Soukalova 3/3355, Praha 12, Praha
FortMedica ORL

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Primář a zakladatel FortMedica Profesionální zaměření v rámci ORL: laserová a plasmová ORL chirurgie endoskopická chirurgie nosu a vedlejších dut...

• Kosmetické vady
  • Chrápání
  • Krvácení z nosu

• otorinolaryngologie
  • plastická chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Jsem nadšená z přístupu i průběhu operace,a to i v této “covidové” době. Syn měl nastoupit na operaci mandle do nemocnice,den předtím však nemocnice zákrok zrušila,v pátek jsem volala na kliniku a už v úterý pan primář syna odoperoval,nemuseli jsme tudíž znovu absolvovat předoperační vyšetření. Vůbec jsme nečekali,naopak vzal pan doktor syna na sál dřív. Zákrok proběhl bez jakýchkoli komplikací a i pooperační průběh byl velmi dobrý. Velmi děkujeme,jsem velmi vděčná za ochotu,preciznost a velmi příjemný personál kliniky.

Mudr. Fort a kolektiv sester opravdu vynikajici. Profesionalni a velice prijemny pristup. Mohu sama jen chvalit a vice takovych pracovist jako je toto.

Pan doktor operoval mého syna,byli jsme s ním i jeho týmem naprosto spokojeni!Mohu ho jen doporučit.

Byla jsem překvapená, jak může vypadat komunikace mezi lékařem a pacientem. Pan doktor se chová slušně, vše vysvětlí je trpělivý. Po několika neúspěších u jiných lékařů dianostikoval problém, vyřešil, vysvětlil tak, že pochopí i laik.

Pana doktora Fořta doporučuji ,byla jsem v minulé roce na operaci nosních vedlejších dutin a u pana doktora jsem se cítěla v těch nejlepších rukou.Všichni jsou na klinice u mudr.Fořta profesionální a mají lidský přístup.Je pravdou dlouhá čekací doba ,ale na profesionála a toho nejlepšího doktora si ráda počkám .Stojí to za to.tímto mu moc děkuji

Pan doktor Fořt, je vynikající odborník. Storpocentně se pacientům věnuje. Dcera u něj podstoupila již několik operací nosu a oušek, čímž jí zachránil sluch po chybě jiného lékaře. Jsem naprosto spokojená s přístupem celého personálu u operací. Všichni jsou usměvaví, ochotní a příjemní. Dcerka chodí na operace s úsměvem.

Oba synové podstoupili u pana doktorka laserovou operaci nosních mandlí. Osobní přístup, nejen pana doktora, ale i ostatního personálu (anesteziolog, sestry)byl velice přívětivý. Vše bez problému vysvětlili a působí uklidňujícím dojmem,což jsem ocenila. Skutečnost, že po operaci dostanete, pro případ,i číslo mobilního telefonu je služba s plusem. Nejste odkázáni na pohotovost. Čekací doba na běžné prohlídky je bohužel kámen úrazu, ale nejen této ordinace.

Příjemný, vstřícný. Se zánětem v krku mi vždy pomohl nebo poradil. Až na to dlouhé čekání v čekárně.

profesionální přístup, výborné zkušenosti s lečbou dětí i operací mandlí, vřele doporučuji

Pana doktora Fořta doporučuji! Byli jsme maximálně spokojeni. Synovi operoval nosní mandli, vše vysvětlil a po zákroku byl 24 hodin denně na telefonu. Velice osobní a profesionální přístup! I ostatní personál moc příjemný!

• Kosmetické vady
  • Chrápání