedenkrát mi nezkontrolovala prsa nebo neudělala ultrazvuk - věci, které moje gynekoložka na malém městě dělala automaticky při každé preventivce a zadarmo (respektive z pojišťovny). Dvakrát po sobě jsem si stěžovala na nějaký problém, který nijak efektivně neřešila. Jednou jsem byla opravdu vážně nemocná přes ledviny, šla za ní, protože jsem si ze začátku myslela, že je to nějaký vaginální zánět, zase vyplázla peníze, ale ona nepoznala nic, řekla mi, že jsem zdravá a poslala mě domů. O dva dny později jsem musela dostat v nemocnici okamžitou injekci koňské dávky antibiotik, protože jsem měla akutní zánět ledvin. Vím, že je gynekoložka a ne všeobecný lékař nebo specialista na ledviny (nefrolog?), ale aby mi řekla, že jsem úplně zdravá a nepoznala vůbec nic? Snad má i obecné lékařské vzdělání, ne? Dříve mi přišla milá, ale postupně čím dál méně, naposledy se ani jednou neusmála, i když jsem se snažila humorem nadlehčit tu nepříjemnou situaci, kterou návštěva gynekologie je. Vyšetření u ní bylo pro mě vždy trochu bolestivé, ale teď naposledy fakt extrémně - až jsem zasykla bolestí, ale doktorka se ani nezarazila... Vrcholem bylo, když si ještě se mnou v ordinaci odběhla vyřešit soukromý hovor, který trval déle, než celá moje "konzultace"! Chápu, že to mohlo být důležité, ale v tenhle moment mi přijde 500 Kč dost neadekvátní za nepříjemné a velmi bolestivé vyšetření, kdy déle čekám na doktorku, než si vyřídí hovor, než jak dlouho se věnuje mně. Sečteno a podtrženo, jestli se na tuhle kliniku ještě vrátím, tak rozhodně k jiné lékařce.

• B

K paní doktorce chodím řadu let. Ordinace je moc pěkná, čistá, moderní, sestrička vstřícná. Paní doktorka velmi ochotná, profesionální, komunikativní, jedná na rovinu, do ničeho nenutí. Vzdělává se, je ochotná zkoušet různé alternativy. Perfektně reaguje na jakýkoli dotaz online, velmi rychle. Casto se i zasmejeme. Nema ani problém s mym malym synkem primo v ordinaci, ktereho vse zajímá :) Moc si jí vážím a doporučuji. Mimochodem, chodí k ní na doporučení již další dve moje kamaradky a dojíždí přes celou Prahu. Stojí jim to za to.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře