Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Strakonice

• „Lepší pediatr neexistuje!Tato paní doktorka je úžasná,milá,chytrá a velice empatická,ještě jsem se s přístupem jaký má ona nesetkala.Naprostý profesionál,tímto před ní smekám a děkuji že mám tu čest u ní léčit mé dvě dcery. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Dětská lékařka, s.r.o.

• „Lékař který vždy vše vysvětli, nedává antibiotika na každé pšíknutí a je velmi fajn a dle již naši 16ti leté zkušenosti s nim je i vyborny doktor. PS: ma i skvělou a hodnou sestřičku Více

Budějovická 884, Písek Mapa

Ordinace.prak.lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila já sama jako dítě, a proto jsem si ji zvolila i pro své vlastní 3 děti.Nelituji. Paní doktorka je vždy usměvavá, dobře naladěná, citlivá, nepoužívá přehnaně ATB,vždy vyslechne, poradí, je otevřená i k jiným názorům. Mohu jen doporučit a nejsem šťastná, že nám určitě brzy odejde do důchodu. Více

Budějovická 884, Písek Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor prakticky odchoval moje děti a teď k němu jezdíme s vnukem...Nemůžu si na nic stěžovat.Má podle mě velmi pěkný přístup k dětem a i když už by určitě zasloužil odpočinek tak stále ordinuje ,bohužel nástupců je málo.... Více

Jiráskova 116/I, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila dlouhou dobu, jako jediná mi pomohla a poradila a zjistila co mi opravdu bylo. Předtím jsem navštívila několik doktorů ve Vimperku a nic. Rozhodně doporučuji, ale nevím, zda a kdy bude ordinovat, ale má za sebe náhradu. A všechny sestřičky jsou milé a šikovné. Více

č.d. 134, Čkyně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší dětská lékařka jsou si člověk může přát. Ochotná, vždy poradí.

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Velmi dobrý lékař.Vždy pomůže a je ochotný,milý,sestřička to samé :-) chodím k němu s dětmi. doporučuji

č.d. 75, Čížová Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

• „Paní doktorka funguje tak, jak bych si představovala i od ostatních lékařů, ale většinou marně. O člověka se zajímá komplexně, i když jde třeba jen o prkotiny, snaží se problém pochopit a najít důvod proč se tak děje. Nejvíce mě překvapila tím, že u ní funguje nejen akce, ale i reakce a když mi poradila co bych mohla vyzkoušet a zbavit se tak rýmičky, tak mě poprosila, abych se jí třeba za měsíc ozvala a dala vědět jestli její rada pomohla. Tudíž pak ví, jestli rada byla užitečná a co a jak má třeba dělat příště u nového pacienta. Což je většině lékařů úplně fuk, hlavně když se pacienta zbaví, ale proč k nim už nechodí, jestli je zdráv, nebo u jinýho lékaře, to je vůbec nazajímá. A její smysl pro humor mi byl taky velmi příjemný. Více

Velké náměstí 6, Písek Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Výborná doktorka, chápavá, pokroková neustále rozšiřuje obzory vědomostí... Sestřičky byly vždy ochotné příjemné... Jako dítě jsem ji měla ráda... Více

č.d. 68, Radomyšl Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Prima přístup k pacientům.

č.d. 33, Čížová Mapa

Ord.prakt.lékaře pro dospělé a děti

• „Dle mého názoru velice dobrý lékař,mohu hodnit vzhledem k tomu,že v jeho péči byli od narození obě mé děti a nyní i vnuk,vyšetření vždy řádné,nedává zbytečně antibiotika,občas trochu vadila dlouhá čekací doba,ale po odborné stránce velmi dobrý,v minulosti byl lepší v komunikaci s dětmi,byl více usměvavý,neškodilo by to zlepšit nyní,ale jinak nemám žádné výhrady Více

Drahonice Mapa

Dětská poradna