MUDr. Simon Julínek je vysoce zkušený lékař, absolvent 1. lékařské fakulty University Karlovy, držitel Osvědčení o specializované způsobilosti pro vše...

• Křečové žíly
  • Bércové vředy
  • Žlučové kameny

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Chirurgie jednoho dne

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Komplexní péče pro pacienty s křečovými žilami

Kompresivní terapie (punčochy)

Operace bércových vředů

Operace křečových žil

Sklerotizace varixů

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Ultrazvuková diagnostika žilního systému dolních končetin

Úrazová chirurgie

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie sklerotizace varixů

Skvělý lékař, profesionál v oboru, liddký, příjemný, komunikativní, nejlepší ze všech, které jsem poznala. Výsledek zákroku výborný. Moc děkuji a děkuji také milé a šikovné sestřičce :)
Alena Šimková

Dobrý den, pan doktor je velmi profesionální, vše vysvětlí, ochotný.
Jsem velmi spokojená. Sestřička je taky milá, ochotná. Po celou dobu zákroku je příjemná atmosféra. Děkuji

Pan doktor ma profesionalni pristup a je velmi mily.Je to jeden z nejlepsich lekaru s jakym jsem se setkala.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie křečové žíly počínající bércový vřed

Dobrý den,objednala se přes internet přišla na čas milý vstřícný přístup p. dr. Julínka i sestřiček po dohodě ještě tentýž den provedena laparoskopická operace vše proběhlo perfektně mohu jen a jen doručit ///// Prostředí,které nestresuje. Jana Vávrová

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace žlučníku a kýly

velmi profesionální přístup,vše podrobně vysvětleno před i po operaci,milé chování ,krátká čekací doba,vše proběhlo na jedničku,mohu jenom doporučit

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace křečových žil

Pana doktora Julínka jsem vyhledala na základě doporučení mého praktického lékaře a byla jsem velmi mile překvapena!!! Po předoperačním vyšetření, kdy mi pan doktor vše podrobně vysvětlil, jsem 4.1.2018 nastoupila ke klasické operaci křečových žil. Po příjmu jsem již nevycházela z údivu.....Usměvavé sestřičky, které mi vše laskavě vysvětlily, dokonce pomohly i nad rámec svých povinností. Vůbec jsem si nepřipadala jako před operací a myslím, že tohle je přesně ten přístup, který si přeje před podobným zákrokem každý :) Pan doktor Julínek odvedl skvělou práci a samozřejmě nesmím zapomenout na úžasný operační tým Palas Athéna, všechny úžasné a empatické sestřičky a skvělou anestezioložku, se kterou jsme se od srdce zasmály :) Děkuji za lidský přístup a smysl pro humor :) Pana doktora mohu jen doporučit, v Praze podle všeho nejlepší!

Radka Cardozo

C
Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Dobry den . Chci velice podekovat pana doktora - chirurga Simona Julineka , za kvalitne provedenu Operace na Triselnu Kylu / laporoskopicke / - 29 listoladu 2017 , ve 18 h odpoledne .
Rano na 8 hodinu , ja opravdu citil sebe po operace Dobre , a pan doktor povolil otchazet Domu . Zadne leki doma po operace ne pouzival ,pro to ze bolesti velke ne jimel . Za nekolika dni uz vychazel venku na pravidlne prochazki . Sem na Dvadcaty den po operace, Super o hodne lepe mam zdravotni stav ,nez pervni dni . Velice dobre a lehko hodim na dlouhodobe prohazki. Hlavne ,jak doporuil pan doktor Julinek - ne zvedat nic tezkeho predcasne. Ja to striktne reypektuju , a sem Velmi rad ,co sam vidim ,co byrzo si uzdravim a budu schopen si vratit spet do prace .
K mojemu peknemu podekovani se pripoji moje rodina - manzelka Domco a dcera Anicka . My velice rady chceme hodne podekvat i Vsem sestrickam, ktere trpelive a na vysokem urovne si starali o mojem zdravotnem stavu ,v obdobi operace, i hned po operace / s 29.11.odpoledni,nocni, a rani 30,11,2017 / . Vsem i Anesteziogu - VELMi PEKNE DEKUJJEME ! ! !
Kliniku jednodeni chirurgie Palas Athena a pana doktora Julineka , urcite vsem , kdo potrebuje operace na Triselnu kylu - chci Opravdu Doporucit !
S respektem ,Vas pacient , cizinec s Moldavska - Vladimir / 48 let .

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace křečových žíl na noze

Pokud mohu posoudit, Dr. Julínek je vynikající lékař, odborník na svém místě a především slušný člověk! Po telefonickém objednání fungovalo vše jak má. Dohodnuté časy všech návštěv ordinace byly vždy přesně dodrženy. Průběh operace mi byl předem vysvětlen a operace také tak skutečně proběhla. Z operačního sálu jsem odešel po svých rovnou na autobus a domů. Žádné bolesti ani nepříjemné pocity, půl roku po zákroku už ani nevím, na které noze to bylo. Jak Dr. Julínka, tak zařízení Palas Athéna mohu jen doporučit. Závěrem ještě uvedu použitou metodu: "Clarivein".

Pan Julinek mi odstaranoval metlicky na noze. Po 2 mesicich od aplikace mam asi 5 mm v prumeru bulku v podkozi, ktera na povrchu kuze vytvari vic nez 2 cm fialovou skvrnu. Proste nehojici se zanet podkozi. Melo me varovat chovani personalu vcetne lekare, kdy nedodrzovali objednaci doby, maji tam v tom zmatek. Naprosta nespokojenost s kontaktem s timto zarizenim i panem Julinkem

Výborný lékař,
umí reagovat i na zkušenosti a přání pacienta, což se nedá čekat od každého lékaře. Profesionální a odborný přístup k pacientovi. OK!

• Křečové žíly
  • Bércové vředy