Radomil Puš, urolog Praha

MUDr. Radomil Puš

Urolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dukelských hrdinů 17, Praha
R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Pušovi chodím s důvěrou již leta. Je pečlivý a odborník na svém místě. Čekárna je sice vždy plná a dlouho se čeká, ale kdyby v čekárně nikdo nebyl, byla by to znám toho, že lékař stojí za starou belu.
Již 2x mě operaval a vždy mi dopodrobna vysvětlil, jak operace bude probíhat a co bude následovat po operaci. Rozhodně pro něho nejste jen nějaký pacient.


K
Ověřeny pacient

Nevim co pana doktora na medicíně učili,ale slušné chování a přístup k lidem mu moc nejde.
Takové jednání si myslím,že si nikdo nezaslouží!To,že zavoláte jak dopadly výsledky.Jste nervózní,máte strach a on vás seřve na dvě doby co otravujete a ani vás nepozdraví,to mi přijde vrchol!A když se ohradím,že mi nikdo neřekl,že mám volat mezi dvanáctou a jednou hodinou,tak mi řekne to teda řekl,měla by jste se naučit poslouchat!Tak na to nemáte opravdu co říct jen to,že je to agorantní,absolutně neprofesionální člověk,který nemá co dělat ve zdravotnictví!
A měl by se naučit uznat chybu!!!


M
Ověřeny pacient

Buď jsem vždy přišla brzo ráno nebo za poslední půlrok má pan doktor tři krát více pacientů. Sice čekání se zánětem močových cest je velice nepříjemná záležitost, ale vztřicný přístup a peče to nahradí.
Pak už můžete jenom zavolat pro vysledky a kontrolní odběry uděláte bez čekání.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je zřejmě skvělý odborník, nicméně neobjednává na čas a tak si odsedíte třeba 2 a půl hodiny v čekárně. I to by se dalo přežít, ale zatím jsem napočítal asi tři vchody do ordinace a těmi proudí davy protekčních pacientů. Je to trapné a nedůstojné.Předřečník "zdravotník" asi taky chodí zadem.


T
Ověřeny pacient

Pečlivý,přijemný .Sčím si neví rady ,. pošle na jiné vyšetření,prostě užasný nic nezanedbá.Děkuji


Z
Ověřeny pacient

Ne v každém oboru je objednávkový systém vhodný. A urologie je zrovna obor, kde se hodně věcí řeší akutně, bolesti, koliky, krvácení atd. Takže by vás asi nepotěšilo, kdyby vám řekl přijďte za týden, mám plno. A pokud by bral mezi objednanými řádně i akutní stavy, které vzít musí hned, nemohl by garantovat alespoň přibližně objednaný čas. Takže ti, kteří dostali termín a museli čekat, protože přišel akutní pacient, by zase byli nespokojení. Náročnější výkony objednává, tak není co řešit. Protože jsem zdravotník, umím si trochu představit jak to asi funguje a proč to nejde, narozdíl od běžných pacientů nezdravotníků. Takže s dlouhým čekáním se holt musíte vyrovnat.


Věcný, konkrétní, pečlivý. Přestože mi uřízl ledvinu, mám k němu i nadále důvěru.


Vždy poradí a pomůže


Pan doktor má svérázný smysl pro humor.Nabral hodně pacientů, takže nyní je dlouhá doba čekání.Sice můžete přijít kdykoliv ale zavést systém objednávek, jaký mají někteří jiní lékaři, by byl pro pacienty přínos.Sestry se poměrně často mění, bylo by zajímavé znát důvod.Jako odborník je pečlivý.Máte pocit, že vás neodbývá a nejste pro něj "pacoš".


k Mudr. Pušovi chodím s důvěrou a dosud vyřešil všechny mé problémy


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, manželovi byla diagnostikovaná rakovina močového měchýře. Po konzultaci s lékaři bylo navrženo jeho odstranění a následný vývod na břiše, (stomie). Při včerejší návštěvě manžela v nemocnici nám bylo sděleno, že kvůli tenkým močovým cestám byl zvolen vývod konečníkem. Manžel pracuje jako řidič kamionu a před operací prohlásil, že kdyby se k povolání nemohl vrátit raději by operaci odmítnul což mu bylo lékaři sděleno, že se stomií tuto profesi může vykonávat i nadále. Chci se proto zeptat jestli i s vývodem z konečníku bude moci v řízení kamionu pokračovat a jestli je možné odhadnout jak často a akutně během dne bude navštěvovat WC. Předem moc děkuji za odpověď, zdravím.

Možností náhrady močového měchýře je více, jednou z nich je Indiana pouch, tedy to, co má navrženo Váš manžel, ale do budoucna to na profesi řidiče kamionu moc nevypadá. Vývod na boku do sáčku je Brickerova operace, nejčastější. Existuje celá řada dalších možností, záleží na lokálním nálezu stadiu atd. Je třeba si však především uvědomit, že jde o velmi závažnou operaci s dlouhou rekonvalescencí, smyslem a cílem operace je přežití, resp. záchrana života. Pokud chcete podronosti, musíte se stavit, nejlépe s nálezy. P.

MUDr. Radomil Puš

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti