Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Urologie na FNKV poprvé a naposled, po zkušenosti s panem Baitlerem. Asi jsem doposud ve zdravotnictví nezažila víc arogantní, neempatické a celkově nepřiměřené chování.. Pan doktor mi neustále vyčítal, že moc mluvím, ikdyž jsem pouze odpovídala na jeho dotazy.. Když jsme se po 5ti min nebyli schopni domluvit, kde přesně mě záda bolí, dovolila jsem si panu doktorovi místo na zádech ukázat, to konkrétní místo, kde mě záda bolí a pan doktor mě okřikl jak malé dítě, co to dělam, ať se uklidnim, posadím, že vyšetření vede on a né já.. A to je jen zlomek všeho nepříjemného, co se za návštěvu událo. Ve svých skoro 30ti letech semnou pan doktor jednal, jak kdybych byla 12ti letý fracek (výsledek vyšetření ve finále ani nesdělil mě, ale mému otci, který mě musel do nemocnice odvézt, pan doktor se na mne ani nepodíval, konverzoval ke konci jen s otcem, jak kdybych tam nebyla)..
Velice děkuji za vyšetření, ale vzhledem k přístupu pana primáře urologii FNKV už nenavštívím.

Filipová

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Přidávám se k negativním komentářům níže. Neempatický lékař, který rád poučuje pacienty. Pacient není pro něj partnerem. Ordinace se brání akutním případům, i když v čekárně je poloprázdno, v případě přetížení by to člověk pochopil...

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Expressing profound disappointment with the recent medical visit that I had at Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. The experience was disheartening due to the doctor's lack of empathy and professionalism.
Despite I being in considerable pain, the doctor seemed more preoccupied with my language barrier than addressing my medical needs. This resulted in a dismissive attitude and a lecture on my language skills in Czech, rather than the urgent attention that I required.

While effective communication is important, the primary focus in a healthcare setting should be the patient's well-being. The disregard for this fundamental principle left I feeling belittled.
As patients seeking medical assistance, I believe that a certain level of care and respect is essential.

I sincerely hope that this feedback prompts a reconsideration of the hospital's approach to patient care, ensuring that no other individual has to endure such a distressing experience.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Navštívila jsem Urologickou ambulanci ve FNKV s akutním zánětem močových cest a troufám si říci, že to bylo naposledy. Po příchodu mě nejdřív sestra málem nepřijala s tím, že k nim nespadám (jsem z jiného města a v Praze studuji, praktického lékaře mám v rodném městě) po 10 minutovém rozhovoru mě sestra velmi neochotně přijala. Poté jsem šla do ordinace k panu doktoru Baitlerovi, který mi opět dal kázání o tom, že do jejich zařízení nespadám a nemám tam co dělat a že neznalost zákona mě neomlouvá, přičemž jsem naprosto nepochopila, jak to souvisí s mou návštěvou. Pan doktor se mi téměř vysmíval do obličeje pokaždé, co jsem mu něco řekla, choval se neprofesionálně a nebylo mi to vůbec příjemné. U samotného vyšetření se mnou vůbec nekomunikoval a troufnu si říci, že prováděl úkony naprosto zbytečné při mých problémech. Po celou dobu mě školil jako malé dítě. Na závěr si neodpustil nepříjemné poznámky. Z ordinace jsem odcházela se slzami v očích a takovéto chování mi přijde velmi neprofesionální.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Nedovolil by som si lekára hodnotiť na základe jednej návštevy.
V prípade urologických problémov chodím k MUDr.Baitlerovi. Som jeho pacientom už dlhšiu dobu. Zakaždým moj problém vyriešil a pomohol mi.Vždy mi podrobne vysvetlil, aký bude liečebný postup. Je to lekár s vysokými odbornými znalosťami a je veľmi príjemný a priateľský. V žiadnom prípade by som ho nemenil. Možem ho len doporučiť.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Jsem pacientem doktora Baitlera již několik let. Jsem velice rád, že pan doktor je stará škola. Nechci aby mě někdo léčil přes mobil a na dálku. Jsem přesvědčen, že přímý kontakt pacient - lékař je nenahraditelný. Jsem s ním nanejvýše spokojený, je to výborný lékař, jak po odborné, tak po lidské stránce. Mohu doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Velká spokojenost, pan doktor je odborník na úrovni a nejen starostlivý, ale i hezky s pacienty jedná. Vše vysvětlí.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Pan doktor, na rozdíl od jiných lékařů vytrvale hledá příčiny a důsledky nemoci. Opakovaně mě poslal na vyšetření a nedával zbytečná antibiotika, která by zatěžovala můj organismus. Sestřička v ordinaci mi ochotně poradila ohledně terénních služeb a nastavila kvalitní domácí péči. Můžu vřele doporučit i po 15 letech pravidelně nepravidelných návštěv.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Jsem pacientem MUDr. Baitlera nejmene 20 let. Za celou dobu jsem se nesetkal ani s naznaky arogantniho chovani. Kazde jeho vysetreni bylo vzdy velmi dukladne a starostlive. Pokazde mi reseni lecby trpelive a na profesionalni urovni vysvetlil. Po mnohaletych osobnich zkusenostech musim konstatovat, ze je to z medicinskeho, ale i osobniho pohledu vynikajici lekar. Mohu kazdemu jen doporucit.

Tohoto doktora rozhodně nedoporučuji
Víc arogantního a nepříjemného člověka jsem snad nikdy neviděla. Měla jsem velmi velkou bolest zad. V nemocnici jsem byla několik hodin. Tento doktor mě v podstatě chtěl z ordinace vyloučit, že si ho dovolím v noci otravovat. Neuznal názory jiných lékařů. Extrémně neaympaticky. Zvažuji stížnost. Nikdy víc.