Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorka Slukova je proste andel. Jsem rada, ze jsme na ni dostali doporuceni a i kdyz uz nebydlime v Praze, jinou pediatru jsme nehledali. Sestricka je trochu mura, ale problem jsme s ni nemeli.

K paní doktorce chodíme více než rok, nyní již se dvěma dětmi. Čekání je vždy delší a to i pokud jsme objednaní, ale určitě stojí za to. Paní doktorka důkladně prohlédne a vše vysvětlí. Se sestřičkou problém taky nemáme a to i v případě, že jí nechtěně uděláme zmatky v objednávkách na očkování. V ordinaci jsou vždy vstřícní. Je třeba se na čekání důkladně obrnit. :o) Děkuji paní doktorce za její perfektní přístup! A sestřičku chápu, někdy je možná ráznější, ale kdyby nebyla, byl by z ordinace holubník. Vždy je však slušná.

Ano, musím potvrdit předešlá hodnocení, paní doktorka je velmi milá a starostlivá, její péče je SKVĚLÁ. Ale má jedno velké NEGATIVUM!, kvůli kterému jsme, bohužel, byli nuceni ji opustit. Váhala jsem téměř 3 roky a po té, co jsme si uvědomili, že raději jedeme do Motola na pohotovost, než k naší lékařce a po té, co jsem poslední dvě návštěvy byla nesmyslně kárána (a to jen díky zmatku sestry), jsem se rozhodla ordinaci, sestře i sobě ulevit a šla hledat jinam. Jediné NEGATIVUM této ordinace je SESTRA. Krom toho, že je nepříjemná, odsekává a asi
k vybraným rodičům se chová, jako bychom byli na obtíž. Všichni totiž po ní jenom něco chceme, zřejmě. Není ochotná napsat papír, aby byl připraven k vyzvednutí a zásadně si vás pozve se zdravým dítětem mezi nemocné. Když se k příchozím chová neutrálně, můžou mluvit
o štěstí. Organizace ordinace je žalostná, vyznačující se: paní doktorka se věnuje dětem i rodičům důkladně, ale plyne z toho neuvěřitelně dlouhá čekací doba a velmi nervozní sdělování, že skluz je proto, že je nás mnoho. Asi tedy mnoho klientů, které není možno ošetřit, špatná organizace času, co já vím... a abych to uzavřela, po té, co jsem sestře sdělila, že už nebudu nadále zatěžovat již tak přeplněnou ordinaci, sestra mi suše oznámila, cituji: "No vždyť jo, my budeme rádi." takže asi tak ps: paní doktorko, je mi líto, ale vy o své pacienty asi příliš nestojíte. Názor nechť si udělá každý svůj. Přeji všem co nejméně takových setkání Turečková Leona

Mé první a náhodné setkání s paní doktorkou bylo velmi kladné.I když u paní doktorky namáme smouvu a nechodíme k ní,vzala nás a vyšetřila.Paní doktorka je velmi milá a sympatická.Malého pozorně vyšetřila a mě vysvětlila co a jak.Moc jí tímto chci poděkovat a kdybychom nechodili už dlouhá léta k našemu panu dr.Petráškovi(nyní má dovolenou)určitě bych si ji zvolila jako lékařku mých dětí.

Jsem nejvíc nadšená. Paní doktorka je úžasná. Vybrala jsem jí pomocí tohoto serveru a musím říct, že to byla skvělá volba. Milá, ochotná, starostlivá. Při návštěvě dětského oddělení v nemocnici jsem narazila na paní doktorku, která když zjistila, že naše praktická lékařka je MUDr. Sluková se rozzářila a volbu mi pochválila se slovy to máte štěstí, že můžete navštěvovat tuto paní doktorku. Zatím se to jen potvrzuje.

Paní Sluková je ta nejlepší LÉKAŘKA co sem kdy poznala, je moc příjemná a strašně hodná, moc mi pomáha s mojí dcerkou a mě taky mnohokrát pomohla i když už sem nebyla její pacientka.Dobře poradí a nedává zbytečně drahé léky.K dětem je něžná a milá.Takoví lékaři mají být všude a všichni.Pamela H.

Paní doktorka Sluková je výborný pediatr, svým milým a vlídným hlasem dokáže uklidnit jak dítko, tak rodiče. Úžasná je její ochota pomoci kdykoliv, rodiče mají číslo na mobilní telefon-mě poradila v sobotu večer, dokonce se mi snažila rychle poradit i v metru-dřív, než ztratí signál :) Bohužel jsme se odstěhovali, ale chodí k ní s novorozencem i moje sestra a je také nadmíru spokojená-pomohla jí dokonce i v těhotenství a to už dávno nepatřila k dorostu :D Skvělé jsou i návštěvy doma, což se vidí spíš jen na vesnicích. Já více než doporučuju. Nikola H.

Příjemná a milá paní doktorka, vyzná se, nikdy jsem s ní žádný problém neměla.

K paní doktorce chodím s dcerou a jsem velmi spokojená.Má milý hlas, který v dětech nevzbuzuje strach :-).Příjemné vystupování má i sestřička.

Jako dítě jsem tuto ordinaci navštěvovala za paní doktorky Krulišové,kterou jsem milovala,později jako matka jsem měla strach co bude až půjde paní doktorka do důchodu.Mé obavy byly naprosto zbytečné,paní doktorka Sluková je stějně úžasná jako již zmiňováná paní doktorka Krulišová.Za mě a mé dvě dcery oběma velký DÍK
Hlaváčková Renata