Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Křepelka
SPliN, s.r.o., odd. TBC

Čimická 37/446, Praha 18200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Výborný lékař! Velký odborník a skvělý přístup! I celé plicní na Šutce je skvělé, dokonce i příjemné zdravotní sestry, což se tak často nevidí.

     •  • 

  • Velmi dobrý

     •  • 

  • Pan doktor Křepelka je ve svém oboru skutečný profesionál, odborník na svém místě, s velice lidským přístupem a vysokou odbornou znalostí. Děkuji.
    EvaJ.

     •  • 

  • fajn

     •  • 

  • Pan doktor Křepelka je velmi příjemný a velký odborník a hodně mi pomohl.

     •  • 

  • Vynikající odborník/vím očem mluvím,pracovala jsem 40let ve zdravotnictví/
    věnuje se pacientům s plným nasazením,což je v dnešní uspěchané době vzácnost.
    Spolu se sestrami tvoří vynikající tým s lidským a laskavým přístupem k pacientům.
    Děkujeme

     •  • 

  • F

    Dobrý den s panem doktorem Křepelkou mám ty nejlepší zkušenosti a díky jeho péči a léčení ho v současné době vůbec nemusím navštěvovat, což si myslím je pro lékaře ta vůbec nejlepší vizitka. Děkuji

     •  • 

  • P

    Dobrý den, nezbývá mi, než se připojit k chvále pana doktora Křepelky a celého plicního zařízení na Šutce. Jako pacient mám s nimi velmi dobré zkušenosti.
    škoda jen, že naši politici,leví i praví, kteří rozhodují o zdravotnictví svým nekompetentní přístupem těmto dobrým doktorům kazí práci.

     •  • 

  • P

    Je mi 65 let a celý život potřebuji stálou lékařskou péči. Pan doktor Křepelka je evidentně nejlepší lékař ze všech, kteří mne v životě léčili. Je vysoce erudovaný odborník a využívá nejmodernější léčebné postupy. Vážím si ho pro jeho lidský přístup k pacientům, který je podle mého názoru velice důležitý a nebývá vždy běžný. Pokaždé mi srozumitelnou formou objasní mé zdravotní obtíže a způsob jak je bude léčit. Jeho sociální cítění je příkladné. Rád bych ještě poděkoval zdravotním sestřičkám, které se ke mně chovají vždy vstřícně a velice laskavě. Děkuji.

     •  • 

  • J

    Super odborník a má lidský přístup. Děkuji pane doktore. JM
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu