Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Primář a zakladatel FortMedica

Profesionální zaměření v rámci ORL:
laserová a plasmová ORL chirurgie
endoskopická chirurg...

• otorinolaryngologie
  • plastická chirurgie

Umístění: FortMedica ORL předoperační vyšetření

Dne 21. 3. 2023 jsem u Vás absolvoval laserovou kryptolýzu patrových tonsil v lokální anestezii. Touto cestou bych Vám chtěl vyjádřit poděkování za provedený zákrok. Po více než 3 týdnech od zákroku je operační rána dobře zahojená a bez komplikací. Příznaky obtěžujících čepů na mandlích se zmírnily, nicméně vzhledem k hloubce krypt v jedné z mandlí stále dochází k zadržování zbytků potravy, a určitý stupeň zápachu cítím stále. Dle sdělení při předoperačním vyšetření byla hloubka krypty 2 cm. Do budoucna proto zvažuji tento zákrok podstoupit znovu. Jako pacient jsem byl řádně seznámen s předpokládaným výsledkem této operace, a nelituji, že jsem si vybral právě Vás a Vaše pracoviště. Podstatné pro mě nyní je, že se moje obtíže díky Vašemu zákroku zmírnily. Chtěl bych také ocenit profesionální a milý přístup pracovnic recepce a sester.

Prim. MUDr. Tomáš Fořt

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste byl se zákrokem spokojen. Bohužel tonsily mají schopnost opět tvořit krypty, takže se pak zákrok musí opakovat. Až se budete chtít objednat, neváhejte nás kontaktovat na tel. +720028820.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Moc děkujeme za skvělou péči,milé jednání,profesionalitu a lidský přístup.
Syn 7 let po zavedení gromet ,rychlý termín, skvělá parta zdravotníků pod vedením pana primáře Tomáše Fořta.
Mohla sem ze synem, až na sál a držet ho za ruku než usnul,po výkonu ani jedna slza a za 5 hodin doma řádil jako by ani na žádném výkonu nebyl. Moc děkujeme

Prim. MUDr. Tomáš Fořt

Děkuji za Vaše hodnocení, jsem rád, že jste byli spokojeni.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Pan doktor naprostá špička, operace skvělá a ambulantní léčba taky. Nedivím se, proč má tak plné termíny.

Děkuji za hodnocení.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Velmi děkuji panu primářovi za provedenou mukotomii, díky které mohu nyní lépe dýchat a žít, bez přehánění výsledkem jsem nadšen.

Prim. MUDr. Tomáš Fořt

Děkuji za hodnocení, jsem rád, že Vám operace pomohla.

Umístění: FortMedica ORL konzultace

Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude

Prim. MUDr. Tomáš Fořt

Děkuji za hodnocení, rád jsem pomohl.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Jsem nadšená z přístupu i průběhu operace,a to i v této “covidové” době. Syn měl nastoupit na operaci mandle do nemocnice,den předtím však nemocnice zákrok zrušila,v pátek jsem volala na kliniku a už v úterý pan primář syna odoperoval,nemuseli jsme tudíž znovu absolvovat předoperační vyšetření. Vůbec jsme nečekali,naopak vzal pan doktor syna na sál dřív. Zákrok proběhl bez jakýchkoli komplikací a i pooperační průběh byl velmi dobrý. Velmi děkujeme,jsem velmi vděčná za ochotu,preciznost a velmi příjemný personál kliniky.

Mudr. Fort a kolektiv sester opravdu vynikajici. Profesionalni a velice prijemny pristup. Mohu sama jen chvalit a vice takovych pracovist jako je toto.

Pan doktor operoval mého syna,byli jsme s ním i jeho týmem naprosto spokojeni!Mohu ho jen doporučit.

Byla jsem překvapená, jak může vypadat komunikace mezi lékařem a pacientem. Pan doktor se chová slušně, vše vysvětlí je trpělivý. Po několika neúspěších u jiných lékařů dianostikoval problém, vyřešil, vysvětlil tak, že pochopí i laik.

Pana doktora Fořta doporučuji ,byla jsem v minulé roce na operaci nosních vedlejších dutin a u pana doktora jsem se cítěla v těch nejlepších rukou.Všichni jsou na klinice u mudr.Fořta profesionální a mají lidský přístup.Je pravdou dlouhá čekací doba ,ale na profesionála a toho nejlepšího doktora si ráda počkám .Stojí to za to.tímto mu moc děkuji