Oční ordinace Dr. Gollové
Vítězné náměstí 9, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

dnes jsem navštívil ordinaci s akutním zánětem oka. Samozřejmě že s akutní záležitosti jsem nebyl objednán. Proto se tomu i říká AKUTNÍ . Ale nebyl jsem objednán i z důvodu i proto že jsem se asi 2h snažil dovolat se do ordinace a objednat se,ale volání je asi v pátek ignorováno.

Kolegině doktorky Kolovrátové mě přijala s tím že nejsem objednán,a že musím čekat, což jsem samozřejmě i udělal. Ale přez mě šli do ordinace i lidi co přišli za mnou.

Většinou se každý u doktorky zdrží cca 10 minut tak že nechápu proč by těch několik lidi, co přišo po mě, trpělo kvůlí mým 10 minutám akutního případu.

Je to prostě směšné, bez jakékoliv empatie, úsměvu, lidskosti, ... prostě čistý business a zdá se že Hipoktrat pro tuto dámu nic neznamená.

Jelikož nemám rád když mě někdo ponižuje, vyžádal jsem si svoji kartičku zpět a najdu si noveho lékaře s větší empati a i kdyby mě oko z hlavy vypadlo.

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

K paní doktorce naštěstí již nechodím, od listopadu 2022 mám novou paní doktorku a díky ní jsem ještě neoslepla. Paní doktorka Kolovratová nebyla schopna včas diagnostikovat zelený zákal, ačkoliv jsem chodila na pravidelné kontroly a léčí se u ní s tímto onemocnění i můj otec.

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

Doktorka byla velmi neochotná, chovala se přezíravě, bez snahy pomoci a cokoliv vysvětlit. Na můj dotaz, jestli je v pořádku, že s brýlemi musím doostřovat (jsou to mé první brýle a první zkušenost) odpověděla, že se přes brýle neumím koukat. Na další dotaz, zda jde o běžné zhoršení zraku, jestli se nejedná o další vadu (před kterou mě varovali v optice) odpověděla - já vás vidim poprvé, nevim, jak jste viděla předtím. Když jsem se zeptala, jestli by mi brýle doporučila odpověděla - to je přece na vás.

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

Paní doktorka byla velmi ochotná a vstřícná. Velmi pozitivní přístup, vyšetření proběhlo k naprosté spokojenosti.

Přidávám svůj velmi pozitivní názor, krom toho také proto, že paní doktorka je hezká jako obrázek.

Musím se přidat a konstatovat, že paní doktorka je moc příjemná milá a ve svém oboru si jistá a pečlivá. Jsem moc ráda, že je mou oční lékařkou.

Opravdu skvělý člověk. Zažil jsem ji s výbornou náladou. Snaží se vyhovět. Pro mě zatím nejlepší očař, jakého znám.

Byla jsem objednána na čas, nemusela jsem čekat. Paní doktorka mne poctivě vyšetřila a celou dobu se usmívala. Za sebe jí musím dát to nejlepší hodnocení.

Musím zde vyjádřit své nadšení. Paní doktorka je vstřícná, milá a hlavně si je ve svém oboru jistá.

Paní doktorka je velmi příjemná a usměvavá. Pečlivě vyšetřuje a vše vysvětluje. Pokud někdo máte oční obtíže nebo potřebujete změnit brýle či poradit s kontaktními čočkami, tak mohu jen doporučit