Ordinace pro léčbu bolesti zad
Nad Rokoskou 12/1343, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

To,že mi SMsystém velmi pomohl a nadále pomáhá v problémech s páteří je jasné .Jsem velice šťastná a děkuji za to,že jsem mohla osobně poznat Pana doktora Smíška,který mi opravdu ,,otevřel oči" a naučil, jak on sám říká to,co dávno umíme-chůzi a držení těla- máme vlastně naprogramované od začátku života,-jen to nepoužíváme. Ano s věkem,vlastně už ve škole,si ,,budujeme" chabé držení těla vsedě ale i špatnou chůzí. V mém případě jsem si ještě dobudovala skoliozu ,když jsem kvůli zaměstnání hodně času trávila na cestách a pak jednostranným zatížením a stáním,kdy bolest v bedrech ale i migrény a různé gynekologické potíže převládaly nad pohodovým životem...Ale ta doba je pryč a nyní, kdy s elastickým lanem trávím každý den a jako masérka-terapeutka tuto metodu každému doporučuji ! A to nejen protože jsem spirálně ale i celkově tělesněduševně stabilizovaná:-) Pane doktore ,veliké DÍKY! Dana K.

Pana doktora, bohužel, osobně neznám, možná se mi někdy poštěstí. Osud mi však r. 2010 dopřál, resp. moje neuroložka a následně rehabilitační odd. v Blansku seznámit se v 10-denním kurzu po 3/4 hod. se SM metodou. Shltala jsem všechny dostupné texty, začátečnické CD - cvičit se musí jedině precizně a s prožitkem. Cvičila jsem i dříve např. Pilates a celý život jsem více méně zasvětila pohybu. O co bych byla moudřejší - platí zejména pro ty, kteří se rádi zběsile pohybují - znát SM od malinka. SM jsem tedy cvičila nyní asi 14 měsíců denně. Tělesné symetrie mě pozvolna, zato však s naprostou jistotou, začaly opouštět. Proto jsem si objednala CD se 40 cviky, výsledky jsou skutečně ohromující. Nejen, že se zbavíte všech svých toporností, také kila jdou dolů a vykreslily se pěkné dlouhé funkční svaly. Ne to nafouklé kulturistické nic pro parádu. Jako čerstvá starobní důchodkyně mám čas prožírat se ku štíhlosti - to jest, krmit se aspoň 5x denně podle paní Dr. Ceithamlové a nežrat jednou večer a přes den lítat jako šílenec. Lano je skladné, vejde se do každé taštičky či batůžku. Uvázat se dá na strom v zahradě, na zábradlí u stanice autobusu, na hřišti u tenisu, kopané, kdykoli někde na něco čekáte, na rande, než přijde šéf, u lékaře - jenom se nestydět. Čumět budou kolemjdoucí a vy se budete jen dobře bavit. Ještě by měl pan doktor nějak zařídit, aby cvičil celý národ od malinka a všude, kde to jenom jde. Ordinace všech lékařů by zely prázdnotou. Do krásných otužilých vytrénovaných těl nemoci nelezou. Samozřejmě tuto metodu lze dál doplňovat např. Feldenkreisovou vynalézavou metodou, studovat způsoby zdravého pohybu - spiraldynamik-, ale s elastickým lanem, jsou všechny tyto metody teprve, dle mého soudu, uvedeny v dokonalost. Jediný svaleček nezůstane účelně neprotažen. Pane doktore díky, díky, díky!

Osobně jsem absolvoval u MUDr.Smíška a jeho kolektivu týden, kde mne učili cvičit.Byl jsem připraven a smířen s operací páteře, bral jsem už 2 měsíce nejsilnější prášky na bolest, po kterých je už jen morfium. Po týdnu v jeho zařízení jsem pocítil lehkou naději, po druhém týdnu mírné zlepšení a po třetím týdnu už mám reálnou naději na to, že na operaci nepůjdu a začal jsem chodit, do té doby 2 měsíce na vozíčku.Pokud někdo kritizuje, že tuto terapii neplatí pojišťovny, ale pacient, měl by kritizovat pojišťovny a zlodějský český zdravotní systém, ne toho, kdo vám umí pomoci. Navíc cena není vůbec přehnaná a každý na tuto terapii má.To, že tvoří většinu pacientů němci není chyba MUDr. Smíška ,ale chyba naše, že nevyužíváme více možností této unikátní terapie- metody SMS.Pokud vím, nikoho neodmítne, nikomu nevnucuje, aby u něj bydlel a pokud neplatíte ubytování, je cena opravdu mimo veškeré diskuse.Kdyby byla cena terapie dvojnásobná, nikdo by nemohl říct ani slovo, protože tohle vám opravdu pomůže a hlavně si musíte nakonec pomoci sami, cvičením.Jako lékaře a jako tým je hodnotím na 5 hvězdiček, protože zde více možnost není. Společně s názorem a pomocí neurochirurga, který byl tak skvělý a nedoporučil mi hned operaci přes vážný stav , jsem opravdu rád, že jsem absolvoval terapii MUDr. Smíška. Četl jsem názor respondenta z r. 2009 a nemohu se ztotožnit s ničím, co tam píše a některé informace jsou vysloveně lživé, to jsem měl možnost se přesvědčit. Kdo někdy podnikal, ví co stojí špičkový zaměstnanec, terapeut, lékař, masér a kolik zaplatí podnikatel na odvodech, jaká je režie podniku. Komu se potom zdá 700 Kč za hodinu individuální terapie moc, prostě neví o co jde,protože pokud mohu soudit, zbyde zisk do 100korun a to je opravdu velmi málo za to, co tam předvádí. Velmi doporučuji všem, kteří trpí bolestmi zad, aby začali tento systém používat dříve, než budou mít indikovánu operaci, jako jsem to měl já. A kolektivu MUDr. Smíška d ě k u j i