Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

pan doktor je zřejmě odborník dobrý, ale chování má příšerné. Je arogantní, neurvalý a velmi namyšlený. S člověkem zachází jako byl byl obtěžující hmyz....

Pan doktor si na "zbytečné řeči" nepotrpí, někdy bývá nepříjemný až hrubý, ale jako odborník je určitě na svém místě a to je důležité. Děkuji mu za odbornou pomoc, kterou přispěl k záchraně života mému manželovi.

Přirovnání tohoto lékaře k hostinskému, který je naštvaný že mu do hospody chodí lidi, naprosto sedí. Je velmi nepříjemné s ním jednat, ALE - skutečně mi pomohl, jím určená léčba perfektně zabrala, potíže vymizely, stačila jedna návštěva. Doporučuji ho - sice vám vynadá, ale pomůže.

před vlastním vyšetřením jsem po přečtení některých hodnocení šla na vyšetření s různými pocity, ale jak už to tak bývá, tak pravděpodobně co člověk to názor- tedy za mě jsem nezanamenala žádný problém, naopak po vyšetření jsem so konečně po 2 letech dozvěděla něco více o mém onemocnění a o možnostech léčení. Panu doktorovi velmi děkuji, P.K.

X

Dostala jsem doporučení od obvodní lékařky na cévní vyšetření. Žel musím souhlasit s názorem, že pan doktor byl nepříjemný a arogantní. V podstatě proč ho vůbec obtěžuji. Již komentovaná myšlenka: " Asi nejlip to vystihuje Cimrmannovo: "Otevrel si hospodu, ALE chodili mu do ni lidi"... " je naprosto trefná !!

Ztotoznuji se s nazorem, ze pan doktor je arogantni a velmi nabubrely. Nevim z jakeho duvodu, sice ma na zdi zaramovany same diplomy, ale skoncil v male ordinaci na Zahradaku a je hveznym prikladem osoby, ktera mozna vystuduje leccos, ale na lidske strance uz jaksi pro sama studia nemela cas zapracovat. Zacina to kontaktem po telefonu, kdy se pan doktor dlouze vyptava, proc k nemu jdu. To same nastane pri prichodu do ordinace. Pane doktore, kdyz vam ti pacienti tak vadi, tak to zabalte! Asi nejlip to vystihuje Cimrmannovo: "Otevrel si hospodu, ALE chodili mu do ni lidi"...

Lékař mi byl doporučen kamarádkou a ráda bych ho doporučila i dál. Konečně mi jako jediný lékař z mnoha vysvětlil co mám za problém a jak s ním mám pracovat dál.Díky němu vím s čím bojuji a proč!!! Libuše

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je vždy profesionální a vše se snaží vysvětlit. Se zkušenostmi z jiné cévní ambulance se péče nedá srovnat. Takže jedině chválím :-)

Byla jsem k tomuto lékaři doporučena obvodní lékařkou, dlouho jsem se nesetkala u lékaře s takovou arogancí, jako u pana doktora. Evidentně jsem ho obtěžovala, u jiných lékařů jsem zvyklá na otázky nemocí v rodinně. Ani pana doktora nezajímaly i přesto, že v rodinně máme cévní problémy. Na otázku jest-li mám nějaké závažné onemocnění jsem odpověděla, že ne ( což ho udivilo) a když jsem mu řekla, že mám astma, jen to suše okomentoval - to nic není. A při pohledu na jeho otrávenou tvář, když jsem mu řekla, že mám doporučení od obvodní lékařky, jsem opravdu byly přesvědčena, že já a paní doktorka ho nesmírně obtěžujeme. Opravdu nedoporučuji obtěžovat tohoto pana doktora!!!

S tímto lékařem jsem spokojený, jsem jeho dlouholetý pacient a mnohokráte mi pomohl. Můžu jen doporučit.