Adresa

Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Potřebovala jsem akutní ošetření s poškozenou rohovkou a sestra mě vyhodila, že k nim nepatřím, nejsem objednaná a nemám výpis z karty. V noci jsem skončila s okem na pohotovosti.

N
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a příjemný. Takový doktor by měl být příkladem pro jiné.

V
Ověřeny pacient

Za posledních 10 let jsem s panem doktorem i paní sestřičkou více než spokojená. Dokonce jednou s akutním zánětem spojivek ošetřil i mé děti, které u dětského odmítli přijmout.

B
Ověřeny pacient

Byl jsem u MUDr Markvarta (i přes varování svého kamaráda před několika lety). Napsal mi brýle, i s nimi jsme mžoural do knihy nebo na obrazovku počítače, ale myslel jsem, že je to tím, jak stárnu. Dokonce, jak jsem přimhuřoval oči ve snaze lépe ostřit, jsem pak pan doktora prosil, aby mi doporučil operaci víček v domnění, že je mám moc pokleslá. Až po dlouhé době mi kamarád připomněl, že stejně jako já dostává už od malička cylindry. Takže následovala návštěva jiné paní doktorky. Chtěl jsem být objektivní, a tak jsem jí nic ani nenaznačil. Sama zjistila astigmatismus a na rozdíl od MUDr Markvarta měřila páčkami na zkušebních brýlích, jaké mají být cylindry, resp torická skla. Za tři dny jsem nasadil brýle - a nikoliv přimhouřenýma, ale doširoka otevřenýma očima zíral na ostrý obraz! MUDr Markvart? Nikdy více!
Jestliže jsem něco nenapsal dostatečně odborně, je to proto, že nejsem lékař. Jméno moji nové paní doktorky neuvádím, abych nebyl podezírán z reklamy. Naopak pro autentičnost příspěvku uvádím svoje plné jméno.

Chodí k němu celá naše rodina a jsme maximálně spokojeni.Škoda,že se zde nedá hodnotit,chování některých pacientů,kteří se chovají v čekárně dosti neurvale,
dožadují se okamžitého vyšetření.Nechápou,že jsou tam objednaní pacienti a tak
si musí počkat.Navíc každé ráno v 8 hodin berou bez objednání.Tolik jen na obranu
sestry.Já jako pacient vítám,že se můžu objednat v určitý čas na vyšetření a netrávit tam půl dne a taky vím,že když mám něco akutního,tak tam přijdu ráno na 8 a bez problémů mne vezmou.

Pan doktor mi předepsal brýle, bohužel jsem mu dala hned napoprvé takovou bezmeznou důvěru, že jsem si před objednáním brýlí v optice nevyzkoušela, zda opravdu je vše tak, jak pan doktor předepsal. Brýle, jak na dálku tak na blízko nevyhovovaly a tak jsem vyhodila dvakrát peníze zcela zbytečně. Na to pan doktor jen pokýval hlavou a poradil ať si dám udělat slabší. Není nad dobrou radu. vícekrát tam nepůjdu.

Sestricce staci rict, ze bydlite nekde za rohem, zjistovat to nebude. Jinak napoprve vyhodila i me, ale clovek se nesmi nechat ;) Na podruhe uz byla 100x milejsi :)
A pan doktor? Vysetreni udela dukladne, nic nezanedbava, ale je potreba se ptat jestli clovek chce vedet vic detailu. U lidi tohoto charakteru (tichy, skromny) to je ale bezny. Zaverecne hodnoceni - velmi dobry, spokojenost :)

Ověřeny pacient

Šikovný, skromný a pohledný :) očař s profesionálním přístupem. Jen se člověk musí sám ptát, není příliš sdílný. Jsem spokojená.

H

K panu doktorovi chodím pravidelně přibližně 13 let, i po přestěhování se mi podařilo u něj udržet:), je to profesionál, důsledný, a přitom tak milý a skromný, že to se často nevidí..opravdu mohu každému doporučit.

S panem doktorem jsem byl vždy výsostně spokojen. Moju jen vřele doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti