Zobrazit lékaře

Poliklinika Zbraslav

Žitavského 497

156 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 25...

Nejbližší zařízení

• Michal Šístek

Internista, MUDr.

• L

Příjemný, ochotný, profesionální přístup.

• Z

S panem doktorem jsem moc spokojený,má profesionální přístup,má mou důvěru

• Radka Pavlousková

Internista, Praktický Lékař,

• S

Po překonání nechutě k prostředí čekárny a ordinace sice byla paní doktorka zpičátku dostačující, ale pouze co se týče léčení rýmy a kašle. Kvůli tomu musí člověk čekat v odpudivém prostoru spolu s podivně vyhlížejícími lidmi popíjejícími "houbu" nebo krabicák, kteří si k paní doktorce chodí pro razítko kvůli dávkám. Pokud máte vážnější problémy a paní doktorka se (naštěstí) splete v odhadu a posléze zjistí, že vás posílala po odborných vyšetřeních zbytečně, najednou pro ni přestanete existovat. Respektive vás má za hypochondra a odmítá vám napsat doporučení na preventivní vyšetření srdce kvůli starému nálezu se slovy "Kdyby tam něco bylo, tak Vás po kardiologii honí dávno". Stejně tak není ochotná vám předepsat při angíně jiné antibiotikum, i když ji upozorňujete na to, že po tom konkrétním (zřejmě pro ni výhodném) antibiotiku máte nesnesitelné křeče a průjmy, se slovy "Ale vždyť je to takové mírné antibiotikum!". Rovněž nemá absolutně přehled o způsobech léčby některých poměrně častých závažných onemocnění. Nevím, jestli na pacienty v jejím věku a ve věku paní sestřičky (tedy v důchodovém věku) je příjemnější a důslednější, na mladého člověka s poměrně složitou anamnézou se ale dívá skrz prsty a prevence či individuální přístup jsou pro ni sprostá slova. NEDOPORUČUJI.

• Paní doktorka je milá, ale souhlasím, že ordinace a čekárna jsou neadekvátní. Co se odbornosti týče, tak nedokážu zcela posoudit. Sestra je velmi neochotná, vždy si připadám, jako že ji obtěžuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiřina Rektoříková

Zubař, MUDr.

• E

Paní zubařka je skvělá,na to že to je paní v letech má sílu jak bejk a před zákrokem vám dá injekcí kolik je potřeba.Je vtipná,od rány,mluví s Vámi a sestřička to samé.Navíc já jsem strašpytel a tak mě pokaždé sestřička drží za ruku a paní doktorka se nám směje :-) Do této ordinace chodim až nezdravě ráda :-)

• O

Doktorka je prijeman a lidska.

• Hana Zalabáková

Psychiatr, MUDr.

• I

K paní doktorce Zalabákové jsem se dostal jako nezaměstnaný, kterému se úplně zhroutil svět. Nejenže mi během pár týdnů odpomohla od stavů úzkosti a pocitů marnosti, ale přesvědčila mě i ke změně profese, což se brzy ukázalo jako to nejlepší řešení mých problémů. A za to jí budu do smrti vděčný. Ivoš

• A

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Zalabákové.Čtyři roky se starala o mou babičku,které upravila léky tak,aby byla vpořádku.Pět let jí navštěvuje můj otec,kterému moc pomohla a mohl se vrátit k normálnímu životu,dodnes je její pacient.Velice si paní doktory vážím a vřele jí doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jana Halušková

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Zbraslav

Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.

• Z

Bohužel se musím přidat k ostatním co zde tvrdí, že dokud si člověk chodí jen pro recept na antikoncepci je vše v pořádku. Ovšem ted jsem se k paní doktorce dostavila s tím že po vysazení antikoncepce mám nějaký hrozně rozházený cyklus. Bylo mi řečeno zda chci děti ted nebo ještě ne. Řekla jsem, že bysme to chtěli začít zkoušet tak za rok. A tak mi bylo řečeno, že tím pádem at se tím nestresuju, že se nic neděje a až budu chtít miminko tak to vyřešíme hormonama. Už pár let mi kde kdo říkal, at od ní odejdu. V tuto chvíli jsem se tedy sebrala a už se rozhodně nevrátím. U nové paní doktory, jsem byla vyšetřena a to i ultrazvukem a byla mi zjištěna PCOS. Zatím mi bylo doporučeno zkusit to vyřešit vitamínovými preparáty, o čemž se paní Halušková ani nezmínila. Jsem strašně ráda že jsem od ní odešla včas, než by nastal nějaký zásadnější problém. Zároveň jsem naštvaná, že mohlo řešení přijít ještě o dva měsíce dřív. Paní doktorku opravdu nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Alena Vosmíková

Diagnostik, MUDr.

• G
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: sono bulky na krku ročního syna

Přečetla jsem si zde recenze před návštěvou a nedala na ně, velká chyba. Paní doktorka nás objednala na 9:30h. a ačkoli jsem se ujišťovala zda-li to tak bude, protože jsme měli v již objednané další lékaře, tak jsme ani v 10:15h. nebyli na řadě, a to s ročním dítětem. Když jsem se zeptala v kolik na nás přijde řada, odpověděla, že ASI po paní, co zrovna bere a po této paní vzala pána jiného. Poprosila jsem o vrácení kartičky a doporučení a vzali jsme nohy na ramena, jsem stále v šoku z jednání a přístupu k lidem této paní doktorky. Nikdy více.

• A
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: sono bříška u miminka

K paní doktorce nás poslala naše dětská.. a už nikdy víc. Na malého se tedy jednou usmála a nechala ho, aby jí zkoumal ruku během vyšetření, to hodnotím kladně, ale jinak neskutečně nepříjemná osoba. Při vyšetření malej spokojenej, ale chtěl jezdit na kole, tak jsem dostala vynadáno, že mu s těma nohama hýbu já (přitom jsem se ho snažila klidnit). Pak se tvářila dost nepříjemně, že mi to dlouho trvá, když nás poslala za paravan nakojit před dalším vyšetřením a mně nešlo pobrat rychle dítě, sedačka, ve který jsem měla hozený deky a velká taška najednou. Že jsem na ni během vyšetření mluvila a ptala se na něco a ona vůbec nijak nereagovala, jako kdybych tam nebyla, taky fajn. Vrchol pro mě bylo to, když malýmu protekla plína, jak ji měl navolno, aby mohla na bříško a ptám se po vyšetření, jestli ho tam můžu rychle přebalit a ona dost neochotně, že ano. Sundám plínu, sáhnu do tašky pro ubrousky (20 vteřin dohromady?) a už mě popoháněla, že potřebuje, abych to urychlila. Říkám, že mi stačí minuta, což tak nějak bylo a ona během toho mě stihla ještě 2x popohnat a nakonec mě poslat na chodbu do čekárny, která je společná s praktickým lékařem a zrovna dnes plná nemocných, ať si ho přebalím na chodbě. Za mě rozhodně nedoporučuji a i kdyby to byla jediná doktorka v Praze, už bych k ní nikdy nešla.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Anna Kinkorová

Dermatolog, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Molusky

Paní doktorka Kinkorová diagnostikovala mému 6 letému synovi molusky, měl jich asi 30 , drasticky mu je vyškábla, strašně řval bolestí. Kdybych neřekla, ať mu dá injekci, dělala by mu to zaživa. Za mě už nikdy více. Metody jako za středověku.

• C

K paní doktorce jsem šla s tím, že se mi na kůži objevily svědivé pupínky. Paní doktorka se na to jen letmo podívala a zhodnotila, že je to pásový opar. Předepsala mi mastičku a poslala mě domů. Mastička ani po dvou týdnech používání vůbec nezabrala, spíš se mi to ještě zvětšilo a strašně to svědilo. Když jsem šla k jinému kožnímu lékaři, tak mi řekl, že pásový opar to ani náhodou není, a i kdyby byl, tak rozhodně tato mastička, kterou mi paní doktorka předepsala, se na pásový opar nepoužívá. Předepsal mi tedy jinou mastičku a vše mi do dvou týdnů zmizelo. Takže za mě opravdu nespokojenost, když paní doktorka neví, jak vypadá pásový opar a čím se léčí. Což by podle mě měl každý kožní lékař vědět.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Pavel Pokorný

Ortoped, MUDr.

• B
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Palec Halux Rigidus

Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.

• P
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Bolest po malém úrazu ramena

Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře