• gynekologie a porodnictví

Nejlepší paní doktorka, co jsem poznala. Nyní u nás na Praze 4 nepracuje a ráda bych zjistila, kde má nyní ordinaci. Ráda bych chodila jen k ní.

Neznam úžasnejsí a milejší pani doktorku , o její vysoké profesionálnosti a erudici ani nemluvim! Vedla mi s tou největsí peclivostí behem celého těhotenství a následně po porodu, kde mi v Motole opakovane presivali i zachránila před dalsim sitim a plastikou hráze . Škoda, ze není takových doktorek vic, velmi mi pomohla i psychycky když jsem už nevěděla po šílenych zkušennostech s porodnicí Motol kudy kam. Mohu s čistým svědomim jen doporučit....

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Pani doktorce chodím 4 rokem , je velmi mila ochotna a a vzdy mi nadstandatne vyřesí jakokoliv zdravotní problem vcetne me dcery, narozdíl od predchozích lekařů. Mohu jen doporučit !!! .

А
Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Pokud se po rozhovoru s lékařem necítíte lépe, pak je to kdokoli jiný než lékař. Škodolibě nepříjemný člověk v komunikaci se snaží pacienta ponížit, nedoporučuji.

S doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Před 3 lety mi mailem oznámila, že nemohu mít děti a ze oplodnění je možné pouze z IVH. Když jsem dva dny na to sla na kontrolu, její neskutečně chladný přístup a naprosto nulová empatie mne totálně odrovnala. Naprosto chladně a s pohledem do monitoru mi oznámila, ze můj stav je vlastně natolik špatný, ze oplodnění je možné pouze z darovaných vajíček. Následně se na mne bez zájmu podívala se slovy:” Mate nějaké otázky?”Když jsem ji požádala o potvrzení, abych danou situaci mohla řešit, tak se mi ještě vysmala. Unesu hodně, nejsem úplně citlivka, ale oznámit ženě, ze nemůže mít děti mailem a následně s ni danou situaci ani neprobrat či neřešit možnosti a jen chladne koukat do monitoru, to mi přijde od ženy doktorky naprosto pres čáru.Nemusím asi říkat, ze mne v ordinaci už nikdy neviděli. A nehledě na to, mám aktuálně 3leteho syna, pocateho naprosto přirozenou cestou a nyní mame na cestě druhé miminko. Za mne doktorku nemohu absolutně doporučit.

MUDr. Tamara Žáčková Ph.D

Velmi mne mrzí jistá paní Bezejmana Vaše zkusennost,nicméně po emailu s pacientkami jsem nikdy nekomunikovala a nekomunikují!!!!,to mi můj pracovní čas nedovoluje ,sestřička pouze odesílá pacientkam výsledky laboratorních vyšetření nikoliv jakekoliv závěry či postupy!!! Proto bych ocenila kdyby jste neširila pomluvy a ocernovala kohokoliv jakýmkoliv způsobem.Velmi Vám gratuluji k narození dítěte a jsem ráda že jste nemusela podstoupit léčbu umělým oplodněním, které Vám nejspíše na základě výsledků vyšetření bylo doporuceno.....mnoho zdraví Vám i miminku

Paní doktorka mne excelentně provedla celým těhotenstvím,díky její péči máme zdravého chlapečka a čekám další miminko.Vzdy mne pečlivě vyšetří,vyslechne,vyřeší každý problém.Za mne nejlepší gynekoložka jakou jsem kdy měla,neměnila bych!!

Paní doktorka je velmi milá empatická lékařka která mi vše důkladně vysvětlila a pečlivě vysetrila a včas odeslala k následnému chirurgickému řešení a tím mi zachránila život.Predchozi lékař mne několik let sledoval a zůstat v jeho péči uz tu nejsem....

Umístění: jiné místo Pravidelná kontrola

Tato paní doktorka mne velice zklamala. Vyšetření bylo velmi krátké, ale dohnalo to na nepříjemnosti a bolestivosti. Doktorka nekomunikuje, neupozorni, co bude právě dělat. Neprohmatala břicho, coz jsem si až do dnešní návštěvy myslela, že je běžný postup. Po ultrazvuku se ani neobtezovala nabidnout cokoliv na otreni, musela jsem si sama říct, tak požádala sestru, aby něco donesla, přitom hned vedle ni ležely uterky. Vůbec ji nakonec nezajímalo, kdy mám přijít na další prohlídku. Jestli za půl roku, za rok nebo vůbec. Celkově působí spíš dojmem, že už by to celé chtěla mít za sebou ona a ne vy.

Umístění: jiné místo Prevence

Pani doktorka je neprijemna, nejistá, zmatena.Vysetreni trva i dvakrát déle než normálně ma.Prilis nevysvětluje.Ve srovnání s jinými lékaři, po druhé uz se k ni neobjednam. Co se týká odbornosti, tak tu asi ma a základní věci jako stery a vyšetření udělá ale jde o tu lidskou stránku, ze uz se Vám k ni po druhé zkratka nechce.

Umístění: GynCentrum Praha

Paní doktorka mi pomohla při mých nekonečně vleklých problémech a hlavně přišla na příčinu, proč se problémy stále vracely. Nyní již docházím pouze na pravidelné kontroly, u kterých ocením hlavně to, že nemusím dlouho čekat v čekárně, neb se vždy objednám na konkrétní den a hodinu.