Tomáš Malkus, ortoped Praha

MUDr. Tomáš Malkus

Ortoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budínova 2, Praha
Nemocnice na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Pan doktor Malkus mi operoval obě kýčle. Je mi 72 let a běhám jako mladice. Jeho přístup ke mne jako pacientce byl fantastický. Děkuju pane doktore


MuDr. Tomáš Malkus vedoucí traumatologického oddělení v nemocnici Bulovka je typem profesionálního a humánního odborníka, který má ve své práci důvěru a úspěchy.
Pacientka A.Benešová


Před 20 lety mi dr. Malkus vyndaval kovy po operaci kyčle - Chiariho osteotomii pánve. Týden po propuštění z nemocnice mi rána začala hnisat. Pan dr. mi dost brutálním způsobem ránu vyčistil a poslal mě domů (30km) s tím, že mám každý den dojíždět na čistění. Odmítl mou prosbu o krátkou hospitalizaci, než se zánět přeléčí. Nyní mě čeká voperování kloubní náhrady s vysokým risikem z důvodu nedostatečného přeléčení zánětu. Doufám, že pan doktor po tolika letech praxe přistupuje zodpovědněji ke své práci, ale mě to již mou situaci nezachrání.
Pacientka


F

Trochu mě mate adresa uváděná u tohoto lékaře. Znám totiž dr. Tomáše Malkuse, který pracuje v týmu prof. Dungla na Bulovce. Je to zřejmě výborný operatér, který mi cca před 11 lety voperoval náhradu kyčelního kloubu. Dodnes mi výborně slouží, říkám jako vlastní noha. Doufám, že mi ještě nějakou dobu bez problemu vydrží.
Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti