Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Chvíli jsem si myslel, že sedím v hospodě 4. cenové skupiny. Ač mi doktor při vyšetřování několikrát sdělil, že má moc práce (tuhle informaci jsem moc nepochopil), stačil si vyřídit 2 soukromé hovory (vrátil se z dovolené). Velmi hanlivě se vyjařoval o čekajících pacietech. To už jsem nevěřícně zíral a těšil se až opustím ordinaci. Odbornost tristní viz příspěvek od Jana z 10.8.2020.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Pan doktor je slabý článek uro oddělení FNKV. Rád mluví, málo poslouchá - nedá se u něj doříct věta do konce.
Názory předchozích doktorů ignoruje, má svou pravdu. Jak o sobě říká, je stará škola a vše řeší osobně, ani výsledky testů po telefonu neřekne. Vždy je potřeba si vystát hodinové fronty.
Profesně mi nikdy nepomohl - poslal na všechna vyšetření a nakonec poslal za jiným urologem. Pokaždé rád předčítá závěry ostatních lékařů, bez jeho vlastní přidané hodnoty.
Je velmi neefektivní.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Velmi milí ,vstřícný a pečlivý pan doktor.Jeho léčení je podrobné,vše mi vysvětlil krok po kroku,jak bude v mé diagnóze pokračovat,co bude následovat.Odcházím od pana doktora T. Baitlera vždy velmi spokojená.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN

K MUDr. Baitlerovi jsem se dostala na doporučení a už jsem u něj delší dobu. Při žádné své návštěvě jsem nezaznamenala, že by se choval arogantně nebo nadřazeně. Vzhledem k tomu, že jeho ambulance je 24hod, tak se musí počítat s tím, že někdy se čeká déle. Přístup pana doktora k pacientovi je erudovaný a zodpovědný. Jsem velmi s jeho přístupem spokojená a takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi.

Odborné kvality lékaře si netroufám posoudit, zřejmě není špatný, ale součástí hodnocení je také chování k pacientům.
A to není právě na dobré úrovni. Byl jsem u něj na vyšetření celkem 3x. Dvě návštěvy hodnotím jako slabé, jednu neutrálně. Kámen úrazu je v tom, že pan doktor se neustále snaží být vtipný a humorem častuje své okolí (sestry, pacienty). Sebe především chválím "Říkají mi tady čaroděj." Navíc zpochybňuje subjektivní pocity pacienta: "Takže tady pán si myslí, že má akutní stav," rád skáče do řeči a nenechá pacienta zeptat se. Neustále se pokouší mikroagresemi a lehkou arogancí demonstrovat svoji nadřazenost.
Konkrétní příklad na konec: Ostatní lékaři z ordinace v FNKV mi vždy dávali při objednání na příští kontrolu poukaz, abych si ještě před vyšetřením zašel na RTG. Když jsem o něj Dr. Baitlera požádal, odmítl to s tím, že mě nejdřív vyšetří sonografem a pak mě teprve pošle na RTG. Udělal to přesně takhle, což jemu přineslo více práce (dvě vyšetření místo jednoho) a mně celkem 3 hodiny v čekárnách FNKV.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN

Sem dlouhodobým pacientem pana doktora Baitlera. V žádném případě bych ho neměnil! Má profesionální a velmi přátelský přístup. Jeho dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou správné léčby. Přestože má vždy plnou čekárnu, nekazí mu to jeho dobrou náladu, která se přenáší i na jeho pacienty. Mohu ho jen doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN akutní zánět močových cest

I přes nepříjemné vyšetření, které s mým stavem souviselo, jsem z ordinace ve dvě ráno odcházel profesionálně ošetřen a dnes již jsem bez nepříjemných bolestí a můj stav se zlepšil. Nevím zda si předchozí kritičtí pacienti uvědomují, že vyšetření na urologii není stejné jako měření tlaku doma na koleni. Ve svém věku(83) jsem prošel několika ordinacemi a na profesionální přístup tohoto lékaře a jeho týmu si opravdu nemůžu stěžovat.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN

Byla jsem k dr. Baitlerovi odeslana na predoperacni vyšetření. V ordinaci panovala pratelska atmosfera, diky niz jsrm si pripadala jako na navsteve v cukrarne. Pan dr. mi dokonce jak o sebe po operaci pecovat, coz mi v soukrome nemocnici, kde jsem byla na operaci nesdelili. Muzu tohoto lekare vrele doporucit.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN

Pan doktor má k pacientům velmi lidský přístup. Je vidět,že má životní zkušenosti a vědomosti, schopnost vzbudit důvěru a umění naslouchat.
Má velmi dobré diagnostické schopnosti a jím zvolený léčebný postup byl u mě vždy úspěšný.
Jsem ráda,že jsem jeho pacientkou. Doktora Baitlera mohu jenom doporučit.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Onemocnění ledviny a nasledná operace

MUDr. Baitlera mohu všem vřele doporučit, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Vše mi vždy vysvětlil, vyšetření provádí citlivě. Já bych k jinému urologii nešla, mám ráda lidský přístup, a ten pan doktor má. Nechápu komentáře níže a opravdu to vypadá, že je psal jeden člověk. Je to PAN doktor na svém místě. Eva H.