Paní doktorka Eidová je skvělá gynekoložka.
Během pár dnů mě zbavila problému, se kterým jsem se u dalších pěti doktorů trápila skoro rok a půl...
Nikdo Vás přeci nenutí chodit k soukromé gynekoložce, vždyť můžete chodit i k lékařům, kteří smlouvu s pojišťovnou mají, ale opravdu si myslíte, že je dobře šetřit na svém zdraví?
Další věc je luxus toho, že člověku vezme krev, moč, udělá ultrazvuk břicha i prsou na jednom místě. Upřímně, nemám čas a ani chuť běhat po různých zařízeních aby mi každou jednu věc dělali jinde.
Za mě, pět hvězdiček je málo a paní doktorce moc děkuji :)
____________________________
Žena potřebuje 3 kvalitní doktory:
1. gynekologa
2. zubaře
3. právníka

Q

Za kazde vysetreni s ultrazvukem 1500kc hm sila a v tehotenstvi docela slusnej balik si vydela pani doktorka co nepozna zda je plod v poradku ci ne...mam s ni spatnou zkusenost a radeji jsem dala prednost ceskymu doktorovi s uzasnym pristupem a tehotenstvi s nim jsem prosla uplne na jednicku ...uz je to 2 roky co jsem u ni byla,ale na ten zazitek nikdy nezapomenu dulezite bylo to,ze si vzala penize..........................................

Mně paní doktorka na poplatek 1000 Kč za prohlídku upozornila ještě do telefonu. Pojišťovací kartičku nechtěla nikdy vidět a s pojišťovnami nejedná. Je velmi milá a ochotná a všechna vyšetření vč. odběru krve a kontroly prsou udělá na místě. Výsledky sama zavolá. Nelíbí se mi, že ač objednaná, vždy jsem poměrně dlouho čekala. Moje zklamání bylo, když jsem v těhotenství měla problém s krvácením a bolestma s podezřením na mimoděložní těhotenství (nakonec bylo) a paní doktorka mi řekla do telefonu, že má moc lidí a nemůže mě přijmout. To se mi u žádného gynekologa v těhotenství nestalo. Naopak s jakýmikoliv potížemi jsem měla okamžitě přijít.

Ja jsem byla upozorněna predem na poplatek 1000 Kč za prohlídku. je to pokaždé stejné. Kamarádce na mateřské nechala poplatek stejný jako pro studenty, tj. 500 Kč za vyšetření. Ani jedna z mých známých nemůže říct, že by se ceny měnily.
Peníze malé nejsou, ale paní doktorka nevyužívá služeb pojišťoven a než papírování se věnuje pacientům. Krom kvalitní léče a ochoty poskytuje i nadstandartní služby v rámci základní ceny jako vyšetření prsou ultrazvukem během prevence, sama v těhotenství odebírá krev a člověk se nikam nemusí honit a když se nedovolám, vždy mi za chvíli zavolá ona. Výsledky zavolá také paní doktorka... Popltaky v těhptenství jsou i u doktorů, kteří berou peníze od pojišťoven a kolikrát stejné - tj. tady za návštěvu 1000 Kč. A myslím, že v tomhle ohledu se s ní dá i domluvit, pokud na to člověk nemá, na nižší ceně. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, provede všechna vyšetření, to bezpochyb. Ale po každém vyšetření se děsím, kolik to zase bude. O pravidelném ročním poplatku jsem věděla, ale předstva, že v těhotenství zaplatím za každý měsíční ultrazvuk další nemalé peníze, mě docela děsí. A platit za vyšetření, která dělá paní doktorka navíc a jen proto, aby ona měla jistotu, že pro mě udělal všechno a nic nepřehlédla, to mi připadá skoro jako úmysl si "vydělat"
Navíc tím, že paní doktorka nemá stanovený ceník, vždy před odchodem nastává trapná situace, kdy na paní doktorce vidím, že hledá vhodná slova a okamžik, aby mi o peníze řekla.

Prohlídku u paní doktorky jsem platila 1400 kč (nemá stanovený ceník, předem jsem se ptala na poplatek a sdělila mi až jsem k ni přijela, tarif má podle toho jak Vás ohodnotí) všechno se u ní platí, není žádný nadstandard, nedoporučují. Zaregistrovala jsem se, na Chodově u skvělého doktora, moderní vybavená ordinace a platila jsem 90 korun (jednorázové zrcadlo a poplatek)

Když se jedná o kvalitu, jakou paní doktorka Eidová nabízí, není mi líto žádných peněz. A věřte mi, že peníze doma vidlema nepřehazuju. Když slyším nářky svých kamarádek, které měly "to potěšení" vyzkoušet státní gynekologickou péči, tak určitě nelituju. Navíc je paní doktorka velice ochotná, milá, poradí i během víkendu a mezi řečí poradí i se zdravotním problémem dítěte, či jiného rodinného příslušníka. Myslím, že pro ženu je opravdu velmi, velmi důležité mít skvělého gynekologa!

Příjemná, ochotná, a velmi ráda zaplatím za kvalitní péči. Jaký gynekolog Vám dneska udělá v rámci prohlídky ultrazvuk prsu a břicha???
Nikdo
Takže já jen doporučuji

Poziadala som si o vypis vykazanej lekarskej peci z poistovne a neverila som vlastnym ociam kolko liekov som si v uvodzovkach vybrala v lekarni v ktorej som v zivote nebola. Ked som mala problemy pani doktora sa vyhovorila na cesty a podobne a nikdy ma nevysetrila len mi predala za drahe peniaze lieky ktore by som na recept dostala bez poplatku. A lieky co su uvedene v zozname mi pani doktorka nikdy nepredpisala repsektive som od nej v zivote ziaden recept nedostala len mi vsetko predala drahsie ako v lekarni na recept.

Ochotná, obětavá, příjemná, zkušená, chápavá. Prostě nejlepší.