Světla Sikulová, internista Praha

MUDr. Světla Sikulová

Internista Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vítězné náměstí 10, Praha
Soukromá interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

Dobry den, pani dokrorka je prijemna a donemu oboru rozumi, kdyz jsem potreboval vysetrit urgentne nebyl problem, rada poradi.. muzu doporucit


M
Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

paní doktorka je přímá a rázná, někdo si možná chodí k lékaři popovídat, já ne a proto mi přístup paní doktorky naprosto vyhovuje. Paní doktorka má velmi profesionální vystupování. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat internistu, tak to bude ona koho si vyberu.


J
Umístění: Soukromá interní ordinace Jiný

Rychlé a odborné vyšetření s vysvětlením mého zdravotního problému. Je znát, že paní doktorka i sestřička jsou zcela erudované ve své profesi.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá interní ordinace

Profesionální přístup, mezioborový nadhled. Diagnostikovala hlavní příčinu mých problémů i když to nebyla přímo její specializace.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá interní ordinace

Velmi příjemná a milá paní doktorka. Sice objednání až za měsíc, ale potom jsem nemusela čekat dlouho v čekárně. Paní doktorka se snažila přijít na kloub mému problému a neodbyla mě.


Ověřeny pacient

Znám paní doktorku již léta a jsem vždy velice spokojený. Nejdřívě pozorně vyslechne, pak se doptá, vyšetří, položí doplňující dotazy, pak přirozeně přejdeme v plynulý dialog... Vysvětlí, navrhne řešení, případně doporučí doplňující externí vyšetření... Posléze přijde i na zlehčení situace... Má sice netradiční, ale skvělý humor, je lidská, empatická, profesionální lékařka. Vřele doporučuji, hodnotím maximálně pozitivně.


Ověřeny pacient

Jediný lékař, který se snažil přijít na kloub všech problémů komplexně, člověk, který zbytečně "necpe" léky, člověk, co vše ochotně vysvětlí...lékař, který umí podpořit, neodsuzuje, nebagatelizuje. Ano, paní doktorka je "specifická", což ne každý umí pobrat, ale to je problém jiných, ne její :-) Jako specialistu s komplexním přístupem určitě doporučuji!


T
Ověřeny pacient

Návštěva u této lékařky , byl za poslední dobu nejhorším zážitkem . Mluvila se mnou odměřeně,drze a bez zájmu o to,co říkám,hlavně zaplatit 30 kč . To má být odbornice? Lidský přístup? Ani náhodou!!!!!!!!!!!Této lékařce by prospěla lekce slušného chování a lidského přístupu. Rozhodně to byla první a poslední návštěva u někoho tak příšerného. Velké štěstí ,že není jediná cévní lékařka!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Velice profesionalni, soustredena, na urovni a pritom lidska, hodne se zajima. Velice podrobne vysvetluje lecbu, vsechno probira detailne, nespecha, ale pritom se nevykecava. Pri kazdem volani o vysledky se uzjistuje, ze vse chapu a znovu opakuje, co je treba dodrzovat, davkovani, ad. Jedna z nejlepsich lekaru a to jsem jich uz poznala hodne.


P
Ověřeny pacient

Příjemná čekárna, velmi milá sestra, ale paní doktorka naprosto odměřená. Slanžila jsem se o lidský kontakt a přivodit příjemnou atmosféru, načež reagovala velmi kladně sestřička,ale paní doktorka si jen cvakala do počítače. Při vyšetření se mnou téměř nemluvila, ani se mi nesnažila nic vysvětlit. Dostanete punčochy a hotovo.O radu co bych měla dělat, nebo co je dobré, jsem si též musela říkat. Zkrátka naprosto bez zájmu. Celé vyšetření hodnotím jako slabé, špatná a odměřená komunikace. Nepřekvapil by mě tento přístup v nemocnici, kde je mraky pacientů a lékaři, kteří toho mají plné zuby, ale v soukromé ordinaci?? Možná zrovna paní doktorka neměla svůj den, ale to mě jako pacienta nezajímá. příště půjdu určitě jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti