Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi prijemna pani doktorka, prisla jsem k ni s prosbou o vysetreni, nesedely mi leky na vysoky krevni tlak, ktere mi napsal muj obvodni lekar bez predchoziho vysetreni. Ani po tom, co jsem mu rekla, ze mi leky nesedi, tak napsal od stolu recept na jiny lek na tlak, bez jakehokoliv vysetreni. Pani dr. Bilkova to vzala z gruntu. Vysetreni krve, atd. Pote mi predepsala dva leky, na spodni tlak i na horni, ktere mi opravdu pomohly. Nesrovnatelny pristup k pacientovi. Take nasledna kontrola, jestli se muj zdravotni stav upravil. Take nam velmi pomohla pri lecbe ledvin meho manzela. Je odbornik na nefrologii s dlouholetou praxi.

Byla jsem objednaná na 9 na vstupní prohlídku do zaměstnání. Jeste pár minut před 9 jsem se objevila v čekárně. Přede mnou byla jen jedna paní, tak jsem se zaradovala, ze to pujde rychle, ale spletla jsem se... Paní doktorka se tam vesele vybavovala se sestrou a trvalo snad čtvrt hodiny nez se nekdo objevil. Pak tam zaklepala nejaká kamarádka a vesele se bavily dál. To uz bylo o 45 minut pozdeji. Pak teprve prisla na řadu ta paní co tam čekala přede mnou. Byla tam asi 3 minuty. Během té doby se v čekárně objevila jiná žena. Po chvíli otevřela sestřička se slovy: "Paní doktorko, pojďte dál." Tak jsem cekala další asi půl hodinu. V 10:30 se znovu objevila sestra a zeptala se: "Vy jdete na vstupní prohlídku?" Já řekla, že ano. Ona mi donesla dotazník k vyplnení a vzala nejakého pacienta, který přišel po mně. V 10:50 mě sestra konecně pozvala dovnitř. Doktorka se na mě ani nepodívala, kdyz jsem se na něco zeptala byla nepříjemná. Celkově jsem měla pocit jako kdybych ji otravovala. Pár minut před 11:00 jsem konecne odcházela...

tato paní ani neví, koho vyšetřuje, byla jsem u ní 5 let, z toho 3x na preventivní prohlídce, u které se na mě ani nepodívala, jednou jsem byla skutečně nemocná, tak mi po velkém přemlouvání velmi neochotně dala neschopenku. nyní jsem potřebovala odeslat k nějakému odborníkovi přes bolesti zad, ale odbyla mě tak arogantním způsobem, že už si hledám jiného lékaře. navíc mi přijde divné, že si výsledky svého vyšetření píše na kus papíru a nepodívá se např., co si o vás zapsala minule. osobní přístup od ní skutečně nečekejte, během vyšetřování si vesele vyřizuje mobilem osobní věci. na celé ordinaci je nejlepší její sestřička, ta je milá.