Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Zbraslav

Žitavského 497

156 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Lékař: MUDr. Jana Halušková Jiný

  S paní doktorkou jsem nebyla spokojena. Po dobu, co jsem k ní chodila mi vždy chladně předložila, že nebudu mít nikdy děti. Já vždy odcházela s brekem domů. Řešila jsem bolesti břicha, paní doktorka se mi na všechny problémy snažila vnutit hormony, které nikdy nepomohly, akorát rozhodily. Na poslední návštěvě mi řekla, že prostě nemám šanci a že mi třeba porodí miminko moje maminka.. Teď, tři roky po opuštění paní doktorky mám krásné, zdravé dítě. Pouze jsem změnila doktora, neprobíhala žádná léčba..Bohužel bych paní doktorku nedoporučila vůbec nikomu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

  Paní doktorka je velmi afektovaná a arogantní.
  Nesděluje instrukce při objednání, které přímo souvisí s výkonem.
  Během vyšetření jsem přerušila a odešla, manžel k ní odmítl jít, měl jít po mě.
  Byla jsem několika lidmi upozorněna na její špatné zacházení, ale chtěla jsem ji dát šanci a to byl chyba!!!
  Nechápu, že ji poliklinika stále drží na místě, stačí si ji vygooglit a člověk žasne kolik lidí s ní má špatně zkušenosti.
  Prodám stížnost i na pojišťovně!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Šístek Jiný

  Skvělý pan doktor. Má lidský a přesto profesionální přístup k pacientovi. Zjištěn problém na srdci, ihned zahájena léčba a osobně mne pan doktor objednal na zákrok do nemocnice.Dekuji ještě jednou za skvělou práci.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

  K paní doktorkce chodíme už cca 25 let. Vždy je velmi pečlivá, empatická, citlivá. Má krátké objednací lhůty, jinde se čeká víc než měsíc, pokud nejde o statim. Čtu názory pod jejím jménem a chci jen přidat ten náš. Několikrát jsem se setkala s tím, že pacienti požadovali něco nesplnitelného, chodili bez objednání. To, že se pacient nedostane na řadu v čas objednání, je někdy způsobeno i tím, že mnozí z nich se před vyšetřením málo napijí, vyšetření nejde zrealizovat, paní doktorka jim dá vodu, pošle je znovu do čekárny a pak je bere ještě jednou (při posledním vyšetření jsem to zažila během 40 minut u 2 pacientek). Dr. Vosmíková možná nenadělá moc zbytečných řečí, ale je to podle mě lepší přístup, než kdyby žertovala a nevyšetřovala, i takové lékaře známe. Ano, apeluje někdy na zdravou stravu, ale schválně se rozhlédněte po její čekárně - naposledy jsme tam byli všichni s nadváhou, ne-li brutální obezitou. Nezpochybňuji pocity jiných lidí, ale my na doktorku nedáme dopustit. V diagnóze se nikdy nespletla, je velmi zkušená, a hlavně ať ordinuje ještě aspoň 30 let :o)!


  Š
  Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

  Nejdřív jsem měla obavy po přečtení recenzi. Ale byly zbytečne. Cekala jsem jen chvilku, během prohlídky paní doktorka vše v klidu a pečlivě vysvětlovala.


  L
  Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

  Na vyšetření jsme byli odesláni pediatričkou. Při objednávání po telefonu paní doktorka působila velmi empaticky. I přesto, že se ke mě dostaly negativní zkušenosti, nevěřil jsem. Měl jsem. Při vyšetření téměř nekomunikovala, nesnažila dceru nějak uklidňovat. Když sdělila diagnózu, která v zásadě zněla "do konce života jen rýže a zelenina", a já se snažil zjistit víc, jako třeba co dalšího může dcera jíst, jak máme stravu upravovat, jen všechno negovala a na mé návrhy možné stravy reagovala vesměs slovy "no to určitě ne!" Velmi arogantní přístup, který již tak stresovanou dceru dost vyděsil. Již nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Palec Halux Rigidus

  Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.


  G
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Vosmíková sono bulky na krku ročního syna

  Přečetla jsem si zde recenze před návštěvou a nedala na ně, velká chyba. Paní doktorka nás objednala na 9:30h. a ačkoli jsem se ujišťovala zda-li to tak bude, protože jsme měli v již objednané další lékaře, tak jsme ani v 10:15h. nebyli na řadě, a to s ročním dítětem. Když jsem se zeptala v kolik na nás přijde řada, odpověděla, že ASI po paní, co zrovna bere a po této paní vzala pána jiného. Poprosila jsem o vrácení kartičky a doporučení a vzali jsme nohy na ramena, jsem stále v šoku z jednání a přístupu k lidem této paní doktorky. Nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Halušková

  Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Bolest po malém úrazu ramena

  Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu