Adresa

Budínova 2, Praha
Nemocnice na Bulovce (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Pan doktor Malkus mi operoval obě kýčle. Je mi 72 let a běhám jako mladice. Jeho přístup ke mne jako pacientce byl fantastický. Děkuju pane doktore


MuDr. Tomáš Malkus vedoucí traumatologického oddělení v nemocnici Bulovka je typem profesionálního a humánního odborníka, který má ve své práci důvěru a úspěchy.
Pacientka A.Benešová


Před 20 lety mi dr. Malkus vyndaval kovy po operaci kyčle - Chiariho osteotomii pánve. Týden po propuštění z nemocnice mi rána začala hnisat. Pan dr. mi dost brutálním způsobem ránu vyčistil a poslal mě domů (30km) s tím, že mám každý den dojíždět na čistění. Odmítl mou prosbu o krátkou hospitalizaci, než se zánět přeléčí. Nyní mě čeká voperování kloubní náhrady s vysokým risikem z důvodu nedostatečného přeléčení zánětu. Doufám, že pan doktor po tolika letech praxe přistupuje zodpovědněji ke své práci, ale mě to již mou situaci nezachrání.
Pacientka


F

Trochu mě mate adresa uváděná u tohoto lékaře. Znám totiž dr. Tomáše Malkuse, který pracuje v týmu prof. Dungla na Bulovce. Je to zřejmě výborný operatér, který mi cca před 11 lety voperoval náhradu kyčelního kloubu. Dodnes mi výborně slouží, říkám jako vlastní noha. Doufám, že mi ještě nějakou dobu bez problemu vydrží.
Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti