V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, Pneumologická ambulance (mapa)

Dělnická 120, Dolní Břežany
Poliklinika Dolní Břežany (mapa)

Po letech neustálých viroz a různých nemocí našeho synka jsme se dostali konečně k panu doktorovi Pohůnkovi, který okamžitě rozklíčoval důvod onemocnění a velmi nám pomohl, ačkliv vůbec nejsme z Prahy. Je velmi velmi milý a pozorný, určitě doporučujeme!

Pana doktora můžeme jen a jen doporučit.....Jsme rádi, že si vzal naší dceru na starost... Je to lékař k nezaplacení a vděčíme mu za to, že dceru dá se říct zachránil....Jsme rádi, že k němu jezdíme a budeme k němu jezdit do doby, dokud bude třeba....Jediný on poznal co naší dceři je !!!
Děkujeme jsme rádi, že Vás máme ;-)

Děkujeme jsme rádi, že Vás máme ;-)