Jílovská 1163, Praha
Gynekologie a porodnictví (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha (mapa)

S panem doktorem jsem spokojená. Chodím k němu cca 10 let. Vždy mi na všechny dotazy ochotně odpoví. Nestalo se mi, že by se vysmíval. Dokonce mi i dobře poradil i z jiného oboru. Protivný na mě také nikdy nebyl, naopak má smysl pro humor. K placení nadstandardních vyšetření mě také nikdo nenutil.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Interupce

Pana doktora bohužel rozhodně nedoporučuji. Musím hned na začátku říct že pan doktor je jeden z mála kdo akceptuje pojišťovnu Maxima pro cizince. Když jsem k němu přišla na první návštěvu hned mne sdílel že cizince nemá rád a celou dobu se ke mně choval arogantně, agresivně, křičel na mne a dělal nevhodné komentáře (přišla jsem ohledně potratu). Od té doby je mi blbě jen z myšlenky o tom, že bych musela jít na gyndu za panem doktorem s nějakým problémem. V situaci když jsem potřebovala poradit a pomoci dostala jsem jen výsměch a aroganci. Už nikdy tam nejdu!

Pana doktora vůbec nedoporučuji. Šla jsme k němu s velkými bolestmi a pravidelně opakujícími se záněty. Bolesti sváděl na zakloněnou dělohu a záněty na špatnou hygienu při styku. A když jsem mu řekla, že mám dlouhou a nepravidelnou menstruaci, tak se začal smát a ptal se, zda mi to nevadí. Chodila jsem tam s těmi problémy opakovaně a vždy ta stejná odpověď. Nakonec utrousil, že by mi pomohla jen transplantace dělohy a pokoj od problémů budu mít až po menopauze. Vyměnila jsem lékaře a ten okamžitě zjistil ložisko endometriózy na děloze, což mi způsobovalo velké bolesti. A opakované děložní a poševní záněty způsobil defekt v děloze po císařském řezu. V defektu se ukládala krev, která byla zkažená a přivodila mi chronický zánět v děloze.
Díky špatné diagnóze pana doktora Řádka, jsem nemohla znovu otěhotnět. Nemožnost otěhotnění sváděl na mou či manželovu neplodnost.
Doporučuji se této ordinaci vyhnout velkým obloukem.

Musela jsem změnit doktora. Pan doktor Řádek byl velmi arogantní a cokoliv jsem se odvážila říci, tak se mi spíš vysmál. Chodila jsem od něj dost zničená. A hlavně pozor - nyní jsem u pana doktora, kde více jak polovina věcí, co má Řádek jako placených, jsou zadarmo. A ty co jsou placené tak jsou levnější. Rozhodně nedoporučuji!

Chodím k panu Řádkovi již 17 let a jsem s nim nesmírně spokojená. Přišla jsem k němu po velmi nepříjemném potratu.V předchozím zařízení mi pouze sdělili,že jsem ještě mladá a budu mít další děti, tak co? Pan doktor mi udělal veškeré potřebné vyšetření a zjistil, že jsem měla toxoplasmosu a boreliozu.Pak začala dlouhá anabáze s oplodněním. Nakonec se nám podařilo po 2 letech inseminací otěhotnět. Byl trpělivý a soucítil, alespoň tak jsem to z něj cítila.V průběhu působení v jeho ordinaci jsem měla všelijaké problémy.Vždy byl velmi slušný a vše mi dokonale vysvětlil. Trpím na cysty, jeho léčba vždy zabrala. Jednou i po špatných výsledcích cytologie jsem podstoupila ambulantně u něj v ordinaci biopsii čípku. Vše proběhlo v klidu a v pohodě.Neváhá použít znecitlivění dokud je možné. Momentální sestřička pracovala na dětském oddělení a má takový něžný přístup i k pacientkám (aspoň v mém případě). Platí se u něj jako všude jinde,nemyslím si,že je to přehnané. Doporučil mi po dětech antikoncepci Mirenu, je to to nejlepší co jsem mohla zvolit. Jelikož jsem ekzematik, alergik s narušenou imunitou, je to pro mě nejlepší řešení. Zavádění Mireny, je vždy nepříjemné, díky dvakrát provedené sekci. Pan doktor každou Mirenu zaváděl něžně, klidně a takřka bezbolestně. Vyčlenil si na mě vždy dost času, aby byl čas na postupné znecitlivění. Neměnila bych. Nejsem kdovíjaká konzervativní žena, ale u něj asi jsem.Ostatní lékaře měním s přehledem okamžitě, bez ohledu na okolnosti. Doporučuji,ale upřímně si myslím,že má svůj názor svou hlavu a je si vědom svých zkušeností. Je to trošku svéráz, ale to je zkrátka tak :-). Neměnila bych ani náhodou. Jindra z Dolních Břežan.

U Pana Řádka jsem byla víc jak deset let a vše bylo v pořádku, bohužel toho asi má víc než dokáže "pobrat" takže díky jemu jsem musela na interrupci. Pokud k němu dýl jak dva měsíce chodím s bolestí břicha a nic jiného mě netrápi tak mi při krevních testech opoměl naměřit hladinu HCG, při čemš sem si dál z vesela užívala HA. Bolesti břicha se stupňovali až následně moje praktická lékařka dostala podezření na mimoděložní těhotenství. po převezení do Krčské nemocnice a následných všech možných vyšetření zjistili, že opravdu těhotná jsem a to v šestém týdnu. Bohužel plod se nevyvýjel jak ( pravděpodobně díky HA) měl musel pryč. Přikládám pochybení panu Řádkovi, protože proč mi na to musí přijit praktická lékařka?! nerozumim, od pana doktora jsem odešla. Chybu uznal ale mě to bohužel nenahradí dny strávené lítáním po vyšetřeních a následnou neschopenku. Jsem z něho velmi zklamaná.
Tereza

Já jsem s MUDr.Řádkem velice spokojená. Byla jsem u doktora který ani netušil co je ultrazvuk a vše řešil canestenem. Po roce bolesti jsem změnila doktora a ten druhý taky nic moc.Lépe řečeno to samé co ten prvý. MUDr.Řádka mi našel na internetu manžel, ani chvíli jsem neváhala a objednala se k němu, jsem u něho 3 roky a mám za sebou prvé miminko. Je pravdou, že se u něho platí za nadstandard ale taky za to stojí. Po prvním vyšetření mi našel cysty a hned mi to řekl. Vysvětlil mi co to je, co to v těle ženy způsobuje a že by mi doporučil operaci. Řekla jsem mu že mám obavy z operace protože jsem v tu chvíli ještě neměla děťatko a bála jsem se toho že se mi poškodí vaječník a já nikdy nepoznám pocit být matkou. Rok jsem to léčili a sledovali. Po roku nastali bolesti a já zavítala k MUDr.Řádkovi na vyšetření a souhlasila s laparoskopickým odstraněním toho co tam nepatří. Byla jsem ráda že mi nabídl tak rychlou a účinnou pomoc. V březnu mne to bolelo a v ten samí týden to bolet přestalo :-) V Gyn centru na Praze 9 jse o mne starali jak o VIP pacienta, sice zákrok se povedl až na druhý pokus, ale povedl.Ano zaplatila jsem si nadstandard za pokoj ale bolelo to tak, že mi to bylo jedno. V těhotenství byl neskutečně pozorný a kontrolovat vše!!! Opravdu vše!!! Nic se nepodcenilo i když jsem byla první měsíc léčena na zánět dělohy protože jsem otěhotněla hned po konci šestoneděli po zákroku a test ukázal že těhotna nejsem, tak už jsem byla v 7 týdnu a v 8 týdnu těhotenství o kterém jsme nevědeli mi dal hodinovou přednášku o hubnutí a o tom jak je těžké otěhotnět pokud se sebou něco neudělám, na nás čekalo překvapení = můj 3 měsíční syn Matěj :-) . Nedám na něho dopustit co se týče po lékařské stránce. a co se týče lidskosti - každý jsem jiný a né vždy je neděle.DĚKUJI PANE DOKORE!!!

O

Dlouhe cekani v ordinace, minimalne hodinu.Musela jsem zaplatit nadstandart v tehotenstvi 2500,- pozdejc jsem zjistila, ze jine doktory nic takoveho od tehulek nechteji... Nikdy se nepodival pan doktor do zaznamu, a pokazde mne ptal kolikate to mam tehotenstvi ( oba tehotenstvi jsem chodila k nemu ).
Po porodu jako antikoncepce mne vnutil MIRENU i kdyz vedel ze trpim na mygreny a hodlam dlouho kojit...

Chodím k němu už přes 10 let a neměnila bych. Ano, je trochu svérázný, ale naučila jsem se s ním mluvit a nemám s ním problém. Chodím k němu pravidelně, dodržuji léčbu a neposlouchám žádné kázání. Měla jsem rizikové těhotenství a hlídal si mě pořádně. Je to velmi pečlivý doktor, a toho si vážím milionkrát víc než toho, že má trochu jiné chování.

Jsem s panem doktorem velice spokojena. Nastandartní péče, vše mi vždy vysvětlí,i na klinice perfektní přístup, je svérázný, je s ním legrace, má smysl pro humor a rozhodně není neochotný. Chodím k němu od 17 let - tedy 17 let a je velice uznávaným lékařem ve svém oboru. Nikdy bych neměnila a všichni mí známí k panu doktorovi chodí a jsou velice spokojeni.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Interupce

Doporučuji se této ordinaci vyhnout velkým obloukem.

Tereza

O

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    ve svém menstruačním cyklu (dnes), se nám s přítelem při sexu protrhl kondom- tedy byl styk nechráněný. Jak velká je pravděpodobnost, že otěhotním? Hned po styku jsem se umyla. Cyklus mi má skončit do dvou dnů. Mám si pro jistotu, vzít tabletu po? Je bezpečné abych si ji vzala, když mám menstruaci?
    Děkuji za odpověd.

souhlasím s kolegy, postpills tbl není nutné brát

MUDr. Tomáš Řádek

• Dobrý den,chci se zeptat,zda po uziti vaginalnich globuli macmiror by melo svedeni prestat hned nebo za nejaky den.brala jsem uz dalgifen a gynium a nepomohlo.ted jsem dobrala macmiror a svedi to porad.Děkují

dlouhodobě fermalac 2-3x týdně

MUDr. Tomáš Řádek