Doporučení psychologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• „Paní doktorka Ursini je vynikající a zkušená psycholožka a sympatická žena. Jsem paní doktorce moc vděčná a rozhodně ji doporučuji. Jsem studentka, která se již na základní škole začala potýkat s úzkostmi, panikou a někdy až depresemi. S postupem času se tyto stavy zhoršovaly, a tak jsem vyhledala pomoc psychologů. Vyzkoušela jsem jich několik a vždy šlo pouze o možnost se vypovídat, ale žádné rady nebo pomoc. Když jsem na vysoké přestala být schopna skládat zkoušky a chodit na hodiny, našla jsem paní Janu. Byla první u koho jsem měla pocit, že ví, co se děje, a že mi opravdu může pomoci. Na hodinách se mi skutečně věnovala, ptala se mě a radila mi. Vždy dokázala přesně vytušit, kde je problém. A to mnohokrát jen podle mých výrazů a věcí, co jsem neřekla. Určila mou diagnózu a zařídila mi setkání s doktorem, který mi předepsal léky. Po několika měsících jsem díky ní dosáhla toho, co jsem čekala, že bude trvat roky. Je to neskutečné. Vrátila se mi síla a dobrá nálada. Pomohla mi pracovat na mém nastavení hodnot tak, abych sama sobě neubližovala. Takže se teď nemusím bát, že se vše zhorší, až jednou přestanu brát své léky. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychologická ordinace

• „Paní doktorka je vyborná,je velký odbornik ve svém oboru mohu jen doporučit.má lidsky přistup k lidem a moc mi pomohla dochazím k pani doktorce už šestý rok ,hodně mi pomohla a pomáhá mám pani doktorku moc ráda Více

Hostinského 1536, Praha Mapa

1.N.A. Centrum klin. psychologie

• „Paní doktorka je pravá profesionálka. Ví jak druhému pomoci, a před sebou nevidí pacienta, ale člověka. V době kdy jsem byl opravdu na dně mi hodně pomohla postavit se opět na vlastní nohy. Vřele doporučuji. Jirka Š. Více

Saskova 1961, Kladno Mapa

Psychologické poradenství a psychoterapie

• „Paní doktorka je sluníčko,dokázala mne vrátit zpátky do života.

K Nemocnici 2814, Kladno Mapa

Psychologická poradna pro děti a dosp.

• Psycholog, Psychoterapeut

Hostinského 1536/7, Praha Mapa