Zobrazit lékaře

156 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Š
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Nejdřív jsem měla obavy po přečtení recenzi. Ale byly zbytečne. Cekala jsem jen chvilku, během prohlídky paní doktorka vše v klidu a pečlivě vysvětlovala.

• L
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Na vyšetření jsme byli odesláni pediatričkou. Při objednávání po telefonu paní doktorka působila velmi empaticky. I přesto, že se ke mě dostaly negativní zkušenosti, nevěřil jsem. Měl jsem. Při vyšetření téměř nekomunikovala, nesnažila dceru nějak uklidňovat. Když sdělila diagnózu, která v zásadě zněla "do konce života jen rýže a zelenina", a já se snažil zjistit víc, jako třeba co dalšího může dcera jíst, jak máme stravu upravovat, jen všechno negovala a na mé návrhy možné stravy reagovala vesměs slovy "no to určitě ne!" Velmi arogantní přístup, který již tak stresovanou dceru dost vyděsil. Již nikdy více.

• B
    Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Palec Halux Rigidus

Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.

• G
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková sono bulky na krku ročního syna

Přečetla jsem si zde recenze před návštěvou a nedala na ně, velká chyba. Paní doktorka nás objednala na 9:30h. a ačkoli jsem se ujišťovala zda-li to tak bude, protože jsme měli v již objednané další lékaře, tak jsme ani v 10:15h. nebyli na řadě, a to s ročním dítětem. Když jsem se zeptala v kolik na nás přijde řada, odpověděla, že ASI po paní, co zrovna bere a po této paní vzala pána jiného. Poprosila jsem o vrácení kartičky a doporučení a vzali jsme nohy na ramena, jsem stále v šoku z jednání a přístupu k lidem této paní doktorky. Nikdy více.

• K
    Lékař: MUDr. Jana Halušková

Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.

• P
    Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Bolest po malém úrazu ramena

Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.

• A
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková sono bříška u miminka

K paní doktorce nás poslala naše dětská.. a už nikdy víc. Na malého se tedy jednou usmála a nechala ho, aby jí zkoumal ruku během vyšetření, to hodnotím kladně, ale jinak neskutečně nepříjemná osoba. Při vyšetření malej spokojenej, ale chtěl jezdit na kole, tak jsem dostala vynadáno, že mu s těma nohama hýbu já (přitom jsem se ho snažila klidnit). Pak se tvářila dost nepříjemně, že mi to dlouho trvá, když nás poslala za paravan nakojit před dalším vyšetřením a mně nešlo pobrat rychle dítě, sedačka, ve který jsem měla hozený deky a velká taška najednou. Že jsem na ni během vyšetření mluvila a ptala se na něco a ona vůbec nijak nereagovala, jako kdybych tam nebyla, taky fajn. Vrchol pro mě bylo to, když malýmu protekla plína, jak ji měl navolno, aby mohla na bříško a ptám se po vyšetření, jestli ho tam můžu rychle přebalit a ona dost neochotně, že ano. Sundám plínu, sáhnu do tašky pro ubrousky (20 vteřin dohromady?) a už mě popoháněla, že potřebuje, abych to urychlila. Říkám, že mi stačí minuta, což tak nějak bylo a ona během toho mě stihla ještě 2x popohnat a nakonec mě poslat na chodbu do čekárny, která je společná s praktickým lékařem a zrovna dnes plná nemocných, ať si ho přebalím na chodbě. Za mě rozhodně nedoporučuji a i kdyby to byla jediná doktorka v Praze, už bych k ní nikdy nešla.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Úrazy a problémy s kyčlemi

Pan doktor Pokorný je podle mého názoru vynikajicí ortoped. Jezdím k němu do Prahy 150 km a nelituji toho. Od roku 2004 mi operoval již 8x a díky němu dneska chodím. ,,Opravoval,, mi přetrhané vazy, prasklou patelu, levé rameno a TEP levého a pravého kyčle.Podle mě je to ,,pan doktor,,. Je starostlivý, zejména po prodělaných operacích. Ještě jednou - děkuji pane doktora. Václav Vogeltanz, Poběžovice.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu