Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Michal Šístek

Internista, MUDr.

• L

Příjemný, ochotný, profesionální přístup.

• Z

S panem doktorem jsem moc spokojený,má profesionální přístup,má mou důvěru

• Radka Pavlousková

Internista, Praktický Lékař,

• S

Po překonání nechutě k prostředí čekárny a ordinace sice byla paní doktorka zpičátku dostačující, ale pouze co se týče léčení rýmy a kašle. Kvůli tomu musí člověk čekat v odpudivém prostoru spolu s podivně vyhlížejícími lidmi popíjejícími "houbu" nebo krabicák, kteří si k paní doktorce chodí pro razítko kvůli dávkám. Pokud máte vážnější problémy a paní doktorka se (naštěstí) splete v odhadu a posléze zjistí, že vás posílala po odborných vyšetřeních zbytečně, najednou pro ni přestanete existovat. Respektive vás má za hypochondra a odmítá vám napsat doporučení na preventivní vyšetření srdce kvůli starému nálezu se slovy "Kdyby tam něco bylo, tak Vás po kardiologii honí dávno". Stejně tak není ochotná vám předepsat při angíně jiné antibiotikum, i když ji upozorňujete na to, že po tom konkrétním (zřejmě pro ni výhodném) antibiotiku máte nesnesitelné křeče a průjmy, se slovy "Ale vždyť je to takové mírné antibiotikum!". Rovněž nemá absolutně přehled o způsobech léčby některých poměrně častých závažných onemocnění. Nevím, jestli na pacienty v jejím věku a ve věku paní sestřičky (tedy v důchodovém věku) je příjemnější a důslednější, na mladého člověka s poměrně složitou anamnézou se ale dívá skrz prsty a prevence či individuální přístup jsou pro ni sprostá slova. NEDOPORUČUJI.

• Paní doktorka je milá, ale souhlasím, že ordinace a čekárna jsou neadekvátní. Co se odbornosti týče, tak nedokážu zcela posoudit. Sestra je velmi neochotná, vždy si připadám, jako že ji obtěžuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiřina Rektoříková

Zubař, MUDr.

• E

Paní zubařka je skvělá,na to že to je paní v letech má sílu jak bejk a před zákrokem vám dá injekcí kolik je potřeba.Je vtipná,od rány,mluví s Vámi a sestřička to samé.Navíc já jsem strašpytel a tak mě pokaždé sestřička drží za ruku a paní doktorka se nám směje :-) Do této ordinace chodim až nezdravě ráda :-)

• O

Doktorka je prijeman a lidska.

• Hana Zalabáková

Psychiatr, MUDr.

• I

K paní doktorce Zalabákové jsem se dostal jako nezaměstnaný, kterému se úplně zhroutil svět. Nejenže mi během pár týdnů odpomohla od stavů úzkosti a pocitů marnosti, ale přesvědčila mě i ke změně profese, což se brzy ukázalo jako to nejlepší řešení mých problémů. A za to jí budu do smrti vděčný. Ivoš

• A

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Zalabákové.Čtyři roky se starala o mou babičku,které upravila léky tak,aby byla vpořádku.Pět let jí navštěvuje můj otec,kterému moc pomohla a mohl se vrátit k normálnímu životu,dodnes je její pacient.Velice si paní doktory vážím a vřele jí doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jana Halušková

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Zbraslav

Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.

• Z

Bohužel se musím přidat k ostatním co zde tvrdí, že dokud si člověk chodí jen pro recept na antikoncepci je vše v pořádku. Ovšem ted jsem se k paní doktorce dostavila s tím že po vysazení antikoncepce mám nějaký hrozně rozházený cyklus. Bylo mi řečeno zda chci děti ted nebo ještě ne. Řekla jsem, že bysme to chtěli začít zkoušet tak za rok. A tak mi bylo řečeno, že tím pádem at se tím nestresuju, že se nic neděje a až budu chtít miminko tak to vyřešíme hormonama. Už pár let mi kde kdo říkal, at od ní odejdu. V tuto chvíli jsem se tedy sebrala a už se rozhodně nevrátím. U nové paní doktory, jsem byla vyšetřena a to i ultrazvukem a byla mi zjištěna PCOS. Zatím mi bylo doporučeno zkusit to vyřešit vitamínovými preparáty, o čemž se paní Halušková ani nezmínila. Jsem strašně ráda že jsem od ní odešla včas, než by nastal nějaký zásadnější problém. Zároveň jsem naštvaná, že mohlo řešení přijít ještě o dva měsíce dřív. Paní doktorku opravdu nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Pavel Pokorný

Ortoped, MUDr.

• B
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Palec Halux Rigidus

Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.

• P
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Bolest po malém úrazu ramena

Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Alena Vosmíková

Diagnostik, MUDr.

• Š
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Jiný

Nejdřív jsem měla obavy po přečtení recenzi. Ale byly zbytečne. Cekala jsem jen chvilku, během prohlídky paní doktorka vše v klidu a pečlivě vysvětlovala.

• L
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Jiný

Na vyšetření jsme byli odesláni pediatričkou. Při objednávání po telefonu paní doktorka působila velmi empaticky. I přesto, že se ke mě dostaly negativní zkušenosti, nevěřil jsem. Měl jsem. Při vyšetření téměř nekomunikovala, nesnažila dceru nějak uklidňovat. Když sdělila diagnózu, která v zásadě zněla "do konce života jen rýže a zelenina", a já se snažil zjistit víc, jako třeba co dalšího může dcera jíst, jak máme stravu upravovat, jen všechno negovala a na mé návrhy možné stravy reagovala vesměs slovy "no to určitě ne!" Velmi arogantní přístup, který již tak stresovanou dceru dost vyděsil. Již nikdy více.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře