Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

já mám osobně s panem doktorem jen dobré zkušenosti, takže si stěžovat nemohu ... je velmi příjemný, laskavý, ohleduplný, klidně jej doporučím ... ;)

Předem se omlouvám, jestli dne 25.7. 2013 kolem 9.30 na chirurgii nebyl oním panem chirurgem pan doktor Vážný. Pokud nebyl, moje omluva a tento názor sem nepatří. Ovšem pokud byl onen pán MUDr. Vážný (stálo to na dveřích) , tak jsem si skutečně nejprve myslela, že ten umolousaný bezdomovec, co se šoural po chodbě, je nějaký omyl, a chtěla jsem na něj zavolat ochranku. Jaké překvapení, když po mém vstupu do ordinace byl oním bezdomovcem nějaký pan chirurg, ze společnosti Chirurgie s.r.o, poliklinika Táborská. Podařilo se mi probrat ze šoku dřív než jim, a se svou otevřenou krvácející ránou na bérci jsem nakonec emigrovala do polikliniky Budějovická. Když už nic, tak tam mají alespoň čistě vypadající prostředí a hlavně umyté lékaře a sestřičky a ty 4 hodiny čekání se nakonec vyplatily. Nemohu hodnotit odbornost pana doktora, neštěstí ani nestihl na mne sáhnout, ale umýt, převléknout z potrhaných jeansů!! a umolousané košile by se v ordinaci mohl. A pane doktore Vážný či nevážný, když už Vám cosi kape z nosu, tak si to neutírejte do ruky a bez umytí se pak nechystejte sáhnout na pacienta. Nicméně sestřička byla milá a bodrá (také poněkud ušmudlaná), a v čekárně bylo úplně prázdno..no, ani se nedivím. Tento pan doktor překonal svým zjevem i laťku nasazenou v jednom lidovém zdravotnickém zařízení v jižní Indii. Ale i tam si pan lékař šel nejprve umýt z barelu ruce...

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti. Po závažném úraze mě vůbec neudělal vyšetření, které měl, odmítl mi udělat i vyšetření, která mi doporučil jiný lékař a úraz velmi zlehčoval. Díky panu doktorovi se léčím s trvalými následky do dnes.

Tady by každý chtěl,aby jsme mu něco zjistili...To pronesl tento lékař začátkem února 2002,kdy jsem k němu přišla s krutými bolestmi a boulí v břiše.Neposlal mě ani na krev, ani na ultrazvuk...Naštěstí jsem našla lékaře,kterým jsem ve 38 letech nebyla lhostejná a jsem jim vděčná,že mě vrátili do života.Přechozený zánět pobřišnice v důsledku těžkého zánětu střev jsem přežila,5 hodinovou operaci také, ale zdraví mám podlomené dodnes.Tento doktor je lempl.

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Je to odborník se zkušenostmi, je milý a lidský, co řekně a doporučí - se stane a pomůže. I jeho sestřičky jsou moc milé a ochotné. Je to pečlivý a všímavý doktor.

Navštěvuji pana doktora velmi krátce, ale musím říct, že je velmi příjemný, ohleduplný a sympatický, všem velice doporučuji