O nás

Klinika asistovaná reprodukce

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Nicole Mardešićová Jiný

  Pokud chcete jít najisto a neztrácet čas a peníze, tak doporučuji Pronatal. Dr. Mardešičová je vynikajicí odborník na IVF, empatická a ochotná pomoci. Naslouchá individuálním potřebám klientů. V průběhu léčby byla kdykoliv k dispozici ať už na emailu či telefonicky. Oceňovala jsem také bezproblémový výdej léku v lékarně za dobrou cenu. Nemůžu opomenout bezchybnou práci embryologů, kteří byli se mnou v neustálém kontaktu. Za mě léčit se v Pronatalu je výhra. První cyklus byl hned úspěšný. Jsem vděčná za péči a trpělivost paní doktorky Mardešičové a tímto jí ještě jednou ze srdce děkuji.

  V
  Doc. MUDr. Tonko Mardešić Jiný

  Bez empatie, nedostatek informací, maskování chyb ostatních, arogantní chování.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Nicole Mardešićová Jiný

  Paní doktorka nám pomohla, vysvětlila. Paní doktorku beru jako opravdového odborníka ve svém oboru.


  MUDr. Nicole Mardešićová Jiný

  Díky empatii paní doktorky byla naše léčba mnohem jednodušší. Velké díky.


  K
  MUDr. Nicole Mardešićová Jiný

  Arogantní, neempatická... Jako odborník možná dobrá, ale v tomto oboru je opravdu pro pacientky důležitý lidský přístup. Ten u této lékařky nehledejte, po návštěvě ordinace popřemýšlíte, zda-li nezměnit kliniku!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Lucie Melicharová IVF

  Paní doktorka Melicharová je člověk na svém místě. Lidská, příjemná - člověk, kterému jsem naprosto důvěřovala a která vždy ochotně zodpověděla mé dotazy. Což například u pana Vobořila a paní Mardešicové bohužel nebylo možné, u nich měl člověk pocit, že dotazy jsou velmi nežádoucí, hlavně se v ničem nešťourat. To u paní Melicharové tomu bylo naopak a já ji moc moc všem doporučuji. Škoda že v Pronatalu Na dlouhé mezi si člověk svého lékaře nemůže vybrat a je objednán pokaždé k někomu jinému. Během 3 měsíců jsem byla na ultrazvuku u celkem 6 různých lidí.


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Vobořil IVF

  Já rozhodně pana doktora nemohu doporučit. Velmi mě tlačil do IVF, aniž by udělal jakékoliv testy, například na neprůchodnost vejcovodů. Bez testů rovnou na IVF je dost zvláštní. Pan Vobořil působí navíc velmi aroganntně a opravdu nerada jsem k němu přišla na řadu. Bohužel v Pronatalu si lékaře nemůže sami vybrat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřený profil
  MUDr. Nicole Mardešićová IVF

  Jedná se o lékařku, na které jde vidět, že svou práci a hlavně lidi nemá vůbec ráda. Člověk má pocit, že ji velmi obtěžuje. Není lidská, což zrovna v tomto oboru považuji za velmi důležité, vzhledem k důvěře. Navíc je velmi arogantní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřený profil
  Doc. MUDr. Tonko Mardešić odber folikul

  pan doktor je nepochybne velice odborne na vysi a co se tyce vysledku, ma vytecnou povest. absolvovala jsem v pronatalu dva odbery folikul pred lecbou zpusobjici neplodnost, a obe akce byly bohuzel velice traumatizujici, i po letech na ne nerada vzpominam. dvakrat extremne bolestivy vykon bez jakehokoli umrtveni (blizila se mi jina operace, takze pry by dve narkozy byly moc. jsem presvedcena, ze musi existovat aspon neco, co zmirni tu bolest na snesitelnou miru). bylo mi receno, ze je to bezne, ale vsechny ostatni pacientky dostaly narkozu. uz tam nikdy nepujdu.


  D
  Ověřený profil
  MUDr. Robert Středa

  Pan MUDr. Středa je úžasný člověk a odborník. Přístup, s jakým ke každé pacientce přistupuje je nepopsatelný. Setkání s tímto odborníkem zůstane dlouho v mé mysli. Všem moc doporučuji. Lidský a přátelský přístup.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Pekárkova 14/261, Praha 12 142 00 Zobrazit v Goole Maps
Na Dlouhé mezi 4/12, Praha 147 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.