Vítězné náměstí 9, Praha
Oční ordinace Dr. Gollové

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

Doktorka byla velmi neochotná, chovala se přezíravě, bez snahy pomoci a cokoliv vysvětlit. Na můj dotaz, jestli je v pořádku, že s brýlemi musím doostřovat (jsou to mé první brýle a první zkušenost) odpověděla, že se přes brýle neumím koukat. Na další dotaz, zda jde o běžné zhoršení zraku, jestli se nejedná o další vadu (před kterou mě varovali v optice) odpověděla - já vás vidim poprvé, nevim, jak jste viděla předtím. Když jsem se zeptala, jestli by mi brýle doporučila odpověděla - to je přece na vás.

Umístění: Oční ordinace Dr. Gollové Jiný

Paní doktorka byla velmi ochotná a vstřícná. Velmi pozitivní přístup, vyšetření proběhlo k naprosté spokojenosti.

Přidávám svůj velmi pozitivní názor, krom toho také proto, že paní doktorka je hezká jako obrázek.

Musím se přidat a konstatovat, že paní doktorka je moc příjemná milá a ve svém oboru si jistá a pečlivá. Jsem moc ráda, že je mou oční lékařkou.

Opravdu skvělý člověk. Zažil jsem ji s výbornou náladou. Snaží se vyhovět. Pro mě zatím nejlepší očař, jakého znám.

Byla jsem objednána na čas, nemusela jsem čekat. Paní doktorka mne poctivě vyšetřila a celou dobu se usmívala. Za sebe jí musím dát to nejlepší hodnocení.

Musím zde vyjádřit své nadšení. Paní doktorka je vstřícná, milá a hlavně si je ve svém oboru jistá.

Paní doktorka je velmi příjemná a usměvavá. Pečlivě vyšetřuje a vše vysvětluje. Pokud někdo máte oční obtíže nebo potřebujete změnit brýle či poradit s kontaktními čočkami, tak mohu jen doporučit