Pana doktora Spurného, jak se dřív říkávalo, mi seslalo samo nebe !!!!! Již od malička jsem měl přímo panický strach z vrtačky a všech těch zubařských "věcí" v ambulancích, které jsem musel skrz svoje zuby navštívit, ale díky němu se vše změnilo. Tehdy jsem chodil k jinému zubaři, ale když mě jednou šíleně bolel zub a já se konečně rozhodl k tomu mému zajít, měl zrovna dovolenou. Co teď ??? "No nic, jdu domů", řekl jsem si, ale na chodbě mě tehdy "odchytil" právě doktor Spurný. Zřejmě to tehdy ze mě vycítil, že se bojím a vše mi vysvětlil a zub i "opravil". Od toho dne k němu chodím a jsem opravdu maximálně spokojený !!!!! Jsem překvapen, že tu jsou i negativní názory, protože ty bych opravdu nečekal. Taky má v ordinaci vždy velmi příjemnou a šikovnou sestřičku a pouze v jednom případě, což bylo během letošního léta, jsem si všiml, že to tam nějak skřípe, ale teď už je tam sestřička nová a je vše tak, jak bylo vždy předtím zvykem. Další + je, že doktor Spurný umí zuby léčit a ne jenom trhat. Důkazem toho jsou všechny moje "vyléčené" zuby, které mi doposud dobře slouží. Karel Kelča (DJ)

Pan doktor je výborný. Je to profesionál a zároveň má lidský přístup. Od té doby, co k němu chodím, tak nemám strach ze zubařů. Vřele doporučuji.
Mgr. Klímová jana, advokátka, Brno

V poslední době jsem několikrát navštívil pana doktora.Původně jsem přišel na preventivní
prohlídku a následně mě pan doktor ošetřoval 2 zuby, vše k mojí naprosté spokojenosti.
S úkony, které pan doktor dělal, mě vždy předem seznámil a probral je se mnou. Protože jsem
slabší povahy, co se týče ošetřování zubů, byla mojí velkou podporou i jeho sestřička, vždy
na pravém místě. Zuby mám nyní v pořádku a určitě má pan doktor moje velké díky.

Po úmorném hledání zubního lékaře jsem narazil na pana doktora Spurného. Arogantní, zlý na svou sestru. Práce je zdlouhavá - chodí si sedat do kamrlíku, co má hned vedle vyšetřovny. Velký nezájem o mé zuby - na několik problémů jsem ho musel sám upozornit. Je hodně zabraný do toho, co ho zajímá. A hrozné je, že vás nechá půl hodiny čekat, i když nikoho ve vyšetřovně nemá. Chodí pozdě z obědů. Také mi přišlo neseriózní, když mi nedokázal říci, co s mým zubem zamýšlí na dalších návštěvách. Nekompromisně mi naordinoval bílou plombu, leč jsem ji nechtěl. Nedivím se, že stále přijímá nové pacienty - kdo by k takovému lékaři chodil? Určitě se mu vyhněte...

K zubaři nikdo nechodí rád a když se k tomu ještě přidá arogantní chování pana doktora tak je to úplná katastrofa.... Rozhodně nedoporučuji, jak s péčí, tak s přístupem pana doktora jsem byla velmi nespokojená, již nikdy více...

Doktor - KATASTROFA. Přesto, že jsem byla objednaná, tak jsem skoro hodinu čekala a to neměl žádného pacienta. Doktor měl arogantní neurvalé chování, plomba mě za chvíli vypadla Chování, práce, kvalita všechno špatně, nikdy více.

K panu doktorovi chodím i s manželem již dlouhou řadu let, a když dospěly děti, také se k panu doktorovi přihlásily. S péčí o moje zuby jsem a vždy byla naprosto spokojena, pan doktor mě vždy podrobně vysvětlil,
co bude dělat, jaké mám možnosti výběru a vždy jsem se s ním k mojí plné spokojenosti domluvila. Mám
i můstek, jinak bílé blomby, vše v puse drží jak má a vše vyhovuje i esteticky.
Přeji panu doktorovi další spokojené pacienty.

Pan doktor je šikovný.Vzal mě i bez objednání.Vše vyřešil bezbolestně,i když jsem u zubaře dlouho nebyl a zuby jsem neměl moc v pořádku.Už jsem se u něho i zaregistroval.

Pan doktor mi dělal porcelánové korunky vpředu,které velmi esteticky vyhovují-jsem nadšená.Na bílé plomby si ale taky nemůžu stěžovat.

K tomuto lékaři jsem se registroval nedávno, ale moje zkušenosti s ním nejsou dobré. Vytržení zubu bylo bezproblémové. Plombování zubů už je ale špatné. Velmi doporučuje bílé plomby, ale buďto je neumí udělat, nebo používá špatný materiál. Po vrtání ze zubu nezůstane skoro nic. Jeden zub po zaplombování bolí, ale snesitelně a druhý který mně zaplomboval, (nebolel, jen byla amalgánová plomba) toho se nemůžu dotknout a ještě je na zubu ostrá přesahující hrana. I když jsem za bílé plomby zaplatil, nechci nic reklamovat a hledám jiného lékaře, který by mně to opravil. Nechci jeho přístupem přijít o zuby. Nedoporučuji.