Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Žitavského 497

156 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jana Halušková Jiný

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena. Po dobu, co jsem k ní chodila mi vždy chladně předložila, že nebudu mít nikdy děti. Já vždy odcházela s brekem domů. Řešila jsem bolesti břicha, paní doktorka se mi na všechny problémy snažila vnutit hormony, které nikdy nepomohly, akorát rozhodily. Na poslední návštěvě mi řekla, že prostě nemám šanci a že mi třeba porodí miminko moje maminka.. Teď, tři roky po opuštění paní doktorky mám krásné, zdravé dítě. Pouze jsem změnila doktora, neprobíhala žádná léčba..Bohužel bych paní doktorku nedoporučila vůbec nikomu.

Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Paní doktorka je velmi afektovaná a arogantní.
    Nesděluje instrukce při objednání, které přímo souvisí s výkonem.
    Během vyšetření jsem přerušila a odešla, manžel k ní odmítl jít, měl jít po mě.
    Byla jsem několika lidmi upozorněna na její špatné zacházení, ale chtěla jsem ji dát šanci a to byl chyba!!!
    Nechápu, že ji poliklinika stále drží na místě, stačí si ji vygooglit a člověk žasne kolik lidí s ní má špatně zkušenosti.
    Prodám stížnost i na pojišťovně!

Lékař: MUDr. Michal Šístek Jiný

Skvělý pan doktor. Má lidský a přesto profesionální přístup k pacientovi. Zjištěn problém na srdci, ihned zahájena léčba a osobně mne pan doktor objednal na zákrok do nemocnice.Dekuji ještě jednou za skvělou práci.

Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

K paní doktorkce chodíme už cca 25 let. Vždy je velmi pečlivá, empatická, citlivá. Má krátké objednací lhůty, jinde se čeká víc než měsíc, pokud nejde o statim. Čtu názory pod jejím jménem a chci jen přidat ten náš. Několikrát jsem se setkala s tím, že pacienti požadovali něco nesplnitelného, chodili bez objednání. To, že se pacient nedostane na řadu v čas objednání, je někdy způsobeno i tím, že mnozí z nich se před vyšetřením málo napijí, vyšetření nejde zrealizovat, paní doktorka jim dá vodu, pošle je znovu do čekárny a pak je bere ještě jednou (při posledním vyšetření jsem to zažila během 40 minut u 2 pacientek). Dr. Vosmíková možná nenadělá moc zbytečných řečí, ale je to podle mě lepší přístup, než kdyby žertovala a nevyšetřovala, i takové lékaře známe. Ano, apeluje někdy na zdravou stravu, ale schválně se rozhlédněte po její čekárně - naposledy jsme tam byli všichni s nadváhou, ne-li brutální obezitou. Nezpochybňuji pocity jiných lidí, ale my na doktorku nedáme dopustit. V diagnóze se nikdy nespletla, je velmi zkušená, a hlavně ať ordinuje ještě aspoň 30 let :o)!

Š
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Nejdřív jsem měla obavy po přečtení recenzi. Ale byly zbytečne. Cekala jsem jen chvilku, během prohlídky paní doktorka vše v klidu a pečlivě vysvětlovala.

Lékař: MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Na vyšetření jsme byli odesláni pediatričkou. Při objednávání po telefonu paní doktorka působila velmi empaticky. I přesto, že se ke mě dostaly negativní zkušenosti, nevěřil jsem. Měl jsem. Při vyšetření téměř nekomunikovala, nesnažila dceru nějak uklidňovat. Když sdělila diagnózu, která v zásadě zněla "do konce života jen rýže a zelenina", a já se snažil zjistit víc, jako třeba co dalšího může dcera jíst, jak máme stravu upravovat, jen všechno negovala a na mé návrhy možné stravy reagovala vesměs slovy "no to určitě ne!" Velmi arogantní přístup, který již tak stresovanou dceru dost vyděsil. Již nikdy více.

Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Palec Halux Rigidus

Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.

G
    Lékař: MUDr. Alena Vosmíková sono bulky na krku ročního syna

Přečetla jsem si zde recenze před návštěvou a nedala na ně, velká chyba. Paní doktorka nás objednala na 9:30h. a ačkoli jsem se ujišťovala zda-li to tak bude, protože jsme měli v již objednané další lékaře, tak jsme ani v 10:15h. nebyli na řadě, a to s ročním dítětem. Když jsem se zeptala v kolik na nás přijde řada, odpověděla, že ASI po paní, co zrovna bere a po této paní vzala pána jiného. Poprosila jsem o vrácení kartičky a doporučení a vzali jsme nohy na ramena, jsem stále v šoku z jednání a přístupu k lidem této paní doktorky. Nikdy více.

Lékař: MUDr. Jana Halušková

Pani doktorka je ochotna, mila, je s ni i legrace, dokaze odlehcit situaci... vzdy mne vysetrila, problemy vyresila. Dovedla mne k porodu syna a ja n mam jediny problem. Katerina Z.

Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Bolest po malém úrazu ramena

Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.