DAWON s.r.o., pneumologická ambulance

DAWON s.r.o., pneumologická ambulance

Šustova 1930/2, Praha

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Umístění: DAWON s.r.o., pneumologická ambulance Jiný

S pacientem nekomunikuje, nevysvětlí příčinu, průběh ani vyhlídky léčby,
jen stručné oznámení : objednejte se za 1/2 nebo 1 rok. Objednaná hodina se v čekárně nedodržuje, může se protáhnout i na hodinu.
15 min před koncem ordinačních hodin vypíná PC a už vám neoznámí výsledek vyšetření (MR). Znovu objednat a čekat ...
Musíte se objednat osobně - telefony neberou ( zkoušel jsem 3 měsíce) ani záznamník nefunguje. Nedoporučuji.

Umístění: DAWON s.r.o., pneumologická ambulance Jiný

Opět po 2 návštěvě se mě potvrdilo,že to není náhoda,ale její rutina.Nemůžu okomentovat lékařskou kvalitu,ale asi bude dobrá.Co se týká přístupu k člověku,tak to je bída až arogance.

Umístění: DAWON s.r.o., pneumologická ambulance Jiný

Paní doktorka je odborně na výši. Její přístup k pacientům postrádá jakoukoliv lidskost. Příště se poohlédnu po jiném lékaři.

Umístění: DAWON s.r.o., pneumologická ambulance Jiný

s ordinací jsem celkově velmi spokojen, pouze mě velmi zlobí, že mají buď rozbitý telefon, což je k délce trvání problému téměř nemožné, a nebo zásadně nepřijímají hovory a to mi znemožňuje se případně přeobjednat a též není možné získat elektronický recept na léky, které může předepsat pouze plicní lékař

Umístění: DAWON s.r.o., pneumologická ambulance komplexní vyšetření

Chodím k paní doktorce Davidové na pravidelné kontroly. Jsem velice spokojená s její péčí -vysoká odbornost a vstřícnost jsou u ní samozřejmostí. Velice také oceňuji vybavení ordinace a i sestřičky jsou profesionální a navíc ochotné a milé. Děkuji. Eva Čákiová

Musím se připojit k velmi pozitivnímu komentáři viz výše. Paní doktorka pomáhala mému otci řadu let překonávat vážnou nemoc. S její pomocí se nám dařilo celou dobu potíže otce dobře zvládat. Byla připravená a ochotná kdykoliv nabídnout podporu - v časech lepších a nakonec i těch horších... Děkuji za její vynikající práci, lidský a přátelský přístup.
Kott

Paní doktorka i sestřička jsou obě moc milé. Mají lidský a profesionální přístup, jsou otevřené konverzaci o potížích, vše vysvětlí. Jsem s jejich péčí moc spokojená.