MDDr.

Pavla Hovorková verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

 • Justsmile-zubní ordinace

  Rokytova 10, 615 00 Brno, jihomoravský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více (1)


Nejnovější názory

 • V

  Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce !

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Karel Resch
  Karel Resch
  Zubař
  Gajdošova 7, Brno
  Pan doktor mi dnes trhal zub moudrosti ačkoliv jsem nebyl nahlášen do hodiny jsem byl v ordinaci. Kdybych nečekal… Více

  Josef Mihula
  Josef Mihula
  Zubař
  Lazaretní 6, Brno

  Marcela Sellnerová
  Marcela Sellnerová
  Zubař
  Vrbí 45, Brno

  Veronika Kršková
  Veronika Kršková
  Zubař
  Rotalova, Brno
  Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

  Dana Pokorná
  Dana Pokorná
  Zubař
  Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno
  Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

  Nemoci

  • zubní kaz
  • zánět dásní
  • bolesti zubů
  • onemocnění dásní
  • zánět zubního nervu

  Služby

  Justsmile-zubní ordinace

  Rokytova 10, 615 00 Brno, jihomoravský

  Implantologická konzultace
  Konzultace 30 min.
  Dentální hygiena - vstupní vyšetření
  Dentální hygiena - vstupní vyšetření do 15 let
  Zubní výplně
  Částečné a celkové snímací náhrady
  Korunky
  Preventivní vyšetření dutin ústní
  Můstky
  Zobrazit všechny

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • E
   Umístění: Justsmile-zubní ordinaceSlužby: preventivní vyšetření dutin ústní

   K paní doktorce jsem se dostala po odchodu paní doktorky Brzobohaté. V lednu jsem šla na preventivní kontrolu. Podle paní doktorky jsem byla bez kazů. Před 6 týdny mně vypadla plomba a ulomil se kus zubu a bolel. Po zavolání a prosbě o objednání mně bylo oznámeno datum - říjen. Opravu jsem řešila jiným lékařem. Tam mně bylo oznámeno, že v zubu byl pod plombou kaz a další je na vedlejším zubu. Změnila jsem lékaře.

   Pavla Hovorková2018-04-11

   Jsem ráda, že jste si problém už vyřešila. Nesouhlasím ale s Vaší reakcí na prevenci. Dle zápisu ve Vaší kartě, jste po prevenci v lednu byla objednaná na plombu- tudíž není pravda, že jsem Vám řekla,že nemáte kazy! Objednací doba je bohužel taková, ale akutním pacientům vycházíme vstříc. Pěkný den. Hovorková

  • V

   Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce !

  • Naprostá spokojenost a také uvádím, že paní doktorku považuji za nejlepší zubařku, u které jsem se kdy nechal ošetřit. Příjemné prostředí ordinace a pohodová atmosféra, odborné vyšetření, srozumitelné vysvětlení postupu, vnímání pacienta, bezbolestný zákrok, souhra se sestřičkou. Prostě naprostá spokojenost. Všem doporučuji :) Martin Višňovský

  • Nejlepší zubařka u jaké jsem byl, velmi pečlivá, vše vysvětlí. Paní doktorka i její sestřička působí velmi příjemně a profesionálně. Myslím, že to bude první zubař a doktor vůbec, ke kterému budu chodit rád. V čekárně nečekáte. Ceny jsou trochu dražší, ale za tu práci co odvádí to rozhodně stojí. Všem doporučuji.

  • K
   Návštěva z ZnamyLekar.cz

   Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Při mé první návštěvě mi na klinice udělali rentgen, na kterém mi paní doktorka ukázala, co všechno bude potřeba spravit. V mém případě je toho nemálo kvůli mým přechozím zubařům, kteří péči zanedbávali. Také jsem navštívila dentalní hygienistku na doporučení paní doktorky. Byla to má úplně první návštěva a můžu říct, že mi snad poprvé v životě někdo vysvětlil, proč je dobré mít 3 kartáčky. Už je také používám. Cenově je centrum trošku dražší, ale dle mého názoru je to vyváženo komfortem a profesionální péčí. Za mě mohu vřele doporučit.

  • M

   Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů, kterých jsem se vždy bál. Vše mi přesně vysvětlila, popsala... Ošetření naprosto bezbolestné, perfektní. Jak po lidské, tak po profesní stránce na jedničku.

  • J

   velmi prijemna a mila, pecliva, profesionalni pristup, moderni ordinace. doporucuju!

  • L

   U pani doktorky jsem byla jako nová pacientka, a s jejím příjemným přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velice spokojena. Na první prohlídce mi vše vysvětlila, probrala se mnou stav mého chrupu a případné možné další řešení.

  • M

   S paní doktorkou Navrátilovou se mi velmi dobře spolupracuje, domluvy a konzultace ohledně každého pacienta bere vždy velmi svědomitě a pomáhá mi v léčebných plánech.Pacienti posílaní od na dentální hygienu jsou vždy dobře informováni, motivováni a vědí, co je bude čekat. Působí příjemně, má hodnou sestřičku a celkově se setkávám se spokojeností i ze strany pacientů.Těším se na další spolupráci!

  • Paní doktorka je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měl. Při dnešní návštěvě jsem poprvé neměl strach. Všechno vysvětlí, dělá maximum pro to, aby zákrok nebolel. Je milá, laskavá a usměvavá. Po zákroku s pacientem srozumitelně probere, co vlastně dělala. Chodíme k ní i s přítelkyní a jsem oba velice spokojeni.