MDDr.

Pavla Hovorková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Justsmile-zubní ordinace

Rokytova 10, 615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více (1)

• V

Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce !

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Karel Resch
    Karel Resch
    Gajdošova 7, Brno
    Pan doktor mi dnes trhal zub moudrosti ačkoliv jsem nebyl nahlášen do hodiny jsem byl v ordinaci. Kdybych nečekal… Více

Josef Mihula

Vrbí 45, Brno

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Dana Pokorná
    Dana Pokorná
    Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno
    Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně… Více

Zkušenosti a dovednosti

Konzultace 30 min.
    Dentální hygiena - vstupní vyšetření
    Dentální hygiena - vstupní vyšetření do 15 let
    Zubní výplně
    Částečné a celkové snímací náhrady
    Korunky
    Preventivní vyšetření dutin ústní
    Můstky
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• E
      Umístění: Justsmile-zubní ordinaceSlužby: preventivní vyšetření dutin ústní

K paní doktorce jsem se dostala po odchodu paní doktorky Brzobohaté. V lednu jsem šla na preventivní kontrolu. Podle paní doktorky jsem byla bez kazů. Před 6 týdny mně vypadla plomba a ulomil se kus zubu a bolel. Po zavolání a prosbě o objednání mně bylo oznámeno datum - říjen. Opravu jsem řešila jiným lékařem. Tam mně bylo oznámeno, že v zubu byl pod plombou kaz a další je na vedlejším zubu. Změnila jsem lékaře.

Pavla Hovorková2018-04-11

Jsem ráda, že jste si problém už vyřešila. Nesouhlasím ale s Vaší reakcí na prevenci. Dle zápisu ve Vaší kartě, jste po prevenci v lednu byla objednaná na plombu- tudíž není pravda, že jsem Vám řekla,že nemáte kazy! Objednací doba je bohužel taková, ale akutním pacientům vycházíme vstříc. Pěkný den. Hovorková

• V

• Naprostá spokojenost a také uvádím, že paní doktorku považuji za nejlepší zubařku, u které jsem se kdy nechal ošetřit. Příjemné prostředí ordinace a pohodová atmosféra, odborné vyšetření, srozumitelné vysvětlení postupu, vnímání pacienta, bezbolestný zákrok, souhra se sestřičkou. Prostě naprostá spokojenost. Všem doporučuji :) Martin Višňovský

• Nejlepší zubařka u jaké jsem byl, velmi pečlivá, vše vysvětlí. Paní doktorka i její sestřička působí velmi příjemně a profesionálně. Myslím, že to bude první zubař a doktor vůbec, ke kterému budu chodit rád. V čekárně nečekáte. Ceny jsou trochu dražší, ale za tu práci co odvádí to rozhodně stojí. Všem doporučuji.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice příjemná a sympatická. Při mé první návštěvě mi na klinice udělali rentgen, na kterém mi paní doktorka ukázala, co všechno bude potřeba spravit. V mém případě je toho nemálo kvůli mým přechozím zubařům, kteří péči zanedbávali. Také jsem navštívila dentalní hygienistku na doporučení paní doktorky. Byla to má úplně první návštěva a můžu říct, že mi snad poprvé v životě někdo vysvětlil, proč je dobré mít 3 kartáčky. Už je také používám. Cenově je centrum trošku dražší, ale dle mého názoru je to vyváženo komfortem a profesionální péčí. Za mě mohu vřele doporučit.

• M

Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů, kterých jsem se vždy bál. Vše mi přesně vysvětlila, popsala... Ošetření naprosto bezbolestné, perfektní. Jak po lidské, tak po profesní stránce na jedničku.

• J

velmi prijemna a mila, pecliva, profesionalni pristup, moderni ordinace. doporucuju!

• L

U pani doktorky jsem byla jako nová pacientka, a s jejím příjemným přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velice spokojena. Na první prohlídce mi vše vysvětlila, probrala se mnou stav mého chrupu a případné možné další řešení.

• M

S paní doktorkou Navrátilovou se mi velmi dobře spolupracuje, domluvy a konzultace ohledně každého pacienta bere vždy velmi svědomitě a pomáhá mi v léčebných plánech.Pacienti posílaní od na dentální hygienu jsou vždy dobře informováni, motivováni a vědí, co je bude čekat. Působí příjemně, má hodnou sestřičku a celkově se setkávám se spokojeností i ze strany pacientů.Těším se na další spolupráci!

• Paní doktorka je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měl. Při dnešní návštěvě jsem poprvé neměl strach. Všechno vysvětlí, dělá maximum pro to, aby zákrok nebolel. Je milá, laskavá a usměvavá. Po zákroku s pacientem srozumitelně probere, co vlastně dělala. Chodíme k ní i s přítelkyní a jsem oba velice spokojeni.