Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

- absolvovala jsem psychologii (Mgr.) a sociální práci (Bc.) na Masarykově univerzitě v Brně. - mám dokončený pětiletý psychoterapeutický výcvik Ins...

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapie

Psychoterapie závislostí

Ž
Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie individuální psychoterapie

Paní terapeutka je skvělá! Musím přiznat, že nějakou dobu trvalo, než jsem se jí otevřela a našla k ní cestu (to byla věc čistě mého osobního ostýchání: mám problémy s důvěrou; rozhodně se nejedná o chybu terapeutky) a zjistila, že můžeme mluvit o čemkoliv: paní magistra se vždy snaží poradit, je empatická, autentická, příjemná a pomůže člověku začít se dívat na věc z více úhlu pohledů. Člověka v krizi uklidní a nasměruje, je prostě lidská! V současnosti využívám online terapii přes skype. Rozhodně můžu paní terapeutku doporučit. :-)

Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie individuální psychoterapie

Dlouhé hledání psychoterapeuta se vyplatilo. Paní magistra vždy ví, jaký způsob a tón má zvolit v probírané situaci. Má široký rozhled v metodách, které mi pomohly se zvládáním panických atak. Cítím, že s ní můžu mluvit velmi otevřeně a řešit situace z mnoha úhlů.

Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie individuální psychoterapie

Paní doktorka mi pomohla v době mé životní krize ve které jsem se ocitla, nasměrovala mě na další možné terapie a dále provázela, po nezbytnou dobu, kdy jsem se dávala opět dohromady. Vždy mi vycházela vstříct, je empatická, laskavá, ochotná vždy pomoci. Děkuji.

Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie psychoterapie závislostí

Paní Bardynová mi pomohla ve chvíli, kdy jsem potřebovala hlavně vyslyšení. Procházela jsem si nelehkou situací a určitě mi hodně pomohla a čeho si moc cením je to, že ví, kdy něco říct a kdy je lepší mlčet. Bylo mi ctí k ni chodit a kdyby mi okolnosti dovolily bez váhání bych v sezeních pokračovala. :) Díky za Váš čas, paní Bardynová! :)

Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie individuální psychoterapie

Paní terapeutka je velice vstřícná, empatická, má neformální a autentický přístup. Pomohla mi projít nelehkým obdobím, podívat se pravdivě na svou momentální životní situaci a následně se dobře rozhodnout.

Umístění: psychologické poradenství a psychoterapie individuální psychoterapie

Paní psycholožka mi velmi pomohla v těžké osobní situaci, byla jsem v krizi a díky ní jsem ji zvládla. I potom mě podpořila v mých rozhodnutích. Cítila jsem se bezpečně, doporučuji.

• Deprese
  • Vztahová krize