Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Po překonání nechutě k prostředí čekárny a ordinace sice byla paní doktorka zpičátku dostačující, ale pouze co se týče léčení rýmy a kašle. Kvůli tomu musí člověk čekat v odpudivém prostoru spolu s podivně vyhlížejícími lidmi popíjejícími "houbu" nebo krabicák, kteří si k paní doktorce chodí pro razítko kvůli dávkám. Pokud máte vážnější problémy a paní doktorka se (naštěstí) splete v odhadu a posléze zjistí, že vás posílala po odborných vyšetřeních zbytečně, najednou pro ni přestanete existovat. Respektive vás má za hypochondra a odmítá vám napsat doporučení na preventivní vyšetření srdce kvůli starému nálezu se slovy "Kdyby tam něco bylo, tak Vás po kardiologii honí dávno". Stejně tak není ochotná vám předepsat při angíně jiné antibiotikum, i když ji upozorňujete na to, že po tom konkrétním (zřejmě pro ni výhodném) antibiotiku máte nesnesitelné křeče a průjmy, se slovy "Ale vždyť je to takové mírné antibiotikum!". Rovněž nemá absolutně přehled o způsobech léčby některých poměrně častých závažných onemocnění. Nevím, jestli na pacienty v jejím věku a ve věku paní sestřičky (tedy v důchodovém věku) je příjemnější a důslednější, na mladého člověka s poměrně složitou anamnézou se ale dívá skrz prsty a prevence či individuální přístup jsou pro ni sprostá slova. NEDOPORUČUJI.

Paní doktorka je milá, ale souhlasím, že ordinace a čekárna jsou neadekvátní. Co se odbornosti týče, tak nedokážu zcela posoudit. Sestra je velmi neochotná, vždy si připadám, jako že ji obtěžuji.

Paní doktorka je výborný praktik, ochotná poradit po telefonu i vykonat domácí návštěvu.Se sestřičkou jsou to obě příjemné a ochotné dámy. Paní doktorka pracuje v pronajaté ordinaci, těžko si zde bude zřizovat malou recepci, místo toho potřebuje funkční místnost pro sestru. Automat na kávu máte v přízemí střediska.

Nedůsledná léčba, díky niž byla u dítěte přehlédnuta závažná infekční choroba.

Výborná lékařka s lidským přístupem, která je, dle mého názoru, odborně na výši.
Bohužel však už neregistruje nové pacienty.

Výborná lékařka, její diagnóza a léčba vždy naprosto přesně sedí. Po změně obvodní lékařky,která problémy bagatelizovala a je na ní mnoho stížností, jsme s touto paní doktorkou já i můj manžel velice spokojeni. Vyslechne pacienta, nenadělá moc řečí, nesnižuje problémy, ale určí přesně léčbu a vše je v pořádku.

Doporučuji MUDr. Pavlouskovou, je to příjemná, energická a pohotová lékařka. Pacienti v čekárně nečekají věčnost a pracovní doba je také velmi příznivá i pro zaměstnané pacienty.

nejlepší lékařka,kterou znám.

S pani doktorkou mam smisene zkusenosti. Sice Vas vyslechne, ale nenabidne zadnou adekvatni lecbu. Nebyla jsme s jeji peci spokojena.