Soukromá interní ordinace
Vítězné náměstí 10, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

Výborná a odborná a přitom osobní péče. Paní doktorka se mne ujala - předoperační vyšetření, které spěchalo a změnila mi léky, což mi hodně pomohlo.

Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

Dobry den, pani dokrorka je prijemna a donemu oboru rozumi, kdyz jsem potreboval vysetrit urgentne nebyl problem, rada poradi.. muzu doporucit

Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

paní doktorka je přímá a rázná, někdo si možná chodí k lékaři popovídat, já ne a proto mi přístup paní doktorky naprosto vyhovuje. Paní doktorka má velmi profesionální vystupování. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat internistu, tak to bude ona koho si vyberu.

Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

Rychlé a odborné vyšetření s vysvětlením mého zdravotního problému. Je znát, že paní doktorka i sestřička jsou zcela erudované ve své profesi.

Umístění: Soukromá interní ordinace

Profesionální přístup, mezioborový nadhled. Diagnostikovala hlavní příčinu mých problémů i když to nebyla přímo její specializace.

Umístění: Soukromá interní ordinace

Velmi příjemná a milá paní doktorka. Sice objednání až za měsíc, ale potom jsem nemusela čekat dlouho v čekárně. Paní doktorka se snažila přijít na kloub mému problému a neodbyla mě.

Znám paní doktorku již léta a jsem vždy velice spokojený. Nejdřívě pozorně vyslechne, pak se doptá, vyšetří, položí doplňující dotazy, pak přirozeně přejdeme v plynulý dialog... Vysvětlí, navrhne řešení, případně doporučí doplňující externí vyšetření... Posléze přijde i na zlehčení situace... Má sice netradiční, ale skvělý humor, je lidská, empatická, profesionální lékařka. Vřele doporučuji, hodnotím maximálně pozitivně.

Jediný lékař, který se snažil přijít na kloub všech problémů komplexně, člověk, který zbytečně "necpe" léky, člověk, co vše ochotně vysvětlí...lékař, který umí podpořit, neodsuzuje, nebagatelizuje. Ano, paní doktorka je "specifická", což ne každý umí pobrat, ale to je problém jiných, ne její :-) Jako specialistu s komplexním přístupem určitě doporučuji!

Návštěva u této lékařky , byl za poslední dobu nejhorším zážitkem . Mluvila se mnou odměřeně,drze a bez zájmu o to,co říkám,hlavně zaplatit 30 kč . To má být odbornice? Lidský přístup? Ani náhodou!!!!!!!!!!!Této lékařce by prospěla lekce slušného chování a lidského přístupu. Rozhodně to byla první a poslední návštěva u někoho tak příšerného. Velké štěstí ,že není jediná cévní lékařka!!

Velice profesionalni, soustredena, na urovni a pritom lidska, hodne se zajima. Velice podrobne vysvetluje lecbu, vsechno probira detailne, nespecha, ale pritom se nevykecava. Pri kazdem volani o vysledky se uzjistuje, ze vse chapu a znovu opakuje, co je treba dodrzovat, davkovani, ad. Jedna z nejlepsich lekaru a to jsem jich uz poznala hodne.