Samostatná ordinace lékaře - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Arogantní jednání paní doktorky i sestry je otřesné. Na pacienta se zblízka nepodívá. Nechá Vás u dveří a sama sedí za stolem. Čekací doba i přes objednání je i více než 1,5 hod.

Pan doktor byl od první chvíle velice arogantní a bez zájmu. Byla jsem v ordinaci dvakrát, poprvé jsem dostala předepsané kortikoidy, které mi příliš nepomohly a po kterých jsem měla vedlejší účinky, o kterých jsem se chtěla na druhé návštěvě poradit. Když jsem ukázala svůj problém, pan doktor mi začal místo velice bolestivě a hrubě vyšetřovat. Ozvala jsem se, že je pro mě prohlídka bolestivá, na což opáčil, že to rozhodně bolestivé být nemůže. Poté s prohlídkou přestal, ale po zbytek návštěvy se mi vyloženě a nepokrytě vysmíval, že neví co mi předepsat, jelikož by mě dané řešení "mohlo bolet". Nakonec mi doslova řekl, že neví, co mi předepsat a ať zkrátka pokračuji v užívání kortikoidů.
Obecně pan doktor neposlouchá a arogantně odbyde vše, co se pokusíte říct.
Celá návštěva probíhala neprofesionálně a návštěvu tohoto doktora nedoporučuji.

Pristup pana doktora mi prisel dost neprofesionalni. Kontrola pih probihala pohledem z vice jak metrove vzdalenosti a cela zabrala asi 1 minutu. Nemam pocit, ze mam vsechno zkontrolovane tak jak by melo byt. Navic mi pan doktor prisel arogantni a jednani s nim nebylo prijemne. Behem dvacetiminutoveho pobytu v ordinaci se asi 3minuty venoval me a 17minut si tukal do pocitace. Kdyz jsem se ho pri tom na neco zeptal byl jsem upozornen, at ho nerusim.

K panu doktorovi Pavlíčkovi jsem kdysi chodil s vyrážkou. Vůbec se mi nelíbil jeho přístup, přišel mi hrozně arogantní, dokonce mi tykal. Sice jsem vypadal mladě, ale z mé karty si mohl snadno přečíst, kolik mi je. Neustále mi na seboroickou dermatitidu dával kortikoidy, což mělo za následek výrazný rozvoj růžovky. Jako odborník musel tušit, že kortikoidové masti se mohou dávat jen krátkodobě. Dlouho jsem to mazal dle jeho instrukcí a když se problém zhoršoval, přestal jsem k němu chodit. Chvíli mi trvalo najít dobrého kožního lékaře, ale povedlo se. A jak je nyní vidět, i seboroickou dermatitidu a růžovku lze zvládnout na únosnou míru. Sice se vrací, ale dá se, chce to jen mít trpělivost a chtít pomoct. Pan Pavlíček není dle mého názoru dobrý lékař, svým přístupem mi způsobil výrazné zhoršení kožních obtíží.

U pana doktora jsem byla dvakrát a působil na mě vždy naprosto profesionálně. Nepotrpí si evidentně na zbytečné řeči (však od toho tam ani není), důkladně prohlédne, vysvětlí, na případné nehrazené zákroky pojišťovnou předem upozorní. A jelikož jsem strašpytel, tak u prováděného zákroku mě, u každého kroku, který prováděl, vždy řekl co dělá a co budu cítit. Prostě paráda. Pana doktora za sebe mohu doporučit.

S paní doktorkou Pitrovou, která v součastné době ordinuje u pana Pavlička, jsem spokojena.
Vždy profes.pomůže, poradí,vysvětlí.Odborník na svém místě. Děkujeme.

Přímo s panem doktorem Pavlíčkem jsem se nesetkala, ale v jeho ordinaci u paní doktorek jsem byla už několikrát a jedním slovem: PARÁDA! Opravdový zájem o pacienta, snaha, poradí, vysvětlí. Po zákroku pro mě nadstandartní péče, ač jsem si samotný zákrok zaplatila,jsem velmi spokojená.