Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. - Budova Lighthouse nachází se na Maninách u Libeňského mostu.
Jankovcova 1569/2c, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: OB klinika a.s. Jiný

Naprostá absence zájmu o problém. Naprostá ignorace anamnézy. Připadala jsem si , že obtěžuji. Požádala jsem o výstup, a když jsem si přečetla jak moc co vše paní doktorka vyšetřila, tak jsem se nestačila divit, jelikož nic z toho neudělala. Do písemného doporučení, napsala věci, jako jízda na kole a podobně, a pokud by prostudovala řádně anamnézu , tak by věděla, že nic z toho nemohu dělat. Jelikož jsem z lékařské rodiny, tak jsem velice nespokojena s takovým přístupem. Je to ztráta času tam vůbec chodit. Celá tato klinika je postavena na penězích a drahých výkonech. Jsem velice zklamaná.

Umístění: OB klinika a.s. Jiný

Ztráta času. Ani se nepokouší podívat se na laboratorní výsledky a jejich vlastní zbytečné dotazníky. V případě jakýchkoli dotazů vás přesměruje na endokrinologii. Jediným cílem je doporučit chirurgický zákrok k nahrazení žaludku trubičkou (což pro 21. století = vivisekci) nebo předepsat zbytečně drahé a velmi nebezpečné léky bez analogů v injekcích. Zároveň nechce předepisovat triviální biguanidy, které skutečně pomáhají.

Umístění: OB klinika a.s. Obezitologie

Mám tutéž zkušenosti jako pacienti, kteří popsali, že dr Šrámkovou zajímáte pouze pokud ihned kývnete na bandáž žaludku a medikaci. Jinak ji vůbec nezajímáte. Bandáž vůbec neřeší příčiny obezity a proto není vůbec pro některé obézní pacienty vhodná, anebo pouze v kombinaci s další léčbou (psychoterapie, akupunktura apod.). dr Šrámkovou zajímá jen inkasování peněz od pojišťovny za provedenou operaci, pacient jako takový ji vůbec nezajímá.

Byla jsem tam tento týden, poprvé a první otázka zněla -a co čekáte od nás? No, bylo to trochu dvojznačné, jako bych si svoje problémy měla řešit sama, žádné zkoumání proč je mám, žádný velký zájem o vyšetření metabolizmu atd. Návrh operace, chladné přikývnutí, ujištění, že to podepíšu a šupky ven. No, nevím nevím.

Paní doktorka má odborné znalosti na vysoké úrovni, je velmi komunikativní, výborný přístup a jednání s pacienty, prostě všechna positiva se najdou právě u této lékařky.

Príklanim si k nazoru nize, ze pokud nechcete bandaz ale konzervtivni lecbu je to ztrata casu. Na moje otazky mi pani doktorka odpovedela, ale cele mi to prislo jako kdybych otravovala. Treba jen nemela svuj den, to se muze stat.

Paní doktorka preferuje pacienty, kteří chtějí a) operaci nebo alespoň b) prášky. Jakmile nemáte zájem ani o jednu z těchto možností, její zájem viditelně klesá a zmůže se jen na laciné triky, jak vás zdeptat na celý týden. Chcete-li bandáž, nepochybně dobrá volba, vše vám vysvětlí atd. Pokud chcete hubnout "konzervativní" cestou, o které ona sama prohlašuje, že není příliš úspěšná, pak neokrádejte o čas ji, ale hlavně sami sebe.

Skvělá paní doktorka,s lidským přístupem.Laskavá,obětavá,která člověka vyslechne a ochotně se mu snaží pomoci.Víc není co dodat,to se musí zažít...

K paní doktorce jsem se dostala náhodou a musím říct,že od prvního setkání si získala mou 100% důvěru.Milá,sympatická,obětavá,ochotná naslouchat,podpořit, vysvětlit..Léta se potýkám s nadváhou a až na obezitologii v Pze mi byli schopni pomoci uceleným vyšetřením( rentgeny,gastro vyšetření,psycholog,endokrinolog,návrhem na řešení léčby obezity a internostou včetně konzultace,který provádí na OB klinice gastrické operace).Na obezitu se dívají z více úhlů pohledu a hledají kde je "zakopaný pes".. Se všemi lékaři s kterými jsme přišla do styku jsem spokojená na 100%.Pochválí za každé shozené kilčo,vyslechnou a snad poprvé v životě jsem zažila u lékaře pocit, že někoho zajímá můj problém a má snahu mi pomoci.Dr. si na mě udělali čas a ochotně odpovídali na mé otázky.Chystám se na gastrickou operaci,od prvního setkání mi kompletní vyšetření zabraly 2 měsíce i s dojížděním do Phy.Čekací termín na operaci mám nyní asi 3 a půl měsíce,takže z mého pohledu to v Pze frčí jak "po másle".Doufám, že vše klapne a já budu moci poděkovat paní doktorce za všechno,čím mi přispěla ke zkvalitnění dalšího života. Děkuji tímto i sestřičce na obezitologii za její humor a nadhled k nám "tlouštíkům":)

Léta se potýkám s nadváhou a vždy jsem měla hrozný blok dojít si k lékaři a vystoupit z ulity, MUDr. Šrámková je nesmírně milý, chápavý člověk, který je plně pro vás a opravdu vřele doporučuji se odhodlat; její přístup je profesionální, nemám žádné námitky. V tuto chvíli ji navštěvuji v www.obklinika.cz, kde je opravdu full service pro tlouštíky. Všem přeji úspěchy při hubnutí.