Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Santé s.r.o.
Santé s.r.o.

Želetavská 9, Praha 14000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • A

    Každé vyšetření a kontrola probíhá rychle, efektivně, s naprostým dostatkem všech potřebných informací. Prostě spokojenost.

     • jiné místo Jiný  • 

  • M

    Lekarka velmi neochotna a arogantni, se vsim rychle hotova. V prubehu tehotenstvi jsem kvuli ni menila gynekologii.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Jenom jsem zavolala a stačilo mi to.
    Doktorka evidentně Zpruzela arogantní empatie žádná. Díky takovým doktorkám radši nejdu s problémem. Jelikož tuto práci má vykonávat někdo kdo chce dělat s lidma a ne někdo kdo už zřejmě vyhořel. Nedoporučuji, ještě teď je mi do breku.
    Nedokážu si představit, že bych tam musela jít osobně.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Paní doktorka je skvělá rychlá pohotová a pozitivní i jsme se zasmali moc děkuji pompomoc

     • jiné místo Jiný  • 

  • M

    U paní doktorky jsem byla pouze jednou, ale bohužel si to budu pamatovat asi napořád. Bylo mi 25, covid byl v plném proudu a byla jsem poprvé těhotná. Kvůli rodinné situaci a situaci s partnerem jsem po dlouhém rozmýšlení už udělala nelehké rozhodnutí, že těhotenství uměle přerušįm. Toto vyšetření mělo být jen posledním a rutinním vyšetřením před zákrokem, paní doktorka o mém rozhodnuti už věděla. Přesto se vyšetření neobešlo bez komentářů k, vnucování antikoncepce a hlavně bez toho, že mě nechala poslechnout tlukot srdíčka.

     • Santé s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Vyšetření bylo hrubé, zbytečně bolestivé, ani náznakem neřekla, co se chystá v danou chvíli dělat. Doktorka arogantní. Evidentně ji péče o pacienta zatěžuje. Nikomu nedoporučuji. Pracoviště COP Plus s.r.o.
    Měním lékaře.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • N

    Nedostatečná komunikace, žádná empatie, arogantní. Na vše jsem se musela vyptávat sama. Nedoporučuji.

     • Santé s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • A

    Asi se všechny ženy schodneme, že návštěva gynekologie nepatří mezi oblíbené činnosti. Proto očekávám, že gynekolog projeví dostatek empatie a bude se držet alespoň základních společenských pravidel. Podat si ruku na úvod, uvést pacienta do ordinace jinak než jako jehně na porážku. Z poslední návštěvy už vím, že se této paní doktorce už nikdy nevrátím. Chovala se nepříjemně, arogantně, vnucovala mi hormonální antikoncepci, i když jsem dala jasně najevo, že o hormony nemám zájem. A o těch dvou minutách, kdy mě nechala odhalenou ležet v křesle zatímco si něco ťukala do počítače, ani nemluvím. Pro mě ta návštěva byla velmi nepříjemná, neměla jsem chuť s ní řešit jakékoli potíže. XXX Kč za vyšetření, kde mi gynekolog není nápomocen? To už nikdy!

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K

    Doporučuji všem těhotným budoucím maminkám, ať se této gynekoložce vyhnou obloukem. Pracuje v soukromé gynekologii MEDA na Bulovce a COP Plus (Praha), bohužel jsem pí. Mexnerovou schytala po částečném odchodu Dr. XXXX do důchodu. Neumí číst výsledky screeningů a testů krve, neempatické jednání a vyhrožování. Už chápu všechny hodnocení na internetu a nechápu, že někdo takový udělal atestaci, komunikace hrozná a arogantní. Vydržela jsem tu šikanu až do konce jen kvůli skvělé paní sestřičce Kamile XXXX (COP Plus a.s), které jsem vděčná, i přesto jsem si vyžádala dřívější přechod na kontroly do porodnice. Arogantně poslouchat, že miminko nemusí být zdravé a na testech/kontrole u jiných doktorů Vám řeknou, že paní doktorka neumí číst výsledky (jež jí s touto informací kontaktovali) je vrchol všeho. Incidentů bylo více, hodnocení píši s odstupem 2 let. Raději zvolte jiného gynekologa/porodníka, ten stres za to nestojí a to jsem člověk, který snese hodně.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nejlepsi gynekolozka. Nejen, že vše vysvětlí, je pečlivá a je absolutně lidská se spoustou humoru. Je to pro mě návštěva nejen gynekologicka, ale v jistém smyslu i psychologicka, jdu vždy odtamtud vysmata a v pohodě. Tu bych tenkrát brala u porodu...

     • jiné místo Jiný  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu