Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Medicina Plus

Hvězdova 1601, Praha 140 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

59 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Nejlepší pan doktor kterého jsem za celý svúj život potkala. Absolutně doporučuji všem, i paní sestřička vynikajíci, moc milá. Vždy pomohou, poradí, ochotní … Syn byl a je v nejlepších rukou ..

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • D

    Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala. Stará se o naše 3 dítka. Přístup a znalosti pana doktora jsou neskutečné, úžasný člověk!

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • P

    Tým pana doktora a jeho sestřičky je to nejlepší, co mohlo mé děti potkat. Oba dva milí, pan doktor profesionál, napraví chyby jiných lékařů, uklidní, vysvětlí. A jako bonus, děti se ho nebojí! Moje nejlepší volba!!!Děkuji!

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • S

    Jednoznačně doporučují! Je to nejlepší doktor, i když jsme se přestěhovali za Prahů, neměníme, dojíždíme.

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • A

    K panu doktorovi jsem chodil od počátku jeho ordinování v Hvězdově a musím říct, že pan doktor je naprosto úžasný (jak svým úžasným přístupem ke všem pacientů tak i svými znalostmi a snahou nic nepodcenit). I přesto, že je čekárna úplně plná, pan doktor vždy věnuje každému 100% své pozornosti a nikoho žádným způsobem neošidí.Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy měl možnost setkat.

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • Z

    Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.

     • Poliklinika Medicina Plus Jiný  • 

  • Pan doktor je nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkal. Chodil jsem k němu přes 10 let a nikdy jsem neměl jedinou negativní zkušenost. Je pečlivý, nikdy nic nezanedbá a vše důkladně vysvětlí. Jeho přístup k dětem je úžasný - to samé se dá říct i o sestřičče, která svým milým úsměvem vždy, i v těch nepříjemných chvílích, zlepší náladu. Pan doktor je PROFÍK, který svou prací žije, a to je v tomto oboru opravdu důležité ...

     • Poliklinika Medicina Plus  • 

  • Není v Praze lepšího! I díky němu a jeho přístupu jsem dobrou maminkou svým dětem :) Děkuji za jeho péči! Sestřička též perfektní!
    Dobrý den, našemu synovi je 15 měsíců. MUDr.Hlavatý ho má v péči od narození. Je to mé první dítě a asi jako každá maminka jsem první měsíce byla hodně vyplašená. Pan doktor je ale nejen profík ve svém oboru, ale i člověk s velkým srdcem, který mi vždy vše vysvětlil, uklidnil mně a poradil. Neumím si představit, že by nebyl...Na cestě je další potomek a z poloviny vím, že díky panu doktorovi vše zvládneme, protože i přesto, že je to brzy po sobě máme takového člověka na blízku :) Díky za Vaše komentáře, protože díky nim, jsem si pana doktora vybrala :)

     • Poliklinika Medicina Plus  • 

  • Chtěla bych se se všemi podělit o zkušenost s panem doktorem. Psal se rok 2001, setkala jsem se s jeho profesionalitou a citem pro své povolání ještě v nemocnici v Benešově. Příchod na svět mého syna nebyl jednoduchý a vyhlídky na jeho život velmi špatné. Pan doktor svým pohotovým rozhodnutím a okamžitým zahájením léčby mu tu šanci na život dal. Přesto, že prvotní prognózy nebyly příliš pozitivní a během raného dětství jsme bojovali s různými zdravotními problémy, vstupuje můj syn do dospělosti jako pohodový a zdravý kluk. Tisíceré díky pane doktore.
    Helena Khandlová, Benešov

     • jiné místo příchod dítěte na svět  • 

  • p. Dr. Hlavaty je vynikajuci trpezlivy, vzdy respektujici , vnimajici a hlavne odborne fantasticky detsky lekar. Spolu s vynikajici usmievavou a milou sestrickou vzdy poradi a vylieci. Moc dakujeme a prajeme hodne trpezlivosti a lasky, ktoru davate Vy svojim malym pacientom.
    Stastni rodicia....

     • Poliklinika Medicina Plus  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu