Umístění: Stomatologická klinika K 11

Velmi bych chtela pochvalit ordinaci a pristup pani doktorky Kyselove. Mela jsem obrovsky strach ze zubare a tato pani doktorka svym citlivym pristupem dokazala zmenit uplne moje mysleni , co se tyce strachu. Je velmi ochotna , empaticka a starostliva. Vse podrobne vysvetli , nabizi varianty . Jeji sestricka je uplne stejna. Mila a vstricna. Jsem velmi rada , ze ja i deti jsme v dobrych rukou a dekujeme :-) Fedakovi

Umístění: jiné místo

K paní doktorce chodím s dcerami a od nového roku budu chodit i já poté,co můj zubař odešel do důchodu. Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi citlivá,empatická,vždy vysvětluje každý krok a k dětem má úžasný vztah. Starší dcera je hodně živé dítě,měla jsem strach,jestli nebude zlobit a díky výbornému přístupu paní doktorky nebyl nikdy jediný problém. S paní doktorkou jsem velmi spokojena a mohu ji jen doporučit.

Umístění: jiné místo

K zubařům chodím velmi nerada, ale u MDDr. Kyselové je ošetření beze strachu, jedná se o usměvavou, empatickou a trpělivou lékařku, vše vysvětlí, při práci říká, co bude dělat, takže pacient není překvapený.
Docházím za ní na kliniku ProClinic a chválím vše - od příjemného prostředí až po moc milou sestřičku.
Rozhodně doporučuji!

V klinice K11 je příjemné prostředí, přivítá Vás milá recepční. K paní doktorce chodím se synem a paní doktorku si nemohu v přístupu k malým pacientům vynachválit. Paní doktorka je mladá, milá, vzdělaná, vše s vámi konzultuje, prostě odborník ve svém oboru. Mohu jen doporučit!

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti.Nechala si zaplatit vše-regisrace,korunka,která vypadla hned po 2 dnech.Neumí ani vytrhnout zub,nechává to na jiné doktorce Byl jsem vyrozuměn,že pokuď budu chtít zubní náhradu,tak mě to bude stát desítky tisíc.Na otázku,že platím zdravotní pojištění,bylo řečeno,že jen nasazovací protézy! Neberou telefon,zkoušel jsem se dovolat,abych vůbec zjistil,jestli při objednání je doktorka přítomna.Bohužel nedoporučuji tuto zubařku,ať nedopadnete,jako já!

U paní zubařky jsem byla poprvé a musím říct, že s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala. Je milá, precizní a hlavně vás vyslechne, povídá si s váma. Nemůžu říct nic špatného, naopak jen musím chválit. Mám opravdový strach ze zubařů, ale paní doktorka mi od toho pomohla. Sedla jsem si na křeslo, dostala jsem anestezii a celou dobu si se mnou povídala a ujišťovala, že mě to bolet nebude a kdyby přece, tak okamžitě přestane. Celou dobu mi říkala kroky, které právě dělá. Snad poprvé v životě jsem se u zubaře cítila dobře. Je jemná a celou dobu se o vás opravdu stará. Takže za mě 1*.