Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Želetavská 9, Praha 14000
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
17 názorů
-
A
Alena
Každé vyšetření a kontrola probíhá rychle, efektivně, s naprostým dostatkem všech potřebných informací. Prostě spokojenost.
• jiné místo • Jiný •
-
M
Martina
Lekarka velmi neochotna a arogantni, se vsim rychle hotova. V prubehu tehotenstvi jsem kvuli ni menila gynekologii.
• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
M
M. M.
Jenom jsem zavolala a stačilo mi to.
Doktorka evidentně Zpruzela arogantní empatie žádná. Díky takovým doktorkám radši nejdu s problémem. Jelikož tuto práci má vykonávat někdo kdo chce dělat s lidma a ne někdo kdo už zřejmě vyhořel. Nedoporučuji, ještě teď je mi do breku.
Nedokážu si představit, že bych tam musela jít osobně.• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
J
Jana
Paní doktorka je skvělá rychlá pohotová a pozitivní i jsme se zasmali moc děkuji pompomoc
• jiné místo • Jiný •
-
M
M.S.
U paní doktorky jsem byla pouze jednou, ale bohužel si to budu pamatovat asi napořád. Bylo mi 25, covid byl v plném proudu a byla jsem poprvé těhotná. Kvůli rodinné situaci a situaci s partnerem jsem po dlouhém rozmýšlení už udělala nelehké rozhodnutí, že těhotenství uměle přerušįm. Toto vyšetření mělo být jen posledním a rutinním vyšetřením před zákrokem, paní doktorka o mém rozhodnuti už věděla. Přesto se vyšetření neobešlo bez komentářů k, vnucování antikoncepce a hlavně bez toho, že mě nechala poslechnout tlukot srdíčka.
• Santé s.r.o. • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
P
Pacientka
Vyšetření bylo hrubé, zbytečně bolestivé, ani náznakem neřekla, co se chystá v danou chvíli dělat. Doktorka arogantní. Evidentně ji péče o pacienta zatěžuje. Nikomu nedoporučuji. Pracoviště COP Plus s.r.o.
Měním lékaře.• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
N
Naďa K.
Nedostatečná komunikace, žádná empatie, arogantní. Na vše jsem se musela vyptávat sama. Nedoporučuji.
• Santé s.r.o. • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
A
Alice R.
Asi se všechny ženy schodneme, že návštěva gynekologie nepatří mezi oblíbené činnosti. Proto očekávám, že gynekolog projeví dostatek empatie a bude se držet alespoň základních společenských pravidel. Podat si ruku na úvod, uvést pacienta do ordinace jinak než jako jehně na porážku. Z poslední návštěvy už vím, že se této paní doktorce už nikdy nevrátím. Chovala se nepříjemně, arogantně, vnucovala mi hormonální antikoncepci, i když jsem dala jasně najevo, že o hormony nemám zájem. A o těch dvou minutách, kdy mě nechala odhalenou ležet v křesle zatímco si něco ťukala do počítače, ani nemluvím. Pro mě ta návštěva byla velmi nepříjemná, neměla jsem chuť s ní řešit jakékoli potíže. XXX Kč za vyšetření, kde mi gynekolog není nápomocen? To už nikdy!
• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
K
Kateřina P.
Doporučuji všem těhotným budoucím maminkám, ať se této gynekoložce vyhnou obloukem. Pracuje v soukromé gynekologii MEDA na Bulovce a COP Plus (Praha), bohužel jsem pí. Mexnerovou schytala po částečném odchodu Dr. XXXX do důchodu. Neumí číst výsledky screeningů a testů krve, neempatické jednání a vyhrožování. Už chápu všechny hodnocení na internetu a nechápu, že někdo takový udělal atestaci, komunikace hrozná a arogantní. Vydržela jsem tu šikanu až do konce jen kvůli skvělé paní sestřičce Kamile XXXX (COP Plus a.s), které jsem vděčná, i přesto jsem si vyžádala dřívější přechod na kontroly do porodnice. Arogantně poslouchat, že miminko nemusí být zdravé a na testech/kontrole u jiných doktorů Vám řeknou, že paní doktorka neumí číst výsledky (jež jí s touto informací kontaktovali) je vrchol všeho. Incidentů bylo více, hodnocení píši s odstupem 2 let. Raději zvolte jiného gynekologa/porodníka, ten stres za to nestojí a to jsem člověk, který snese hodně.
• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Nejlepsi gynekolozka. Nejen, že vše vysvětlí, je pečlivá a je absolutně lidská se spoustou humoru. Je to pro mě návštěva nejen gynekologicka, ale v jistém smyslu i psychologicka, jdu vždy odtamtud vysmata a v pohodě. Tu bych tenkrát brala u porodu...
• jiné místo • Jiný •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil