Štětí

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor i sestricka jsou bezvadna dvojka. Super pristup i komunikace. Vice takovych jako jsou oni. Vzdy usmev na tvari Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psychiatr, D… ětský psycholog Více

„Jsem velmi spokojená s pani doktorkou,je empatická a snaží se pomoci,má ke všemu skvělý přístup.Velmi nám vždy se vším pomohla. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Pražská 36, Mělník Mapa

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK, Mapa

CLINIC+

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• Praktický lékař, Pediatr

Pražská 528/29, Mělník Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Naprostá spokojenost, milý přístup, s průběhem celého vyšetření jsem byl předem seznámen, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Všem mohu jen doporučit. Více

Obchodní 686, Štětí Mapa

Zubní ordinace EvaDent - MDDr. Eva Kohoutová

Bělení zubů

3 660 Kč

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Rehabilitace

• „Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující. Více

Přemyslova 847, Roudnice nad Labem Mapa

Fyzioterapie 3R

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

třída Tomáše Garrigue Masaryka 2498, Roudnice nad Labem Mapa

Psychoterapie Roudnice

Psychologické poradenství

500 Kč

• „Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží. Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup. Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora. Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili. Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto. Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo… Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme. Vaše pacientka E.H. Více

Žitenická, Litoměřice Mapa

Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Litoměřice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Paní doktora je velice milá, chápající a opravdu odborník ve svém oboru, má širokou škálu psychologických a terapeutických služeb, které poskytuje. Více

Alej 17.listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Ordinace klinického psychologa, Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Pan doktor byl velmi milý, osobní a vstřícný :-). Moc ráda jsem k němu chodila a bylo mi moc líto, když jsem musela přestat (z důvodu vzdálenosti). Byli jsme naladěni na stejnou vlnu. Vždycky poslouchal, co jsem říkala. Věděl, o čem jsem mluvila a dokázal poradit. Dokázal se vcítit a byl lidský, empatický. Řekl zkušenost ze svého života, ale nezacházel do detailů - byl opravdu profesionální. Nebyl problém domluvit se s ním na bližším termínu, byl chápající. Velmi mi pomohl, i když to se mnou nebylo vždy jednoduché. Nestyděla jsem se mu říct hodně osobní věci a věděla jsem, že mě neodsoudí. Za mě opravdu skvělý psycholog, kterého vřele doporučuji a chtěla bych mít jako známého/kamaráda. Přeji mu moc hodné pacienty a mnoho štěstí v osobním životě! Více

Ordinace klinické psychologie

• „Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova Více

Mělník Mapa

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Chodím k němu od dětství (asi 18 let) a nikdy nebyl problém. Dokázal pomoc při zhoršení zdravotního stavu a během těhotenství se o nás postaral úžasně. Důvěřuji mu na 100%, ví co dělá. Bezproblémová komunikace a objednávání před internet je další plus. Více

17. listopadu 410, Mělník Mapa

PEYCHL s.r.o.